Ienāc tuksnesī: izdzīvo, iekaro un zelt postapokaliptiskā rotaļu laukumā ar DECIMATED

Singapūra, Singapūra, 2024. gada 7. maijs, Chainwire

Spēļu digitālajai rītausmai pieaugot, DECIMATED tālredzīgie prāti ir sajūsmā, atklājot savu revolucionāro iebrukumu pamestajā, taču valdzinošajā tiešsaistes spēļu nākotnē. DECIMATED — jauna trešās personas PvP un PvE tiešsaistes spēļu pieredze, kas aicina spēlētājus uz nebijušu ceļojumu pa plašu distopisku ainavu. Piedāvājot spēlētājiem brīvību izpētīt šo post-apokaliptisko rotaļu laukumu, DECIMATED paver sfēru, kurā spēlētāji veido savu likteni kā pilsoņi, kas cīnās par izdzīvošanu, vai kiborgu policisti, kas ievieš kārtību pasaulē, kur daba un tehnoloģijas saduras haosā.

Gaidāma jauna pasaule: ieskaujoša spēle un nepārspējami piedzīvojumi

DECIMATED pamatā ir bagātīgi izstrādāta, ieskaujoša pasaule, kas ik uz soļa pārbauda katra spēlētāja izdzīvošanas instinktus. Spēlētāji iesaistās nerimstošā cīņā par eksistenci pret apokaliptiskajām sekām, ko apdzīvo mutācijas radījumi, vides apdraudējumi un konkurējošie izdzīvotāji. Šis bagātīgais stāstījums tiek vēl vairāk uzlabots, piedāvājot spēlētājiem iespēju glābt progresīvas tehnoloģijas, atklāt apslēptos dārgumus un pārvarēt salauztas sabiedrības briesmas, kas atrodas uz atdzimšanas robežas.

DECIMATED ir izdzīvošanas, stratēģijas un noturības apliecinājums, piedāvājot bezgalīgu iespēju smilšu kasti. Neatkarīgi no tā, vai tiek lāpīts kaujās ievainots transportlīdzeklis, celtas necaurredzamas bāzes, lai pārvietotos pa šīs jaunās pasaules nodevīgajiem tirgiem, spēlētāji var aptvert nelikumīgo zemi, stāties pretī apjukušiem robotiem, zvērīgām bioloģiskām būtnēm un citiem mutantiem, vienlaikus veidojot alianses vai sāncensības ar citiem spēlētājiem, lai haosa apstākļos radītu civilizācijas līdzību.

Atbalsta 46 investori un augoša kopiena

Decimated saņēma Epic Mega Grant, un 2021. gada decembrī to atbalstīja 46 investori pēc tam, kad studija 3 gadus bija pašfinansēta kā neatkarīgs jauns uzņēmums. Developers Fracture Labs piedāvāja 34 miljonus USD no 180 investoriem un pieņēma USD 3,5 miljonus no riska kapitāla uzņēmumiem, tostarp Mechanism Capital, Spartan Capital, Polygon Ventures, Good Games Guild, Israel Blockchain Association, Dutch Crypto Investors un Metavest Capital. Kopš tā laika Decimated kopiena ir pieaugusi līdz 60 000 sekotāju Twitter un 23 000 dalībnieku pakalpojumā Discord, no kuriem daudzi piedalās slēgtajā alfa testēšanā.

Dominēšanas meklējumi tuksnesī: DIO marķieris

Ekonomiskā spēle DECIMATED spēlē revolucionāru apgriezienu, izmantojot DIO marķieri, kas integrēts spēlē, izmantojot Solana ķēdi, un sadarbspēju starp visām Fracture Labs plānotajām spēlēm. Tas rada reāllaika digitālo ekonomiku DECIMATED, motivējot spēlētājus par katru pieņemto lēmumu, kā arī viņu pūlēm pašā spēlē. Katrs darījums, tirdzniecība un dārgums, kas atrodams šajā pamestajā pasaulē, tiek novērtēts DIO, savienojot spēli ar reāliem ekonomiskiem principiem, padarot laupījumu atklāšanas un tirdzniecības aizraušanos eksponenciāli saistošāku.

Veidi, kā nopelnīt vietnē DECIMATED, ir tikpat dažādi kā tuksnesī. Spēlētāji var doties nezināmajā, glābjot kravu un pazaudētas tehnoloģijas, iesaistoties gan legālā, gan nelegālā tirdzniecībā, lai pieprasītu savu bagātību. Neatkarīgi no tā, vai tas ir slazds karavānas laupīšanai, bīstamu misiju veikšana vai vērtīgu atradumu tirdzniecība virtuālajā tirgū, panākumi DECIMATED pamestajā ainavā prasa asprātību, drosmi un dedzīgu stratēģijas izjūtu. Decimate piedāvā līderu sarakstu, kas apbalvo labākos spēlētājus neatkarīgi no tā, vai viņi spēlē solo, ģildēs vai klanos.

Nākotnei izstrādāta spēle Token2049 Dubaijā

Nesenā paziņojumā DECIMATED apstiprināja savu oficiālo sponsorēšanu Token2049 Dubai, uzsverot savu apņemšanos atbalstīt inovācijas, blokķēdes tehnoloģiju un plaukstošo digitālo ekonomiku, demonstrējot to nākotnes potenciālu no aizraujošu spēļu objektīva. Šī sponsorēšana akcentē DECIMATED apņemšanos veidot nākotni, kurā spēles pārsniedz tikai izklaidi, lai kļūtu par digitālās ekonomikas stūrakmeni virtuālajās pasaulēs, ļaujot spēlētājiem nopelnīt reālus atlīdzības turnīros.

Kopiena valdīja satraukums par DECIMATED iekļaušanu Epic Games veikalā 2024. gada maijā. Lai gan oficiālais izlaišanas datums vēl nav paziņots, atvērtā alfa versija ir paredzēta 2024. gada beigām, un šī palaišanas dedzība katru dienu pieaug, jo spēlētāji un fani tiek mudināti sekot līdzi tam, kas varētu būt nozīmīgs paziņojums tiešsaistes spēļu vēsturē.

Par DECIMATED

DECIMATED ir ieskaujošo tiešsaistes spēļu nākotne, kas piedāvā dinamisku trešās personas PvP un PvE pieredzi bagātīgi detalizētā postapokaliptiskā pasaulē. Ar savu unikālo digitālo ekonomiku un bezgalīgajām izpētes, cīņas un alianses iespējām DECIMATED aicina spēlētājus definēt savu mantojumu pasaulē, kurā katrs lēmums var nozīmēt atšķirību starp izdzīvošanu un izzušanu.

Plašsaziņas līdzekļu jautājumiem vai papildu informācijai, lūdzu, apmeklējiet vietni https://www.decimate.net

Sazināties

izpilddirektors
Stīvens Arnolds
Fracture Labs PTE Ltd
[email protected]
+35699554901