Samsung iepazīstina ar jauno Galaxy Buds3 sēriju

Samsung Galaxy Unpacked notiek tagad, un uzņēmums demonstrē savas jaunākās un labākās ierīces. Paziņojuma laikā mēs saņēmām informāciju par dažiem jauniem tālruņiem, pulksteņiem un gredzenu. Līdz ar to Samsung debitēja arī jauno Galaxy Buds3 sēriju.

Ziņas par notikumu joprojām ir svaigas, tāpēc ir daudz informācijas, ko izsijāt. Piemēram, Samsung paziņoja par jaunajiem tālruņiem Galaxy Z Fold 6 un Z Flip 6. Ne tikai tas, bet arī jaunais Galaxy Watch 7 un Galaxy Watch 7 Ultra. Turklāt uzņēmums beidzot iedeva mums ieskatu Galaxy Ring.

Samsung debitē Galaxy Buds3 sēriju

Jūs droši vien esat redzējuši jauno Galaxy Buds noplūdi, un jā, tie izskatās līdzīgi kā AirPods. Līdz ar to Samsung ir nodrošinājis Galaxy Buds ekosistēmai nākamā līmeņa pieredzi.

Kā jau nojaušat, uzņēmums šīm austiņām piedāvāja jaunu un uzlabotu aparatūru. Gan Galaxy Buds3, gan Galaxy Buds3 Pro ir aprīkoti ar pielāgotiem draiveriem, lai nodrošinātu lielisku klausīšanās pieredzi. Iesācējiem Galaxy Buds3 Pro ir aprīkots ar divvirzienu skaļruņiem ar plakaniem augstfrekvences skaļruņiem. Tas kopā ar jaunu augstas kvalitātes kodeku jūs iegūstat pārsteidzošu audio kvalitāti.

Arī abiem pāriem ir arī labāka trokšņu slāpēšana. Neatkarīgi no tā, ko jūs klausāties, viss izklausīsies lieliski.

Tomēr Samsung arī atklāja dažus jaunus AI rīkus, kas tiks piedāvāti jaunajām austiņām. Galaxy Buds3 var integrēt ar Interpreter. Ja atceraties, tulks ir rīks, kas ļauj tulkot runu reāllaikā, lai jūs varētu netraucēti sarunāties ar kādu citu valodu.

Galaxy Buds3 izmantos šo funkciju un runās ar jums. Tātad jūs dzirdēsiet tulkoto runu tieši savā ausī. Tas padara to par daudz pieejamāku rīku.

Līdztekus tam ir arī balss komandas. Tādā veidā jūs varēsit kontrolēt multividi, izrunājot īsinājumvārdus. Tātad, ja jūsu rokas būs pilnas, jūs joprojām varēsiet kontrolēt savu mūziku.

Galaxy Buds3 ir jauns formas faktors bez ausu uzgaļiem. Tie sākas no 179,99 USD. Base Buds3 Pro būs ausu uzgaļi, un to cena būs no 249,99 USD.

Varat tos iepriekš pasūtīt jau šodien, un tie būs pieejami vispārējai izpārdošanai 24. jūlijā.