Lietotne Google maks vairs nedarbosies vecākās ierīcēs

Google maks, iespējams, ir ērtākā un lietojamākā pieskaršanās, lai maksātu platforma operētājsistēmā Android. Tomēr, tāpat kā lielākajā daļā platformu, tas kļūst mazāk ērti, jo vecāka ir jūsu ierīce. Google tikko paziņoja, ka Google maks nedarbosies vecākās ierīcēs.

Ja vēlaties uzzināt, kas ir Google maks un kāpēc tas būtu jāizmanto, mums ir pilns šīs platformas apraksts. Tā ir lieliska platforma, ko izmantot, ja vēlaties pāriet no reāla maka lietošanas. Lai gan tas nav piemērots jūsu maka aizstājējs, tas var to aizstāt noteiktās jomās.

Ja jums nepatīk izņemt kredītkarti, lai veiktu pirkumu, varat izmantot Google maka funkciju “pieskarties, lai maksātu”, lai norēķinātos par produktiem. Šī nav vienīgā šīs platformas piedāvātā funkcionalitāte.

Lietotne Google maks nedarbosies vecākās ierīcēs

Ja esat izmantojis Google maku vecākā ierīcē, jūs gaida neapmierinošas ziņas. Uzņēmums paziņoja, ka, ja izmantojat tālruni ar Android 8 vai vecāku versiju, Google maks vairs nedarbosies. Google ir noņēmis lietotnes, kas paredzētas vecākām Android versijām, un liek izstrādātājiem tos neizstrādāt.

Kāpēc ir šis? Nu, tas ir drošības pēc. Atjauninātajā Google atbalsta dokumentā Google teica, ka “drošības atjauninājumi nav pieejami Android versijām, kas jaunākas par 9.” Tādējādi, ja izmantojat Google maku operētājsistēmas Android versijā, kas vecāka par 9 Pie, nevarēsit saņemt atbilstošus drošības atjauninājumus, lai nodrošinātu tālruņa drošību. Tas šķietami pakļauj jūsu tālrunim lielāku risku, ka to iefiltrēs slikti aktieri. Tā ir PĒDĒJĀ lieta, ko vēlaties, lai notiktu lietotnē, kas apstrādā jūsu kredītkartes un ID

Tas attiecas ne tikai uz cilvēkiem, kuri izmanto Android. Ja izmantojat valkājamu ierīci, kurā darbojas Wear OS 2 vai vecāka versija, jūs arī zaudēsit atbalstu.

Iespējams, ir pienācis laiks jaunināt

Ja izmantojat vecāku ierīci un Google maks ir ļoti svarīgs jūsu pieredzei, iespējams, ir pienācis laiks veikt jaunināšanu. Ja pašreizējā ierīce darbojas nevainojami, būs neērti tērēt naudu par jaunu ierīci. Tomēr ierīces jaunināšanai ir vairākas priekšrocības.

Pirmkārt, izmantojot jaunāku ierīci, jūs varēsit piekļūt jaunākām programmatūras funkcijām. Otrkārt, jaunākas ierīces ir drošākas, jo tās saņem visus jaunākos drošības atjauninājumus. Saņemto drošības atjauninājumu skaits būs atkarīgs no ražotāja. Jūs saņemsiet vairāk drošības atjauninājumu, izmantojot Google un Samsung tālruņus.

Visbeidzot, jaunāka ierīce nozīmē, ka izmantojat jaunāku aparatūru. Tādējādi jūsu ierīce varēs labāk tikt galā ar ikdienas uzdevumiem un kalpos ilgāk ar vienu uzlādi.

Ja nevēlaties tērēt daudz naudas, varat apskatīt mūsu labāko budžeta viedtālruņu sarakstu tirgū.