Google maina maksājumu iestatīšanas pogu pakalpojumā Google maks

Lielāko daļu laika, kad uzņēmumi ievieto jaunus atjauninājumus savām lietotnēm, tie veic lietotāja interfeisa izmaiņas. Tās varētu būt smalkas izmaiņas, lai uzlabotu programmatūru vai padarītu lietotnes nedaudz ērtākas. Google tikko pievienoja jaunu maksājumu iestatīšanas pogu lietotnē Google maks, un tas padarīs lietotni nedaudz vieglāk lietojamu.

Google maks ir viena no populārākajām maksājumu platformām. Tas ir pieejams daudzās valstīs, un tas ir ļoti drošs veids, kā pārvaldīt maksājumu kartes, caurlaides, biļetes utt. Ja jūsu tālrunī nav lietotnes Google maks, varat to lejupielādēt no Google Play veikala.

Varat arī izmantot lietotni Google maks ar savu Wear OS ierīci. Tomēr Google nedaudz apgrūtināja Google maka lietošanu ar viedpulksteni. Tas ir tāpēc, ka, lai to izdarītu, ir jāievada PIN. Jebkurā gadījumā tā joprojām ir viena no labākajām iespējām.

Google pievieno jaunu maksājumu iestatīšanas pogu lietotnei Google maks

Šīs, iespējams, nav aizraujošākās lietotnes izmaiņas, taču tās var būt nedaudz ērtākas nekā tās, kas tur bija iepriekš. Atverot lietotni Google maks un pieskaroties savam profila attēlam, tiks parādīts pogu saraksts. Tiks izsaukta otrā poga Pieskarieties, lai iestatītu maksājumu. Nu, pēc atjaunināšanas poga vienkārši tiek izsaukta Maksājuma iestatīšana.

Tās ir nelielas izmaiņas, taču tās ir nedaudz vienkāršākas salīdzinājumā ar veco pogu. Tas ir kaut kas tāds, ko novērtēs platformas jauni cilvēki.

Zem tā ir vēl viena jauna poga. Agrāk to sauca Iesaistītās bankas. Tagad to vienkārši sauc Maksājuma metodes. Tas arī padara lietas ērtākas, jo vairāk uzņēmumu izmanto tekstu Apmaksas veids nevis Iesaistītās bankas. Tādējādi jaunpienācējiem būs vieglāk orientēties lietotnē.

Izņemot to, lietotne paliek tāda pati. Šīs ir tikai mūsdienīgas izmaiņas, taču tās patiešām palīdz jums nedaudz atvieglot lietotni Google maks.