Kā iepriekš pasūtīt Galaxy Buds3

Samsung tikko paziņoja par jauno Galaxy Buds 3 un Galaxy Buds 3 Pro kopā ar dažiem citiem labumiem savā jaunākajā Unpacked pasākumā. Ja esat audio cienītājs un jums patīk Samsung ierīču ekosistēma, varat pasūtīt dažas no šīm austiņām. Tālāk ir norādīts, kā iepriekš pasūtīt Galaxy Buds 3 un Galaxy Buds 3 Pro.

Pirmkārt, kas ir jāņem līdzi šīm austiņām?

Ir pagājis kāds laiciņš, kopš Samsung paziņoja par jaunu austiņu pāri. Tam ir divas sērijas, kas ir bāzes Buds un Buds Pro. Uzņēmums šodien paziņoja par jaunām abu iterācijām, un tās rada jaunu…. ja pazīstams dizains. Nesamazināsim vārdus, tiem ir dažas dizaina iezīmes, ko mēs redzam Apple AirPods.

Neatkarīgi no tā, tie izceļas ar leņķveida kātu dibeniem. Tas tiem piešķir mazliet nervozāku dizainu. Ir arī LED sloksne, kas stiepjas pa kātu. Tie papildina kopējo estētiku.

Galaxy Buds 3 Pro ir paredzēts īstiem audio cienītājiem, jo ​​tam ir Samsung divvirzienu skaļruņi un divi pastiprinātāji. Viņiem ir atsevišķas vadības ierīces zemfrekvences skaļrunim un augstfrekvences skaļrunim. Turklāt šīm austiņām ir jauns augstas kvalitātes kodeks, kas var straumēt audio līdz pat 24 bitu/96 kHz, kas ir divreiz lielāks par iepriekšējo Galaxy Buds Pro iztveršanas ātrumu.

Kā iepriekš pasūtīt Galaxy Buds 3

Neatkarīgi no tā, vai plānojat pasūtīt Galaxy Buds 3 vai Pro, process ir vienāds. Pirmkārt, ir svarīgi zināt cenas. Galaxy Buds 3 maksāja 179,99 USD, bet Galaxy Buds 3 Pro maksāja 249,99 USD. Tomēr, ja pasūtāt, izmantojot iepriekšējas pasūtīšanas periodu, varat tos iegūt ar atlaidi (Buds 3 maksās 129,99 USD, bet Pro maksās 199,99 USD). Dodieties uz tālāk norādītajām priekšpasūtīšanas saitēm.

Galaxy Buds 3 Pro cena

Pielāgošana

Atrodoties lapā, pirmā lieta, ko vēlaties darīt, ir pārliecināties, vai esat izvēlējies pareizo modeli. Ir viegli nejauši noklikšķināt uz nepareizās saites. Varat šķirstīt punktu karuseli augšpusē. Jūs redzēsit dažas no izcilajām funkcijām, piemēram, akumulatora darbības laiku, reāllaika tulkošanu utt.

Pirmais solis pasūtījuma pielāgošanai būs krāsas izvēle. Jums ir iespēja izvēlēties starp balto un sudraba krāsu. Abām krāsām cena paliks nemainīga.

Galaxy Buds 3 Iepriekšēja pasūtīšana (2)Galaxy Buds 3 Iepriekšēja pasūtīšana (2)

Apmaiņa

Nākamā ir tirdzniecības sadaļa. Ja jums ir austiņu pāris, ko tirgot, varat saņemt atlaidi pasūtījumam. The Jā, maiņa opcija tiks atlasīta pēc noklusējuma. Ja jums nav maiņas, vienkārši noklikšķiniet uz opciju.

Ja jums apkārt atrodas vecs austiņu pāris, ko vēlaties tirgot, atstājiet to pirmajā variantā. Zem opcijām noklikšķiniet uz Zīmols nomest lejā. Varēsiet izvēlēties Samsung vai Cits. Ja jums ir Galaxy Buds pāris, ko varat tirgot, atlasiet Samsung.

