Pasteidzies! Paņemiet Google Pixel 7a par 349 ASV dolāriem, pirms tas vairs nav pieejams

Google Pixel 7a tikko ir nokrities līdz visu laiku zemākajai cenai. Tas faktiski ir zemāks par Melnās piektdienas cenu pagājušā gada novembrī. Varat iegādāties Pixel 7a par 349 ASV dolāriem, kas ir par 150 ASV dolāriem mazāk nekā parastā cena.

Google Pixel 7a ir 2023. gada labākais vidējas klases tālrunis. Tas piedāvā izcilu funkciju un veiktspējas līdzsvaru par ļoti pieņemamu cenu.

Google Pixel 7a aizmugurē ir iekļauta uzlabota 64 megapikseļu galvenā kamera, kā arī īpaši plata kamera. Piedāvājam jums diezgan iespaidīgu fotografēšanas pieredzi. Google ir aprīkojis Pixel 7a ar Tensor G2 procesoru, 8 GB RAM un 128 GB krātuvi. Par šo cenu tas ir patiešām iespaidīgs darījums. Diemžēl tas nesaņems septiņus gadus ilgus atjauninājumus, piemēram, Pixel 8 sēriju, taču tas saņems Android OS atjauninājumus līdz 2026. gada maijam un drošības atjauninājumus līdz 2028. gada maijam.

Satriecošais 6,1 collas FHD+ 90 Hz displejs ir kaut kas tāds, ko Apple jums pat nedos par dubultu cenu. IPhone 15 joprojām ir aprīkots ar 60 Hz displeju, tāpēc Pixel 7a šeit ir ievērojams ieguvums. Tam ir arī 4385 mAh akumulators.

Ja meklējat lielisku vidējas klases tālruni ar ilgtermiņa programmatūras atbalsta apņemšanos, Google Pixel 7a ir labākā izvēle tirgū.