Izmantojot paziņojumu uzlabojumus, lietotne Google maks kļūst viedāka

Google izlaiž jaunāko Google Play pakalpojumu atjauninājumu (v24.16) Android lietotājiem, ieviešot vairākas jaunas funkcijas lietotnē Google maks. Viens no uzlabojumiem ir saistīts ar to, kā lietotnē Google maks tiek apstrādāti brīdinājumi par jūsu caurlaidēm.

Sabiedriskā transporta lietotāji novērtēs arī izmaiņu žurnālā minētos “uzlabojumus, pierakstoties, lai samaksātu par sabiedrisko transportu”. Specifika paliek noslēpumā. Taču tas, iespējams, ietver vienmērīgāku un drošāku reģistrēšanās procesu, lai izmantotu Google maku sabiedriskajā transportā. Tas var būt saistīts arī ar jaunajiem tranzīta maksājumu “Verifikācijas iestatījumiem”. Šī opcija ļauj lietotājiem izvēlēties, vai viņiem ir jāveic autentifikācija pirms maksājumu metožu un caurlaižu izmantošanas lietotnē Maks.

Papildinot ērtības, Google maks tagad ļauj skenēt attēlus ar svītrkodiem vai QR kodiem un uzreiz pievienot tos kā caurlaides. Tas novērš nepieciešamību ievadīt manuāli, atvieglojot lojalitātes karšu, dāvanu karšu un citu glabāšanu lietotnē. American Express atbalsts Fitbit ierīcēs sākotnēji parādījās izmaiņu žurnālā. Tomēr diemžēl tas tika atvilkts. Tas rada strīdus dažiem lietotājiem, kuri iepriekš izmantoja Amex ar Fitbit Pay. Tāpēc, cerams, Google drīzumā atkal ieviesīs šo funkcionalitāti.

Papildus jaunākajam atjauninājumam pēdējo nedēļu laikā pakalpojumā Google maks ir veikti daudzi atjauninājumi. Lietotāji tagad var ilgi nospiest lietotnes ikonu, lai sākuma ekrānā izveidotu saīsnes savām saglabātajām kartēm ātrākai piekļuvei norēķināšanās laikā.

Tomēr daži drošības uzlabojumi ir izraisījuši nelielas kurnēšanas. Tagad lietotnei Google maks ir nepieciešama biežāka autentifikācija. Tagad tas arī aicina lietotājus atkārtoti pārbaudīt savu identitāti, veicot katru maksājumu. Lai gan tie neapšaubāmi uzlabo drošību, tie var traucēt vienmērīgu maksājumu plūsmu, īpaši gaidot rindā.

Google maka paziņojumu uzlabojumi

Google maks drīzumā varētu tikt izlaists Indijā

Papildus jaunajām funkcijām nesen publicētajā Google Play veikala sarakstā tika norādīts, ka Google maks beidzot varētu nonākt Indijā. Šī attīstība notiek pēc tam, kad lietotne pirms pāris nedēļām noslēpumaini sāka darboties Indijas viedtālruņos. Google neko oficiāli nav apstiprinājis. Taču šī pēkšņā aktivitāte liecina par iespējamu Google maka paplašināšanos plašajā Indijas tirgū.