One Trading paplašina savu institucionālo tirdzniecības pakalpojumu sasniedzamību Eiropā, integrējoties ar Talos

Londona, Apvienotā Karaliste, 2024. gada 16. maijs, Chainwire

Talos, vadošais digitālo aktīvu tirdzniecības tehnoloģiju nodrošinātājs iestādēm, un One Trading, kriptovalūtu tirdzniecības vieta, kuras galvenā mītne atrodas un tiek regulēta Eiropas Savienībā, paziņoja par integrāciju, kas paredzēta, lai paplašinātu iestāžu piekļuvi likviditātei. Sadarbības ietvaros One Trading pievienojas Talos likviditātes nodrošinātāju tīklam, paplašinot iespējamos galamērķus saviem kopīgajiem klientiem, kuri vēlas sasniegt vislabāko izpildi. Talos lietotāji tagad varēs piekļūt One Trading ātrgaitas tirdzniecības platformai ar atbilstošu motora laiku tikai 1 mikrosekundē.

Papildus potenciālās sasniedzamības paplašināšanai līdz Talos institucionālajiem klientiem One Trading arī izmanto Talos tirdzniecības platformu kā pārdošanas klientu, lai atbalstītu savu ārpusbiržas tirdzniecības nodaļu. Godalgotā Talos tirdzniecības platforma palīdzēs One Trading efektīvi iegūt likviditāti, lai labāk apmierinātu klientu vajadzības. Daudzpusīgās attiecības starp abiem uzņēmumiem izceļ dažādus veidus, kā Talos tīkls un platforma var uzlabot partnera biznesu.

“Mēs esam priecīgi sveikt One Trading Talos likviditātes nodrošinātāju tīklā,” sacīja Daniels Pakhems, viceprezidents un operāciju vadītājs no EMEA. “Viņi ir izveidojuši vadošu regulētu tirdzniecības vietu Eiropā, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, lai izveidotu neticami ātru un drošu biržu, ievērojot augstākos drošības un caurskatāmības standartus, kas ir svarīgi Talos un mūsu institucionālajiem klientiem. Turklāt, kā klienti paši, kas izmanto mūsu tirdzniecības platformu, One Trading ir lielisks piemērs tam, kā ārpusbiržas tirgotājs var izmantot Talos, lai palīdzētu efektīvi pārvaldīt likviditāti.

Komentējot integrāciju, One Trading izpilddirektors Džošua Baraklofs sacīja: “Talosam ir kopīgs mērķis pārvarēt plaisu starp tradicionālo un kripto aktīvu tirdzniecību. Tāpēc mēs esam priecīgi integrēties ar Talos kā likviditātes nodrošinātāju, kā arī pārdošanas puses tirdzniecības klientu. Viņi mums nodrošina tādu pašu institucionālo tehnoloģiju, kādu mēs cenšamies nodrošināt saviem klientiem.

One Trading ir ES bāzēta tirdzniecības vieta, ko izveidojusi ļoti pieredzējusi bijušā TradFi komanda. One Trading nodrošina institucionāla līmeņa digitālo aktīvu apmaiņu gan privātajiem klientiem, gan institucionālajiem klientiem, koncentrējoties uz tirgū vadošā izpildes ātruma sasniegšanu, padziļinātu pasūtījumu grāmatu un zemu maksu. Birža nodrošina nulles maksu gan par maker, gan ņēmēja darījumiem. One Trading pārvalda regulētu tūlītējās tirdzniecības vietu un ārpusbiržas biznesu, plānojot tuvākajā nākotnē ieviest MiFID II regulētu atvasināto instrumentu biznesu. Tā kā Eiropas kriptovalūtu aktīvu tirgus (MiCA) regulējums paaugstina labākās izpildes nozīmi, Talos integrācija ar One Trading dos iespēju kopīgiem klientiem iegūt papildu iespēju iegūt vislabāko pieejamo likviditāti.

