Samsung sneaker Shortcut ļauj vadīt tālruni ar deju kustībām

Samsung tikko ir izziņojis revolucionārus sporta apavus, kas var vadīt jūsu tālruni. Ar nosaukumu Shortcut sporta kurpēm ir iebūvēti sensori, kas nosaka deju kustības, lai palaistu dažādas iepriekš iestatītas darbības pārī savienotajā Galaxy tālrunī. Uzņēmums to sauc par “nākotnes čības”, un tas ir pareizi. Ja tikai tas padarītu kedas plaši pieejamu (vairāk par to pieejamību vēlāk).

Samsung Shortcut noteikti ir nākotnes sporta kurpes

Samsung izstrādāja Shortut kedas sadarbībā ar Cheil Benelux, Elitac Wearables, Brut Amsterdam un sneaker dizaineru Roelu van Hofu. Saskaņā ar uzņēmuma teikto, Hofs izstrādāja kedas, iedvesmojoties no Galaktikas un Visuma. Apavi satur materiālus, kas līdzinās meteorītu un supernovu faktūrām un krāsām. Dizaineris rūpīgi izstrādāja katru detaļu kā atsauci uz Galaxy produktiem.

Bet Shortcut ir vairāk par burvību, ko tas nes. Samsung ir aprīkojis šīs futūristiskās kedas ar kustības sensoriem, kas nepārtraukti izseko to stāvokli attiecībā pret otru. Sensori var identificēt jebkuru pēdu kustību. Pamatojoties uz šīm kustībām, sporta apavi palaiž saistīto darbību pievienotajā Galaxy ierīcē. “Piemēram, jūs varat veikt zvanus vai atskaņot mūziku moonwalk, dejojot,” skaidro Samsung.

Uzņēmums nenorāda, vai varat pielāgot šīs darbības un pēdu kustības. Tomēr tas apstiprināja, ka Shortcut sneaker var aktivizēt piecus īsceļus tālrunī ar piecām dažādām pēdu kustībām. Iespējams, ka to nevarēsit paplašināt, lai gan Samsung saka, ka kedas laika gaitā kļūs gudrākas, jo arvien vairāk cilvēku tās izmantos dažādu deju kustību veikšanai, tādējādi efektīvi uzlabojot to precizitāti.

“Koncepcija tika izstrādāta, lai padarītu dzīvi ne tikai efektīvāku, bet arī jautrāku,” teikts Samsung paziņojumā presei. “Roela van Hofa dizains jau padara to par īpašu sporta apavu, taču apvienojumā ar šo tehnoloģiju mums ir izdevies radīt kaut ko tādu, kas, cerams, patiks uzticīgajai Samsung sabiedrībai. Diezgan unikālas: pirmās kedas pasaulē, ar kurām jūs varat zvanīt saviem draugiem,” piebilda Tims un Daniels, Cheil Benelux radošie direktori.

Kā iegūt šīs futūristiskās kedas?

Šī ir sarežģīta daļa. Samsung Shortcut kedas ir ļoti ierobežotas, tiktāl, ka uzņēmums ir izgatavojis tikai sešus pārus. Turklāt Korejas uzņēmums to nepārdod. Tā vietā tā nodod apavus Galaxy lietotājiem Nīderlandē, izmantojot konkursu Samsung Members lietotnē. Galaxy lietotāji šajā valstī var piedalīties konkursā līdz 2024. gada 9. jūlijam, lai iegūtu iespēju laimēt futūristiskās kedas. Samsung paziņos sešus uzvarētājus jūlija otrajā nedēļā.