Mans iecienītākais robotu putekļsūcējs pašlaik ir 250 $ atlaide!

ECOVACS DEEBOT T30S COMBO robotu putekļsūcējs šobrīd tiek pārdots vietnē Amazon tikai par 950,99 USD. Tas ir dārgs robotu putekļsūcējs, nepārprotiet, bet tas ir katra santīma vērts. Pašlaik tas ir mans iecienītākais robotu putekļsūcējs tirgū, un, tā kā cilvēks, kurš pēdējo 12 mēnešu laikā ir pārskatījis ne mazāk kā 7 robotu putekļsūcējus, tas kaut ko saka.

Savā pārskatā par ECOVACS DEEBOT T30S COMBO es to nosaucu par “Pagaidām inovatīvāko robotu putekļsūcēju”, un es joprojām tā jūtos. Un tas ir diezgan vienkārši. Šajā “kombinācijā” ir iekļauts rokas putekļsūcējs, kas tiek savienots ar robota putekļsūcēju un var automātiski iztukšot, piemēram, robota putekļsūcējs. Padarot tīrīšanu tik daudz vienkāršāku un sniedzot vienas pieturas aģentūru putekļsūcēju vajadzībām. Tas ļauj izlauzt rokas putekļu sūcēju, kad jums ir nepieciešams kaut kas viegli notīrīt un pēc tam atkal novietot to prom, neizjaucot robota putekļsūcēju.

Arī robotu putekļsūcējs ir diezgan iespaidīgs. ECOVACS ir paveicis dažas diezgan neticamas lietas ar savu tīrīšanas funkcionalitāti, un šim ir divi faktiskie mopi apakšā, nevis tīrīšanas paliktņi. Viens no tiem faktiski izlec, lai labāk notīrītu telpas stūrus un malas. Doks var notīrīt šos tīrīšanas paliktņus un nožūt, padarot tos jaukus un tīrus nākamajai caurbraukšanai.

ECOVACS ir iekļāvis arī savu pretpīšanos tehnoloģiju, kas neļauj rullīšiem sapīties matos. Godīgi sakot, es biju diezgan skeptisks par to, kad mani informēja par vakuumu. Bet, ja man ir suns, kurš vienmēr izdalās, es zināju, ka es to izmēģināšu. Un man par pārsteigumu tas izdevās ļoti labi. Apmēram trīs mēnešu laikā, kad tika izmantots vakuums, tas nekad nesajuka.

Varat paņemt savu ECOVACS DEEBOT T30S COMBO no Amazon, izmantojot tālāk norādīto saiti.