Play veikals, lai mainītu veidu, kā tajā tiek rādīti vērtējumi pēc dažādiem formas faktoriem

Google pēdējo mēnešu laikā Play veikalā ir ieviesis daudz jaunu atjauninājumu. Meklēšanas titāns jau ir atvieglojis jaunu lietotņu un spēļu atrašanu, kas vislabāk darbojas jūsu ierīcē. Play veikalā tiek rādīti arī lietotņu un spēļu vērtējumi ar īpašām ikonām dažādiem formas faktoriem.

Varat viegli pārbaudīt noteiktas lietotnes vērtējumus, izmantojot īpašas vērtēšanas opcijas tālruņiem, planšetdatoriem un pat Chromebook datoriem. Tiek ziņots, ka tagad Google ieviesīs jaunu Play veikala atjauninājumu, kas vienkāršos dažādu ierīču skatīšanās vērtējumus.

Play veikals drīz sāks rādīt lietotņu vērtējumus dažādu formas faktoru ikonā

Pašlaik Play veikalā tiek rādīti lietotņu vērtējumi ar īpašām ikonām dažādiem formas faktoriem. Varat pieskarties jebkurai no īpašajām pogām, lai skatītu precīzus lietotāju vērtējumus dažādām ierīcēm. Tomēr jaunā APK nojaukšanā Android Authority un koda meklētājs AssembleDebug ir atraduši nelielu, bet svarīgu šīs funkcionalitātes uzlabojumu.

Avoti ir atraduši ērtāku veidu, kā skatīt vērtējumus pēc formas faktora versijā 41.7.16-31 no Play veikala. Jaunākajās izmaiņās Play veikals sāks rādīt vērtējumus tieši dažādām ierīcēm paredzētajās ikonās. Tātad jums vairs nebūs jāpieskaras ikonai, lai skatītu lietotnes vai spēles vērtējumu konkrētai ierīcei. Šķiet, ka tās ir nelielas, bet apsveicamas izmaiņas, kas ietaupa dažas sekundes jūsu laika.

Jaunais Play veikala vērtējumu uzlabojums parādījās lietotnes jaunākajā beta versijā. Turklāt šī funkcija tika pamanīta tikai pēc jaunākās versijas APK nojaukšanas. Tāpēc nav skaidrības par to, kad Google padarīs šo funkcionalitāti pieejamu ikvienam. Pastāv iespēja, ka Google var vienkārši noņemt jauno kniebienu un rādīt vērtējumus, kā tie tiek parādīti šobrīd.

Vēl viens Play veikala atjauninājums drīzumā automātiski atvērs instalētās lietojumprogrammas

Google tuvākajā laikā Play veikalam pievienos arī citu funkciju. Gaidāmā funkcija automātiski atvērs lietojumprogrammas pēc to instalēšanas. To sauc par lietotnes automātisko atvēršanu, un tā būs izvēles funkcija, kuru lietotāji var viegli ieslēgt vai izslēgt.

Drīzumā zem pogas Instalēt būs iespēja aktivizēt automātiskās atvēršanas funkcionalitāti. Drīzumā tai vajadzētu būt pieejamai sabiedrībai gaidāmajās Play veikala versijās.