Galvenais ir meklēt partnerus un plānot budžeta samazinājumu 500 miljonu dolāru apmērā

Paramount, vadošais uzņēmums izklaides industrijā, meklē partnerus savam straumēšanas pakalpojumam Paramount+. Bloomberg ziņo, ka Paramount, kam pieder CBS un MTV, mērķis ir padarīt savu straumēšanas biznesu rentablu un aktīvi meklē sadarbības iespējas šī mērķa sasniegšanai.

2024.gada 4.jūnija akcionāru sapulcē uzņēmuma vadība minēja, ka viņu partnerības piedāvājums izraisa ievērojamu citu nozares dalībnieku interesi. Paramount arī plāno samazināt izdevumus par 500 miljoniem ASV dolāru un palielināt ieņēmumus no licencēšanas. Šīs stratēģiskās darbības ir daļa no uzņēmuma plašākiem centieniem nostiprināt savas pozīcijas ļoti konkurētspējīgā straumēšanas tirgū.

Mēs joprojām nezinām, kas ir Paramount potenciālie straumēšanas partneri

Pašlaik ir maz informācijas par to, kas varētu būt Paramount potenciālie partneri. Cord Cutter News spekulē, ka Comcast varētu būt viens no uzņēmumiem sarunās ar Paramount. Ja šī partnerība īstenosies, iespējams, ka saturs no Peacock un Paramount+ būs pieejams vienā straumēšanas lietotnē, piedāvājot abonentiem plašāku bibliotēku.

Paramount+ un Peacock kopā ir aptuveni 105 miljoni abonentu. Šis skaitlis joprojām ir mazāks par Netflix 270 miljoniem un Disney+ 111 miljoniem abonentu.

Paramount apspriež arī apvienošanos ar Skydance Media, kompāniju, kas aizrauj tādus filmu hitus kā Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One un Apple TV Ghosted.

Lietotāji domā, ka straumēšana kļūst kā kabelis

Kad Netflix sāka straumēšanas revolūciju, tas lietotājiem solīja pārtraukumu no kabeļtelevīzijas ierobežojumiem. Straumēšana tika uzskatīta par dzīvotspējīgu alternatīvu pirātismam, piedāvājot pieredzi bez reklāmām un vienkāršākas atcelšanas iespējas.

Tomēr, Paramount meklējot partnerus un gaidāmajām partnerattiecībām, kurās iesaistīti Disney, Fox un Warner Bros. Discovery, daudzi lietotāji sāk domāt, vai straumēšana kļūst par jauno kabeļtelevīziju.

Mūsdienās lietotājiem bieži ir jāabonē vairāki pakalpojumi, lai piekļūtu dažādam saturam. Lai pārvaldītu augošās ražošanas izmaksas, tādi pakalpojumi kā Hulu un Netflix tagad piedāvā ar reklāmām atbalstītus abonementus par zemākām cenām, kas atgādina tradicionālo kabeļa modeli.