Google Play veikals tagad var lejupielādēt divas lietotnes vienlaikus

Google Play veikals beidzot var lejupielādēt divas lietotnes vienlaikus. Google jau ilgu laiku ir testējis šo funkciju, un tagad tā tiek plaši izplatīta Android lietotājiem.

Google Play veikals iegūst iespēju lejupielādēt divas lietotnes vienlaikus, bet ne atjaunināt vairāk kā vienu vienlaikus

Tas, protams, ir uzlabojums, taču joprojām šķiet, ka tā ir neizmantota. Kāpēc? Tomēr jūs joprojām nevarat atjaunināt vairāk nekā vienu lietotni vienlaikus. Tā būtu noderīgāka funkcija, un daudzi cilvēki tam piekrīt.

Programmas instalējat tikai vienu reizi, kamēr tās ir pastāvīgi jāatjaunina. Tādējādi iespēja atjaunināt vairāk nekā vienu vienlaikus būtu diezgan noderīga, jo īpaši tiem no jums, kas tos atjaunina manuāli.

Cerēsim, ka pārmaiņas kļūs par realitāti arī turpmāk. Līdz tam tas būs jādara. Jebkurā gadījumā, ja tagad tālrunī sākat lejupielādēt divas lietotnes, divas tiks lejupielādētas vienlaikus. To var redzēt pašā Play veikalā un dažos tālruņos tas ir redzams arī jūsu lietotņu atvilktnē/sākuma ekrānā (progresa joslā).

Līdz šim, ja izvēlējāties vairākas lietotnes, otrā tika atzīmēta kā Gaida, un jums bija jāgaida, līdz tika lejupielādēta pirmā. Tomēr trešais joprojām tiks atzīmēts kā “Gaida” neatkarīgi no izmēra.

Tomēr Apple App Store joprojām ir vadībā

Patīkami redzēt, ka Google šajā ziņā beidzot panāk Apple App Store. App Store var lejupielādēt trīs lietotnes vienlaikus, ja jums radās jautājums.

Tomēr šīs izmaiņas ar vienlaicīgu lietotņu lejupielādi tika pamanītas Google Play veikala versijā 40.6.31. Izmaiņas bija redzamas vairākos Pixel tālruņos un planšetdatoros (ar operētājsistēmu Android 14), apgalvo 9to5Google.

Mēs neesam pārliecināti, vai tās ir servera puses izmaiņas, bet, visticamāk, tā ir. Lai gan tas, protams, ir saistīts arī ar Google Play veikala versiju.