OpenAI piedāvā bezmaksas lietotājiem GPT-4o: GPT-4 klases inteliģenci

OpenAI ir ne tikai popularizējis terminu AI ar ChatGPT, bet arī turpina uzlabot šo ģeneratīvo AI rīku ar jaunām iespējām. Uzņēmums ChatGPT ir pievienojis meklētājprogrammai līdzīgu funkcionalitāti, nodrošinot lietotājiem piekļuvi reāllaika informācijai no tīmekļa.

OpenAI izlaiž GPT-4o, lai bezmaksas lietotājiem nodrošinātu GPT-4 klases inteliģenci

Jaunākās ziņas ir GPT-4o palaišana, kas piedāvās GPT-4 klases inteliģenci bezmaksas lietotājiem. OpenAI CTO Mira Murati teica, ka GPT-4o ir ātrāks un visiem nodrošina OpenAI vismodernākās funkcijas. Nākamo pāris nedēļu laikā tas tiks izlaists sabiedrībai.

Līdzās ChatGPT jaunais modelis būs pieejams arī API. Tātad izstrādātāji varēs izveidot AI lietojumprogrammas, pamatojoties uz modeli. Proti, maksas lietotājiem būs līdz piecām reizēm lielāki jaudas ierobežojumi, salīdzinot ar bezmaksas lietotājiem.

Pašlaik ChatGPT ir vairāk nekā 100 miljoni cilvēku, kas izmanto rīku, lai izveidotu, strādātu un mācītos. Nemaz nerunājot, ievērojama daļa no tiem ir bezmaksas lietotāji. GPT-4o viņiem būs viens no lielākajiem un aizraujošākajiem atjauninājumiem.

GPT-4o uzlabo savas teksta, attēla un audio iespējas. Lai gan OpenAI līdz šim ir koncentrējies uz savu modeļu inteliģences uzlabošanu, tā ir pirmā reize, kad viņi ir spēruši milzīgu soli uz priekšu lietošanas ērtuma ziņā. Jaunais modelis padara mijiedarbību daudz dabiskāku un vienkāršāku.

Līdz šim OpenAI ir izmantojis vairāk nekā miljonu pielāgotu ChatGPT lietotāju, kas izveidoti īpašiem lietošanas gadījumiem, kas ir pieejami GPT veikalā. Tagad, uzlabojot GPT-4o efektivitāti, viņi beidzot var piedāvāt rīkus ikvienam.

OpenAI arī uzsāka ChatGPT darbvirsmas lietotni

Papildus GPT-4o OpenAI arī uzsāka ChatGPT darbvirsmas lietotni, runāja par tīmekļa lietotāja interfeisa atjauninājumiem un piedāvāja pāris jaunā modeļa iespēju demonstrējumus. CTO Mira Murati saka, ka viņu misija ir “nodrošināt, ka mākslīgais intelekts sniedz labumu visai cilvēcei”.

Darbvirsmas lietotnes mērķis ir padarīt piekļuvi ChatGPT vieglu un vienkāršu. Murati teica, ka AI modeļi kļūst arvien sarežģītāki, un OpenAI vēlas, lai tā lietotājiem būtu dabiskāka un saistošāka mijiedarbība ar AI modeļiem.