Google savā tālruņa lietotnē ievieš funkciju “Audio Emoji”.

Google tagad savā pirmās puses tālruņa lietotnē ievieš funkciju Audio Emoji. Jūs varētu saistīt emocijzīmes ar īsziņām, jo ​​tas padara īsziņu sūtīšanu jautru. Emocijas ir lielisks veids, kā izteikt savas jūtas, tērzējot ar saviem tuvajiem un mīļajiem. Tomēr Audio Emoji ir kaut kas ļoti atšķirīgs.

Google izlaida Audio Emoji, izmantojot jaunāko tālruņa lietotnes atjauninājumu beta kanālā — 128. versijā. Uzņēmums varētu padarīt šo funkciju pieejamu ikvienam lietotājam pēc dažām nedēļām. Šī gada februāra beigās tika ziņots, ka Google strādā pie līdzīgas funkcijas, taču tai bija cits nosaukums – Audiomojis.

Kas ir funkcija “Audio emocijzīmes” lietotnē Google Phone?

Audio emocijzīmes ir vienkārši standarta skaņas efekti, kas iekļauti vienā no sešām emocijzīmēm. Tas ietver aplaudēšanu (aplausi), smiešanos, ballīti, raudāšanu (trombons), kakāšanu un dzelšanu (Ba Dum Tss). Google skaidro audio emocijzīmju funkciju lietotnes Tālrunis iestatījumos, minot “Izsakiet emocijas un noskaņas ar tādām skaņām kā aplausi, smiekli, skumjš trombons un daudz ko citu, izmantojot pieskaramies emocijzīmes sarunas laikā”.

Zvanītājam, izvēloties kādu no sešām audio emocijzīmēm, lietotne Tālrunis galvenajā zvanīšanas saskarnē atskaņos jautru animāciju, kam sekos atskaņošanas skaņas efekts dažas sekundes. Ir vērts atzīmēt, ka abas zvana puses var dzirdēt skaņas efektus.

Pašlaik lietotnes Tālrunis audio emocijzīmju funkcijas izmantošanai ir pieejamas divas dažādas iespējas. Pirmkārt, pārpildes izvēlnē ir poga, lai tai piekļūtu. Varat arī to izmantot, izmantojot pogu Audio Emoji galvenajā zvanīšanas saskarnē — ekrānā, ko parasti redzat zvana laikā.

Google nav pievienojis konkrētu iemeslu, kāpēc ir divi veidi, kā tai piekļūt. Tomēr, ja nevēlaties lietotnē Tālrunis izmantot audio emocijzīmes, ir iestatījums, lai to atspējotu. Pastāv arī ierobežojums tam, cik bieži varat izmantot šos skaņas efektus sarunas laikā. Jums kādu laiku būs jāgaida, un jūs nevarat atskaņot šos skaņas efektus.

Kopumā jaunas funkcijas izmantošana un patikšana vienmēr ir subjektīva. Un tas pats attiecas arī uz “Audio Emoji”. Lai gan nav nekāda iemesla mīlēt vai ienīst šo funkciju, šķiet, ka tai nav reāla iemesla, izņemot to, ka tā ir rotaļīgs papildinājums parastajai zvanīšanas pieredzei Android ierīcēs. Turklāt ir arī vērts atzīmēt, ka Google drīzumā noņems apakšējo joslu lietotnē Tālrunis.

Audio emocijzīmju pārslēgšana Google tālruņa lietotnes iestatījumos
Audio emocijzīmes Google tālruņa lietotnē 1Audio emocijzīmes Google tālruņa lietotnē 1
Audio emocijzīmes Google tālruņa lietotnē 2Audio emocijzīmes Google tālruņa lietotnē 2
Audio emocijzīmes Google tālruņa lietotnē 3Audio emocijzīmes Google tālruņa lietotnē 3
Audio emocijzīmju pārslēgšana Google tālruņa lietotnes iestatījumosAudio emocijzīmju pārslēgšana Google tālruņa lietotnes iestatījumos
Audio emocijzīmes Google tālruņa lietotnē 1Audio emocijzīmes Google tālruņa lietotnē 1
Audio emocijzīmes Google tālruņa lietotnē 2Audio emocijzīmes Google tālruņa lietotnē 2
Audio emocijzīmes Google tālruņa lietotnē 3Audio emocijzīmes Google tālruņa lietotnē 3