Google informē lietotājus par tīkla Find My Device pieejamību

Arvien vairāk cilvēku Kanādā un ASV saņem paziņojumus par tīkla Find My Device pieejamību. Funkcija šajās valstīs pirmo reizi tika ieviesta aprīlī. Tagad Google to reklamē. Ne tikai tas, bet arī informē lietotājus, kā novērst viņu ierīču pievienošanos tīklam, ja viņi to vēlas.

Paziņojums par tīklu Find My Device tiek sasniegts lietotājiem pa e-pastu, piedāvājot īsu funkcijas un tās galveno priekšrocību aprakstu. Tajā teikts, ka jūs varēsit atrast ierīces pat tad, ja tās ir bezsaistē. Šī ir viena no lielākajām atšķirībām salīdzinājumā ar uzņēmuma iepriekšējo Find My Device sistēmu. Tagad tas ir līdzīgs tam, ko Apple piedāvā ar savu tīklu Find My.

Kā ziņo 9to5Google, e-pastā arī piebilsts, ka cilvēki var neļaut savām ierīcēm pievienoties tīklam Find My Device. Konkrētāk, ir pieejamas četras iespējas ar dažādiem līdzdalības veidiem, tostarp tās pilnīgu atspējošanu. Šīm opcijām varat piekļūt, izmantojot savas ierīces iestatījumu opciju “Atrast manu ierīci”. Kad funkcija ir aktīva, saderīgie produkti saņems paziņojumu, ka tie ir pievienoti tīklam.

Šādi darbojas tīkls Find My Device

Attiecībā uz tīkla Find My Device darbību Google piebilst, ka “tīklā esošās ierīces izmanto Bluetooth, lai meklētu tuvumā esošus vienumus. Ja citas ierīces atklās jūsu vienumus, tās droši nosūtīs atrašanās vietas, kur vienumi tika konstatēti, uz funkciju Atrodi manu ierīci. Jūsu Android ierīces darīs to pašu, lai palīdzētu citiem atrast savus bezsaistes vienumus, kad tie tiks atrasti tuvumā.

Ja jūs uztraucaties par drošību vai privātumu, uzņēmums norāda, ka “Jūsu ierīču atrašanās vietas tiks šifrētas, izmantojot jūsu Android ierīču PIN, kombināciju vai paroli. Tos varat redzēt tikai jūs un tie, ar kuriem koplietojat savas ierīces, izmantojot funkciju Atrodi manu ierīci. Tie nebūs redzami uzņēmumam Google un netiks izmantoti citiem mērķiem.

Papildus Android ierīcēm tīkls Find My Device būs savietojams ar atrašanās vietas izsekotājiem. Paredzams, ka pirmie saderīgie ieradīsies nākamajā mēnesī.

Atrast manas ierīces e-pastu
E-pasta ziņojums “Drīzumā būs pieejams Atrast ierīci”.