iFi izlaiž LAN iPurifier Pro ar jaunu apakšzīmolu

iFi ir zīmols, kas specializējas augstas kvalitātes audio iekārtās, piemēram, DAC un pastiprinātājos. Ja jūs nodarbojaties ar audio biznesu, jūs neapšaubāmi esat izmantojis dažus tā produktus. Šodien iFi tikko paziņoja par jaunu produktu un pilnīgi jaunu apakšzīmolu. iFi paziņoja par LAN iPurifier Pro ar savu jauno zīmolu ar nosaukumu Silent Power.

Lielāko daļu laika mēs domājam, ka labākais veids, kā iegūt visaugstākās kvalitātes audio, ir iegādāties dārgas austiņas. Tomēr ir vairāki veidi, kā iegūt vislabāko audio no jūsu sistēmas. Lieta ir tāda, ka mūzikas straumēšanas laikā jūs riskējat ar elektrisko troksni skaņā. Tas var novērst uzmanību, ja esat audiofils. Skaidrs audio vienmēr ir laba lieta, tāpēc šeit iFi nāk ar savu jauno zīmolu.

Zīmolu sauc Silent Power. Kā norāda nosaukums, šis ir zīmols, kas piedāvās aprīkojumu, kas paredzēts trokšņa samazināšanai jūsu audio sistēmā. Ja esat cilvēks, kuram patīk gūt maksimālu labumu no savas mūzikas, jūs vēlēsities aplūkot tās produktus.

iFi iepazīstina ar LAN iPurifier Pro

Silent Power kristību produkts tiek saukts par LAN iPurifier Pro. Nē, šis nav eleganta izskata gaisa attīrītājs. Drīzāk tas ir paredzēts, lai attīrītu audio, kas tiek pārraidīts, izmantojot tīklam pievienoto audio iestatījumu.

Mūzikas straumēšana bezvadu režīmā var radīt grūtības, un troksnis situāciju tikai pasliktina. LAN iPurifier Pro to var novērst. Tas izmanto progresīvu optiskās galvaniskās izolācijas tehnoloģiju. Šī tehnoloģija faktiski pārveido LAN signālu optiskā signālā. Pēc tam tas pārvērš signālu atpakaļ LAN signālā. To darot, uzņēmums var efektīvi izolēt elektriskos signālus starp ieeju un izvadi. Rezultāts ir daudz tīrāka skaņa, kas nāk caur jūsu audio sistēmu. Ja jūs interesē dažas specifikācijas, varat skatīt zemāk esošo tabulu.

iPurifier Pro specifikācijas

Vai jūs ar nepacietību gaidāt šo ierīci? Jūs varat to izņemt par 299,99 USD. Apskatiet tālāk esošo saiti, lai dotos uz oficiālo vietni.