Logicalis uzlabo globālos drošības pakalpojumus, ieviešot Intelligent Security

Londona, Apvienotā Karaliste, 2024. gada 13. maijs, CyberNewsWire

Logicalis, globālais tehnoloģiju pakalpojumu sniedzējs, kas nodrošina nākamās paaudzes digitālos pārvaldītos pakalpojumus, šodien ir paziņojis par Intelligent Security ieviešanu — tā ir globālās drošības portfeļa plāna pieeja, kas izstrādāta, lai klientiem visā pasaulē nodrošinātu proaktīvu uzlabotu drošību.

Inteliģento drošību ir izstrādājusi Logicalis vispasaules drošības speciālistu komanda, lai nodrošinātu klientiem visplašāko pieejamo novērojamību un aizsardzību. Tas ir balstīts uz kiberdraudu izsekošanu un analīzi un zināšanām par jaunākajām profilakses metodēm, kas tiek izmantotas visā tās klientu bāzē.

Logicalis desmitajā ikgadējā CIO ziņojumā tika aptaujāti 1000 CIO visā pasaulē un konstatēts, ka no 83% CIO, kuri pēdējo 12 mēnešu laikā piedzīvojuši kiberuzbrukumus, tikai 43% jūtas gatavi citam pārkāpumam. Izstrādāts, lai palīdzētu CIO pārvaldīt šo spiedienu, Intelligent Security izmantos Logicalis drošības iespējas, kā arī attiecības ar tādiem globāliem partneriem kā Cisco un Microsoft, kur tai ir visaugstākā līmeņa drošības akreditācijas.

Logicalis CTO Tobijs Aloks teica:

“Daudzas organizācijas koncentrējas uz vienu drošības struktūras jomu; mēs atzīstam, ka mūsdienu kiberdrošības vidē nav tvertņu; organizācijām ir jāaplūko viss nospiedums, sākot no drošas savienojamības, mākoņa drošības, hibrīddarbinieku un drošu darbību veikšanas visā organizācijā.

Inteliģentās drošības globālais portfelis klientiem piedāvā kodolīgu un visaptverošu piedāvājumu, tostarp:

Ieteikumi: Sniegt klientiem virkni konsultāciju pakalpojumu, kas paredzēti, lai palīdzētu viņiem izprast viņu drošības vajadzības un atrast pareizos risinājumus viņu biznesam.

Droša darba vieta: Darbinieku sakaru un ierīču nodrošināšana attālinātai darbībai turpina ietekmēt darba vietas drošības ainavu.

Drošs savienojums: Nodrošinot nulles uzticamības drošību no malas līdz malai, nodrošinot, ka tīkli ir pietiekami izturīgi, lai nodrošinātu drošu IoT, 5G un malu skaitļošanu.

Drošs hibrīda mākonis: Mākoņu vides aizsardzība, lai nodrošinātu datu, lietojumprogrammu un IT resursu drošību.

Drošas darbības: Nodrošina 24/7/365 labākās prakses proaktīvu draudu noteikšanu un reaģēšanu uz incidentiem trīs globālās drošības reģionos, izmantojot AI un automatizāciju, lai identificētu un šķirotu.

Papildus Inteliģentās drošības globālajam portfelim uzņēmums paziņo par vairākām galvenajām investīcijām kiberprasmēs un spējās, lai nostiprinātu savu pasaules līdera pozīciju drošības pakalpojumu jomā.

  • Pārvaldītās drošības (SOC) komandas paplašināšana Portugālē, kas pašlaik apkalpo klientus visā EMEA, tostarp Apvienotajā Karalistē, Īrijā un Vācijā
  • Sadarbība ar Cisco, lai izstrādātu Kiberakadēmiju un kvalificētu kiberdrošības absolventu klāstu EMEA drošības komandā
  • Sadarboties ar vietējām universitātēm Portugālē, lai izstrādātu prakses programmu, kas palīdz attīstīt kiberdrošības prasmes, lai kalpotu EMEA reģionam un ārpus tās.

Logicalis turpina pierādīt savu spēcīgo drošības piedāvājumu, sasniedzot Microsoft verificētu Managed Extended Detection and Response (MXDR) partnera statusu, ieviešot Cisco Powered Intelligent Connectivity, kas balstās uz nulles uzticamības drošību, un ir viens no sešiem partneriem visā pasaulē, kas strādā ar Cisco, lai izstrādātu. XDR piedāvājumu un uzlabo tā Cisco drošības iespējas.

Inteliģentās drošības pamatā būs Logicalis Digital Fabric platforma, kas sniedz informācijas vadītājiem dziļāka līmeņa ieskatus un ieteikumus, lai uzlabotu visas viņu digitālās ekosistēmas veiktspēju.

Tobijs Aloks secina: “Mēs esam izšķirīgā punktā, jo drošības apdraudējumi kļūst arvien plašāki un sarežģīti. CIO un IT vadītāji pārdomā drošību AI laikmetā un apsver, vai viņiem ir iekšējās prasmes, kas nepieciešamas drošai darbībai. Logicalis pēdējo 12 mēnešu laikā ir pieredzējis, ka pieprasījums pēc pārvaldītās drošības pakalpojumiem visā pasaulē ir palielinājies par 300%. Mūsu klienti meklē holistisku, proaktīvu pieeju drošības navigācijai; Mēs uzskatām, ka mūsu vienkāršotais portfelis, mūsu partnerības un mūsu ieguldījumi nākamās paaudzes kibertalantos nodrošinās klientiem to, kas viņiem nepieciešams: AI gatavu pārvaldītu drošību ar pārvaldību un SOC aizsardzību neatkarīgi no tā, kur viņi atrodas.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar:

Logicalis komanda citā vārdā

E-pasts: [email protected]

Tālr.: 020 3176 0014

Par Logicalis

Mēs esam pārmaiņu arhitekti™. Mēs palīdzam organizācijām gūt panākumus digitālajā pasaulē. Uzņēmumā Logicalis mēs izmantojam mūsu kolektīvās zināšanas tehnoloģiju jomā, lai palīdzētu saviem klientiem izveidot veiksmes plānu, lai viņi varētu nodrošināt ilgtspējīgus rezultātus, kuriem ir nozīme.

Mūsu dzīves cikla pakalpojumi mākonī, savienojamībā, sadarbībā un drošībā ir izstrādāti, lai palīdzētu optimizēt darbības, samazinātu risku un sniegtu darbinieku iespējas.

Kā globāls tehnoloģiju pakalpojumu sniedzējs mēs piedāvājam nākamās paaudzes digitāli pārvaldītus pakalpojumus, lai nodrošinātu mūsu klientiem reāllaika redzamību un praktisku ieskatu par viņu digitālās ekosistēmas veiktspēju, tostarp; pieejamība, lietotāju pieredze, drošība, ekonomiskie rādītāji un ilgtspējība.

Mūsu vairāk nekā 7000 pārmaiņu arhitektu atrodas 30 teritorijās visā pasaulē, palīdzot mūsu vairāk nekā 10 000 klientiem dažādās rūpniecības nozarēs radīt ilgtspējīgus rezultātus, izmantojot tehnoloģiju.

Logicalis gada ieņēmumi no darbībām Eiropā, Ziemeļamerikā, Latīņamerikā, Āzijas un Klusā okeāna reģionā un Āfrikā ir 1,7 miljardi ASV dolāru.

Tā ir Johannesburgas biržā kotētā Datatec Limited nodaļa, kuras ieņēmumi pārsniedz 5,1 miljardu ASV dolāru.

Sazināties

Ketija Freizere
CITS VĀRDS
[email protected]
07908229152