Jums ir jāapskata šie T-Mobile piedāvājumi jaunajam Galaxy Foldables!

Samsung Galaxy Unpacked tikko notika, un uzņēmums parādīja dažas aizraujošas lietas. Tā prezentēja savus jaunos salokāmos tālruņus Galaxy Z Fold 6 un Galaxy Z Flip 6. Vai vēlaties iegādāties šos tālruņus par labu cenu? T-Mobile piedāvā dažus pārsteidzošus piedāvājumus jaunajām Galaxy salokāmajām ierīcēm.

Kas tas ir? Jūs nezinājāt, ka šodien ir kāds pasākums? Samsung tikko bija jaunākais Galaxy Unpacked pasākums. Pasākuma laikā mēs beidzot apskatījām Galaxy Watch. Līdz ar to uzņēmums atklāja jaunos Galaxy Watch 7 un Galaxy Watch 7 Ultra.

Visaizraujošākie paziņojumi ieskauj jaunos saliekamos Galaxy. Galaxy Z Fold 6 piedāvā gandrīz tādu pašu dizainu ar plānāku rāmi un atjauninātu procesoru. Tas ir gandrīz tas pats ar Galaxy Z Flip 6. Tāpat kā mēs gaidījām, liela daļa paziņojuma bija vērsta uz integrāciju ar Galaxy AI.

T-Mobile ir daži piedāvājumi par jaunajiem Galaxy salokāmajiem tālruņiem

Galaxy Z Fold 6 maksā no 1899,99 USD, bet Flip — no 1099 USD. Šīs cenas ir par 100 USD vairāk nekā pagājušā gada tālruņiem, un tas nav lieliski šajā ekonomiskajā situācijā. Tātad, kāpēc gan neizmantot dažus lieliskus piedāvājumus? Tas ir tas, ko T-Mobile jautā.

Un-Carrier piedāvā dažus jaukus piedāvājumus šiem garšīgajiem jaunajiem tālruņiem. Acīmredzot, lai iegūtu šos darījumus, jums ir jābūt T-Mobile tīklā. Ja domājat par pāreju uz T-Mobile, jums patiks šie piedāvājumi.

Tie no jums, kas vēlas paņemt Galaxy Z Flip 6, to var iegūt BEZ MAKSAS, pievienojot jaunu līniju vai veicot atbilstošu maiņas darījumu. Nosacījums ir tāds, ka jums ir jābūt Go5G Plus vai Go5G Next plānam.

Ja Galaxy Z Fold 6 ir vairāk jūsu ātruma, šis piedāvājums attiecas arī uz šo tālruni. Atklāti sakot, jūs to nesaņemsit par brīvu. Drīzāk jūs iegūsit šo tālruni ar atlaidi līdz pat 1100 ASV dolāriem, ja iegūsit jaunu līniju Go5G Plus vai Go5G Next plānā vai nomainīsiet piemērotu tālruni. Tas samazina cenu līdz 799,99 USD. Iedomājieties, ka iegādājaties Galaxy Z Fold 6 par aptuveni OnePlus 12 cenu!

Darījumi ar to nebeidzas. Ja iepriekš pasūtīsit kādu no šiem tālruņiem vietnē T-Mobile, iegūsit dubultu krātuvi. Tātad, ja jūs iepriekš pasūtāt jebkuru tālruni, kura krātuve ir sākot no 256 GB, jūs iegūsit 512 GB variantu par tādu pašu cenu.

Galaxy pulksteņi

Vai jūs domājat, ka šie piedāvājumi attiecas tikai uz tālruņiem? Nē! T-Mobile vēlas, lai jūs patiešām iekļūtu Galaxy ekosistēmā ar dažiem piederumiem. Varat iegūt Galaxy Watch 7 (40 mm vai 44 mm variantu) bez maksas, pievienojot rindu piemērotam plānam. Ja vēlaties iegūt Ultra, tad, pievienojot līniju, saņemsiet līdz pat $380 atlaidi no Galaxy Watch Ultra.

Ir pieejams arī Galaxy Watches piedāvājums par pirkumu, saņem vienu. Pērkot Galaxy Watch vietnē T-Mobile, jūs saņemsiet vienu vai mazāku vērtību bez maksas (tikai atsevišķiem pulksteņiem). Šo darījumu var iegūt tikai tad, kad pievienojat jaunu Watch līniju. Jums tas ir jāatceras.

Saišķis

Ir jauns komplekta darījums. Ja iegādājaties Galaxy Buds FE, Galaxy Buds 3 vai Galaxy Buds 3 Pro pāri, jūs iegūsit trīs piederumus (maciņu, ekrāna aizsargplēvi, lādētāju) un 25% atlaidi visam komplektam. Šis ir tikai veikalā pieejams darījums, un tas sākas 24. jūlijā.