Google fotoattēli ievieš a "Rādīt mazāk" funkcija sejām atmiņās

Google fotoattēli sniedz lietotājiem lielāku kontroli pār savām atmiņām, izmantojot jauno opciju “Rādīt mazāk”, kas pašlaik tiek testēta. Šī funkcija, kas tika pamanīta nesenā lietotnes atjauninājumā v6.81.0.628906483, saskaņā ar Android iestādes sniegto informāciju novērš izplatītu lietotāju problēmu problēmu.

Pašreizējā opcija “Bloķēt seju” pilnībā noņem seju no visiem fotoattēliem, ne tikai no atmiņām. Tas var būt neērti, jo īpaši grupu fotoattēliem, kuros vēlaties atcerēties citus klātesošos cilvēkus.

Google ieviesīs jaunu iestatījumu funkcijai Rādīt mazāk

Opcija “Rādīt mazāk” nodrošina lietotājam daudz draudzīgāku risinājumu. Lietotāji var izvēlēties samazināt noteiktu seju parādīšanos savās Memories slaidrādēs, pilnībā neizdzēšot tās no fotoattēlu bibliotēkas. Tas ļauj iegūt labāk atlasītu un personalizētu pieredzi, pārskatot pagātnes mirkļus.

Lai gan konkrēta informācija par to, kā “Rādīt mazāk” darbosies, ir ierobežota, ziņojumi norāda uz opciju, kas atrodas lietotnes Google fotoattēli sadaļā “Cilvēki un mājdzīvnieki”. Šeit lietotāji var atrast jaunu slēdzi ar nosaukumu “Paslēpt seju no atmiņām”. Tas ļaus lietotājiem noteikt, kuras sejas viņi savās automatizētajās slaidrādēs vēlētos redzēt mazāk. Google arī ievieš īpašu iestatījumu ceļu “Rādīt mazāk” – Iestatījumi > Preferences > Atmiņas > Paslēpt cilvēkus un mājdzīvniekus – padarot to viegli atrodamu un pārvaldāmu.

1 1
1 21 2
1 31 3
1 11 1
1 21 2
1 31 3

Avots – Android iestāde

Kad pakalpojumā Google fotoattēli būs pieejama opcija “Rādīt mazāk”?

Nav oficiāla vārda par to, kad opcija “Rādīt mazāk” būs pieejama sabiedrībai. Google parasti ievieš funkcijas pakāpeniski, un ierobežots lietotāju skaits tās vispirms testē pirms plašākas izlaišanas.

Vai Google ļaus lietotājiem vēl vairāk kontrolēt savas atmiņas? Iespējams, nākotnes funkcijas ļautu lietotājiem atlasīt konkrētas sejas, lai tās iekļautu slaidrādēs, vai pat izveidot slaidrādes, kas vērstas uz konkrētiem notikumiem vai cilvēkiem. Izmantojot “Rādīt mazāk”, Google sper nozīmīgu soli uz priekšu, taču tas var būt tikai pirmais ceļš uz patiesi personalizētu atmiņu pieredzi.