Šī salokāmā tastatūra ir pilnvērtīgs dators, ticiet vai nē

Mini vai portatīvo datoru tehnoloģija gadu gaitā ir attīstījusies. Raspberry Pi un Intel NUC ir daži no lielākajiem nosaukumiem šajā segmentā. Tagad Ķīnas elektronikas uzņēmums, kas saucas Linglong, ir izveidojis salokāmu “tastatūras datoru”. Šī ierīce saliekamā tastatūrā ievieto pienācīga piezīmjdatora iekšpusi. Mini dators ir pietiekami mazs, lai to varētu salocīt uz pusēm un ievietot aizmugurējā kabatā.

Tā ir gan salokāma tastatūra, gan mini dators ar AMD Ryzen 7 8840U procesoru

Linglong ir kopīgojis sava “tastatūras datora” tiešraides prezentāciju video koplietošanas vietnē bilibili. Videoklipā vadītājs no aizmugures kabatas izvilka īsto mini datoru, parādot ierīces īpaši pārnēsājamību. Ierīce ir gan salokāma tastatūra, gan mini dators ar AMD Ryzen 7 8840U procesoru. Pārnēsājamajam piedāvājumam ir pat iebūvēts akumulators un skārienpaliktnis, tāpēc viss, kas jums nepieciešams, ir displejs, lai to izmantotu.

Ķīnas uzņēmums ir prezentējis Linglong “tastatūras datoru” kā izcilāko mobilitātes ierīci. Ierīces mazie izmēri padara to vēl mazāku par citiem šīs kategorijas produktiem. Šķiet, ka mašīna ir pieejamāka un pārnēsājamāka Spacetop G1 versija. Videoklipā uzņēmums ir parādījis, ka Linglong “tastatūras dators” ir pievienots televizoram, planšetdatoram un tālrunim. Šīs ierīces var darboties kā displejs.

Tam ir 32 GB RAM, 1 TB SSD, un tas nodrošina līdz pat 10 stundām akumulatora darbības laiku

Linglong salokāmo tastatūras datoru var konfigurēt ar 16 GB vai 32 GB RAM. SSD atmiņas konfigurācijās ietilpst 512 GB un 1 TB. Uzņēmums apgalvo, ka mini dators piedāvā 10 stundu akumulatora darbības laiku vieglam biroja darbam. Vai arī varat skatīties filmas līdz sešām stundām. Ir vērts pieminēt, ka, pievienojot to displejam, kas patērē strāvu no datora tastatūras, akumulatora darbības laiks ievērojami samazināsies.

Papildus iepriekšminētajām funkcijām Linglong tastatūras personālajam datoram ir arī USB 3.0 ports, USB 4 Type-C ports un USB 3.2 Type-C ports. Citas savienojamības iespējas ietver Wi-Fi 6 un Bluetooth. Tastatūras datora iekšpusē ir arī neliels ventilators aktīvai dzesēšanai. Visa iepakojuma svars ir 800 grami.

Linglong tastatūras dators mazumtirdzniecībā būs 4699 RMB vai 645 USD par 16 GB/512 GB versiju. 32 GB/1 TB krātuves variants tiks pārdots par RMB 5699 vai 780 $. Saskaņā ar Tom’s Hardware datiem, Linglong sākotnēji plāno pārdot aptuveni 200 ierīces vienības beta testētājiem Ķīnā. Nav vārdu, vai un kad portatīvo datoru varēs iegādāties visā pasaulē.

Ling Long salokāma tastatūra PC 3
Ling Long salokāma tastatūra PC 1Ling Long salokāma tastatūra PC 1
Ling Long salokāma tastatūra PC 2Ling Long salokāma tastatūra PC 2
Ling Long salokāma tastatūra PC 3Ling Long salokāma tastatūra PC 3
Ling Long salokāma tastatūra PC 1Ling Long salokāma tastatūra PC 1
Ling Long salokāma tastatūra PC 2Ling Long salokāma tastatūra PC 2