Atkarībā no iemainītajām austiņām jūs saņemsiet atšķirīgu atlaidi. Piemēram, ja jums ir Galaxy Buds 2 Pro pāris, jūs saņemsiet 100 USD atlaidi no pasūtījuma. Citi piemērotie modeļi ir Galaxy Buds 2 (50 $ atlaide), Galaxy Buds Pro (50 $ atlaide), Galaxy Buds Live (40 $ atlaide) un Galaxy Buds+ (40 $).

Ja jums ir pāris no cita uzņēmuma, atstājiet to ieslēgtu Cits un dodieties uz Izvēlieties ierīci opciju. Jums būs divas iespējas, taču tās abas iegūs tikai 20 ASV dolāru atlaidi.

Izvēloties modeli, ar kuru vēlaties tirgoties, jūs vēlaties piekrist tirdzniecības noteikumiem. Noteikti izlasiet tos, ja jums ir kādi jautājumi.

Galaxy Buds 3 Iepriekšēja pasūtīšana (3)Galaxy Buds 3 Iepriekšēja pasūtīšana (3)

Samsung Care+

Nākamajā sadaļā būs iespēja pievienot Samsung Care+ plānu. Tas jums piedāvās remonta un nomaiņas pakalpojumus pa pastu, diennakts atbalstu pa tālruni/tiešsaistē un oriģinālās rezerves daļas remontam.

Plāns maksā 19 USD diviem gadiem. Ja nomainīsiet vecās austiņas par 20 $, tas sedz plāna izmaksas. Tas ir paredzēts Care+ Būtiski plāns.

Tieši zem šīs sadaļas jūs redzēsit Papildu plāni pogu. Tādējādi tiks paplašināta standarta Samsung Care+ sadaļa. Standarta plāns piedāvā visas iepriekš minētās priekšrocības, kā arī aizsardzību pret kritieniem, noplūdēm un mehāniskiem bojājumiem.

Turklāt, ja nevēlaties plānu, varat noklikšķināt uz Nav pārklājuma pogu.

Ekskluzīvi piedāvājumi

Samsung bieži vien piedāvā ekskluzīvus piedāvājumus cilvēkiem, kuri veic pasūtījumus Samsung vietnē. Ir tikai viens piedāvājums, un tas ir papildu uzlādes futrālis. Tās vērtība ir 29,99 ASV dolāri, taču to var iegūt bez maksas.

Maksājumu plāni

Varat veikt vienreizēju maksājumu, taču ir arī daži maksājumu plāni, kurus varat izmantot. Ir ikmēneša plāns, kas sadalīs cenu 24 maksājumos. Tas būs kā ar viņiem noslēgt līgumu uz diviem gadiem. Ja nevēlaties maksāt divu gadu laikā, varat sadalīt izmaksas četros maksājumos un maksāt ik pēc divām nedēļām. Pēdējo iespēju var veikt, izmantojot Klarna vai Affirm.

Vienkārši ziniet, ka finansēšanas iespējām var būt nepieciešama kredīta pārbaude. Ja jums nav labākā kredītvēsture, pastāv iespēja, ka tas tiks noraidīts.

Galaxy Buds 3 Kā iepriekš pasūtīt (4)Galaxy Buds 3 Kā iepriekš pasūtīt (4)

Notiek pasūtījuma pabeigšana

Kad esat pabeidzis, ir pienācis laiks ieķīlāt savu naudu Samsung. Apskatiet starpsummu un kopējo summu. Pārliecinieties, ka zināt, cik daudz maksājat, vai neesat pievienojis nevienu pakalpojumu, kuru nevēlējāties, un vai neesat izvēlējies maiņas piedāvājumu, ja jums tāda nav.

Galaxy Buds 3 Iepriekšēja pasūtīšana (1)Galaxy Buds 3 Iepriekšēja pasūtīšana (1)

Kad esat pārliecināts, noklikšķiniet uz Iepriekšpasūtījums pogu. Kad to izdarīsit, tiksiet novirzīts uz lapu, kurā ievadīsit maksājumu informāciju un adresi.

Pēdējais solis ir BAUDI SAVUS JAUNOS GALAXY BUDS!