Mums jau ir iOS 17.5 beta 4

Apple šodien uzsāka Operētājsistēmas iOS 17.5 un iPadOS 17.5 beta 4papildus watchOS 10.5 un macOS 14.5, papildus tvOS 17.5, jau atstājot nākamo atjauninājumu visām Apple ierīcēm gandrīz gatavs publiskai palaišanai.

Tagad esam sasnieguši iOS 17 pēdējo fāzi, ar tagad ir pieejamas visas gandrīz pirms gada paziņotās funkcijas, taču jaunās Eiropas regulas ir nozīmējušas, ka ir jāiekļauj negaidītas izmaiņas, piemēram, iespēja pievienot jaunus aplikāciju veikalus pat no to vietnēm. Šis ir šīs jaunākās beta versijas izmaiņu saraksts:

  1. Lietotņu instalēšana tieši no vietnes: Par šo jaunumu Apple paziņoja jau pirms dažām nedēļām. Tāpēc ar iOS 17.5 mēs varēsim instalēt lietotnes no App Store, no citiem Apple akceptētiem alternatīviem veikaliem un arī no izstrādātāju vietnēm, izmantojot funkciju ar nosaukumu Tīmekļa izplatīšana. Protams, izstrādātājiem būs jāpieņem Apple noteikumi, kas paredz 50 centu maksājumu par katru gada instalāciju, kas pārsniedz vienu miljonu pēdējo 12 mēnešu laikā. Šī funkcija sasniegs tikai Eiropas Savienību.
  2. Apple Podcasts logrīks: Lietotnes Apple Podcasts sākuma ekrāna logrīkam tagad ir a dinamiska krāsa kas mainās atkarībā no aplādes vāka, kuru klausāmies. Iepriekš tā bija tikai krāsa, kas palika laika gaitā.
  3. Nevēlamas izsekošanas atspējošana: IOS 17.5 kods savā pirmajā beta versijā izstrādātājiem ievieš sistēmu, lai atspējotu izsekošanas ierīces (AirTags utt.). Operētājsistēma atklās ierīces pat tad, ja tās nav sertificētas tīklā Find My, un brīdinās lietotāju, lai tās atspējotu. Tomēr Apple nav paziņojis par šo funkciju, tāpēc mēs saprotam, ka tā tiks izstrādāta.
  4. Jauns “Remonta režīms” kas ļauj atstāt tālruni oficiālajā tehniskajā servisā, nedeaktivizējot opciju “Atrast manu iPhone”.

Mums ir arī pārējie atjauninājumi visām ierīcēm: iPad, Apple Watch, Mac, Apple TV, pat Vision Pro. Pašlaik šīs Beta 4 versijas ir pieejamas tikai izstrādātājiemPubliskās beta versijas lietotājiem parādīsies tuvāko stundu laikā.