Par Talosu

Talos nodrošina institucionāla līmeņa tehnoloģiju, kas atbalsta pilnu digitālo aktīvu tirdzniecības dzīves ciklu, tostarp likviditātes iegūšanu, cenu noteikšanu, tirdzniecību, norēķinus, aizdevumus, aizņēmumus un portfeļa pārvaldību. Talos platforma, ko izstrādājusi komanda ar nepārspējamu pieredzi institucionālo tirdzniecības sistēmu veidošanā, savieno iestādes ar galvenajiem mūsdienu digitālo aktīvu ekosistēmas dalībniekiem — biržām, ārpusbiržas birojiem, galvenajiem brokeriem, aizdevējiem, turētājbankām un citiem, izmantojot vienu ieejas punktu. Racionalizējot visu tirdzniecības procesu, Talos palīdz mazināt starpnieku risku un veicina labāko izpildi. Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet vietni www.talos.com.

Talos atruna: Talos piedāvā programmatūras kā pakalpojuma produktus, kas nodrošina savienojamības rīkus institucionālajiem klientiem. Talos nesniedz klientiem nekādus iepriekš saskaņotus līgumus ar likviditātes nodrošinātājiem vai citām pusēm. Klientiem ir patstāvīgi divpusēji jāvienojas par vienošanos ar likviditātes nodrošinātājiem un citām pusēm. Talos nav nevienā no šiem līgumiem. Pakalpojumi un norises vietas var nebūt pieejami visās jurisdikcijās.

Par vienu tirdzniecību

One Trading ir vadošā Eiropas digitālo aktīvu tirdzniecības platforma ar VASP reģistrāciju Itālijā Organismo Agenti e Mediatori (OAM). One Trading platformai ir dažādi piedāvājumi: birža, tūlītēja tirdzniecība un ārpusbiržas galds. Birža ir vieta, kur reģistrētie klienti var piekļūt visātrākajai tirdzniecības vietai pasaulē bez maksas, kā arī pārskatāmu pasūtījumu grāmatu ar lielu likviditāti un diagrammu rīkiem tehniskai analīzei. One Trading komandai ir spēcīgas ex TradFi zināšanas, un tā ir vērsta uz nepārspējamas produktu lietošanas pieredzes nodrošināšanu.

Instant Trade piedāvā vienkāršotu lietotāja saskarni, lai tirgotu plašu fiat, stablecoin un altcoin pāru klāstu ar 0% papildu komisijas maksu. One Trading iegūst vislabākās cenas klientiem, pievienojoties vairākiem galvenajiem likviditātes nodrošinātājiem, kuriem ir piekļuve dziļai likviditātei. Šīs attiecības ir izveidotas, izmantojot ārpusbiržas (OTC) piedāvājumu, un parasti tās ir rezervētas tikai HNW vai institucionālajiem klientiem. Izmantojot Instant Trade, visi tirgotāju veidi var piekļūt šim unikālajam tirdzniecības mehānismam, izmantojot vienkāršu lietotāja saskarni.

Ārpusbiržas birojs piedāvā augstas pieskāriena tirdzniecības komandu darbam ar klientiem, parasti institucionālajiem partneriem, lai atvieglotu jebkura izmēra un digitālo aktīvu tirdzniecību, ar piekļuvi dziļiem likviditātes fondiem, ātriem norēķiniem un lielam aktīvu segumam.

Viena tirdzniecības atruna: šis materiāls ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tas nav paredzēts juridisku, nodokļu, finanšu vai ieguldījumu konsultāciju sniegšanai. Pagātnes darbības rādītāji ne vienmēr liecina par nākotni, nedz arī ir uzticams rādītājs jebkura ieguldījuma iespējamai darbībai. Pirms šāda veida lēmumu pieņemšanas saņēmējiem jākonsultējas ar saviem konsultantiem. One Trading neuzņemas nekādu atbildību par pieņemtajiem lēmumiem vai jebkādām citām darbībām vai bezdarbību saistībā ar Saņēmēja šī materiāla izmantošanu.

Sazināties

Endijs Kīlahans
Viena tirdzniecība
[email protected]