Pixel 8 ierīču zibspuldzes noklusējuma spilgtums ir tikai puse

Google Pixel ierīces ir daži no labākajiem viedtālruņiem, ko varat iegādāties tagad. Taču katram viedtālrunim ir savas īpatnības, un Pixel nav izņēmums. u/Adnaks Reddit ziņa Google Pixel subreddit ir izraisījusi diskusijas par Pixel 8 lukturīti.

Saskaņā ar ziņu, kad ieslēdzat zibspuldzi no Google Pixel 8 elementa Ātrie iestatījumi, gaisma ir tikai puse no intensitātes. u/Adnaks atzīmēja, ka nav iespējams iestatīt lukturīti uz pilnu spilgtumu, neizmantojot trešās puses lietotni.

Oficiāla skaidrojuma no Google vēl nav

Vairāki lietotāji arī atzīmēja, ka šī uzvedība bija pamanāma ne tikai Pixel 8, bet arī citos modeļos, piemēram, Pixel 6 un 7. Mēs varam tikai minēt šīs Google rīcības iemeslus, jo uzņēmumam vēl nav jāatbrīvo oficiāls skaidrojums. Oriģinālo iekārtu ražotāji (OEM), piemēram, Samsung, nodrošina iespēju kontrolēt lukturīša intensitāti.

Vairāki Reddit lietotāji dalījās savās domās ar dažām ierosinājumiem teorijām par to, kāpēc Pixel 8 lukturīša noklusējuma intensitāte ir 50%.

Ievērojams arguments bija tas, ka tas bija Google solis, lai uzlabotu LED kalpošanas laiku. Vēl viena teorija bija tāda, ka pusspilgts lukturītis, visticamāk, apdedzinās jūs, ja nejauši ieslēdzat to kabatā.

Pagaidām vienīgā iespēja ir izmantot trešo pušu lietotnes

Saskaņā ar Android Police teikto, Google vēl nav izmantojis API priekšrocības operētājsistēmā Android 13, kas ļauj konfigurēt zibspuldzes spilgtuma līmeni. Ja vēlaties konfigurēt Pixel zibspuldzes intensitāti, jums pagaidām ir jāsamierinās ar trešās puses lietotni. Android iestāde iesaka FlashDim — lietotni, kas izmanto getTorchStrengthLevel un ieslēdziet lāpu ar spēka līmeni API operētājsistēmā Android 13, lai vadītu lukturīti.