HONOR izklaidējas par Galaxy Z Fold 6 plānāko dizainu

HONOR ir nolēmis nedaudz izklaidēt Samsung par savu pavisam jauno salokāmo tālruni Galaxy Z Fold 6. Galaxy Z Fold 6 ir plānāks nekā tā priekšgājējs, taču tas ne tuvu nav HONOR Magic V2.

HONOR nolēma izjokot Samsung par Galaxy Z Fold 6 plānāko dizainu

HONOR savā oficiālajā X kontā kopīgoja attēlu, kuru varat redzēt tālāk. Jūs varat redzēt Galaxy Z Fold 6, kas pozē blakus HONOR Magic V2. Paraksts skan “plānāks dizains, bet ne plānākais”.

HONOR arī saka: “Salokiet, bet nenosēdieties”, vienlaikus piebilstot, ka HONOR Magic V2 “joprojām ir gaismas gadus priekšā salokāmo ierīču galaktikā”. Interesanti ir tas, ka HONOR nākamās paaudzes salokāmās ierīces, HONOR Magic V3, būs pieejamas rīt, un tās būs vēl plānākas nekā Magic V2.

Salīdzinājumam, HONOR Magic V2 ir tikai 4,8 mm biezs, kad tas ir atlocīts, un 9,9 mm biezs, kad tas ir salocīts. Samsung Galaxy Z Fold 6 ir 5,6 mm, kad tas ir atlocīts, un 12,1 mm, kad tas ir salocīts.

Šis biezums salocītā stāvoklī ir diezgan pamanāms gan tad, ja to salīdzina ar attēlu, gan tad, kad jūs faktiski turat ierīces. HONOR pamanīja iespēju reklamēt savu produktu, un tas ir rezultāts.

HONOR Magic V3 iznāks rīt

HONOR Magic V3 kļūs oficiāls rīt. Iespējams, tas jau ir noticis, kad jūs šo lasāt. Tas būs gan plānāks, gan vieglāks nekā tā priekšgājējs, paceļot ante vēl augstāk.

Vivo laida klajā arī dažus salokāmus, kas ir plānāki par Samsung piedāvātajiem. Vivo X Fold 3 ir 4,7 mm atlocītā stāvoklī un 10,2 mm, kad tas ir salocīts. Vivo X Fold 3 Pro otrā pusē ir 5,2 mm biezs, kad tas ir atlocīts, un 11,2 mm, kad tas ir salocīts.

Xiaomi vēlāk šomēnes paziņos par Xiaomi MIX Fold 4. Baumo, ka šī ierīce ir arī diezgan plāna, lai gan mēs nezinām, cik tieši plāna. Tomēr tas gandrīz noteikti būs ievērojami plānāks nekā Galaxy Z Fold 6, pamatojoties uz MIX Fold 3 piegādāto.