Infinix ir pilnībā pieejams spēlēm: jauns tālrunis, klēpjdators un aprīkojums "GT VERSE" Palaist

Infinix tikko paziņoja par oficiālo spēļu tālruni PUBG Mobile Super League (PMSL), kas ir Infinix GT 20 Pro. Infinix GT 20 Pro ir diezgan neticams spēļu tālrunis, jo tajā ir divi mikroshēmojumi, lai tālrunis darbotos tik ātri, cik vajadzētu.

Infinix GT 20 Pro ir aprīkots ar MediaTek Dimensity 8200 Ultimate, 4nm 5G procesoru un Pixelworks X5 Turbo speciālu spēļu mikroshēmu. Šī jaudīgā kombinācija nodrošina e-sporta līmeņa veiktspēju un vizuāli satriecošu pieredzi, palielinot kadru ātrumu no 60 FPS līdz 120 FPS.

Tātad, kā šīs divas mikroshēmas darbojas kopā? Abi strādā kopā, lai panāktu perfektu līdzsvaru starp veiktspēju ar lielu slodzi un efektīvu enerģijas patēriņu. Ar Pixelworks X5 Turbo Dedicated Gaming Chip, kas koncentrējas uz izcilu attēlu apstrādi, tas spēj uzlabot spēļu vizuālo kvalitāti un atbalsta līdz pat 120 FPS, izmantojot kustības novērtējumu un kustības kompensāciju (MEMC).

Infinix šim jaunajam spēļu tālrunim ir izstrādājis arī stabilu kadru ātruma dzinēju, kas spēj pārvaldīt temperatūru, izmantojot viedo resursu plānošanu. Tas ļauj nodrošināt vienmērīgu un stabilu spēļu pieredzi. Šis dzinējs spēj uzlabot tālruņa efektivitāti, izmantojot algoritmus, kas ļaus Infinix GT 20 Pro uzturēt sākotnējo kadru ātrumu 120 FPS ar īpaši stabilu veiktspēju līdz pat stundai.

Infinix GT 20 Pro ietver satriecošu 6,78 collu 144 Hz FHD+ AMOLED displeju ar 5000 mAh ietilpības akumulatoru iekšpusē. Ar 8 GB vai 12 GB RAM un 256 GB atmiņu. Infinix garantē divus galvenos Android jauninājumus un trīs gadu drošības ielāpu atjauninājumus Infinix GT 20 Pro. Tālrunis atbalsta arī Cyber ​​Mecha Design ar pielāgojamu un interaktīvu Mecha Loop Mini LED. Tas patiešām padara šo par spēļu tālruni. Visbeidzot, tam ir 108 megapikseļu trīskārša aizmugures kamera.

Ieejiet Infinix GT Verse ar visu spēļu produktu klāstu

Infinix tikko prezentēja GT VERSE — visaptverošu spēļu produktu klāstu, tostarp klēpjdatoru, austiņas, viedpulksteni un dzesēšanas ventilatoru. Papildus iepriekš minētajam Infinix GT 20 Pro šajā klāstā ir arī GTBOOK, kas ir sadarbības ar NVIDIA rezultāts.

Jaunākais GTBOOK ir aprīkots ar labāko CPU un GPU, kā arī tam ir neticami dzesēšana un augsts atsvaidzes intensitātes displejs. Tas ir ietīts gludā, uz spēlētājiem orientētā dizainā, kas seko Infinix GT sērijas pēdām.

Infinix saka, ka gan Infinix GT 20 Pro, gan GTBOOK “iemieso futūristisku redzējumu, kas ne tikai uzlabo spēļu veiktspēju, bet arī nemanāmi iekļaujas mūsdienu spēlētāju dzīvesveidā, piedāvājot viņiem ieeju plašajā un aizraujošajā GT VERSE.” Šī klāsta paplašināšana un zīmols Infinix GT VERSE parāda, ka uzņēmums nopietni domā par spēlēm visās platformās.