Funkcija Google fotoattēli mana nedēļa var ļaut jums patīk fotoattēliem

Google fotoattēli ir lieliska platforma, taču tā vienmēr attīstās. Mēs esam sekojuši baumām par jaunu funkciju, kas nonāks platformā ar nosaukumu My Week. Nu, saskaņā ar jauno ziņojumu, funkcija Mana nedēļa varētu ļaut jums patīk fotoattēliem un videoklipiem. Tādējādi tas tiks vairāk saskaņots ar sociālo mediju platformu.

Ņemiet vērā, ka šī informācija tika iegūta no APK dziļas iegremdēšanas. Jūs vēlaties šīs ziņas uztvert piesardzīgi. APK padziļināta iegremdēšana ir tad, kad persona dekompilē kodu lietotnē, lai redzētu, kādas potenciālās funkcijas tai varētu būt pieejamas. Tomēr tas nav objektīvs pierādījums tam, ka funkcijas nāks. Tā kā Google to oficiāli nav paziņojis, uzņēmums jebkurā brīdī var to mainīt vai atņemt.

Funkcija Google fotoattēli mana nedēļa var ļaut jums patīk fotoattēliem un videoklipiem

Šobrīd, ja kopīgojat fotoattēlus Google fotoattēlu grupā, varat tos atzīmēt ar Patīk un komentēt. Tādējādi lietotnei tiek pievienots kopienas aspekts. Tomēr ārpus tā platforma galvenokārt tiek izmantota multivides saglabāšanai un glabāšanai.

Nu, kā atklāja PiunikaWeb, versija 6.81.0.630134183 Google fotoattēlu jaunākajā versijā ir kods, kas norāda uz papildu funkcionalitāti funkcijai Mana nedēļa.

Iesācējiem funkcija Mana nedēļa ir gaidāms Google fotoattēlu papildinājums, kas nosūtīs jūsu nedēļas svarīgākos notikumus jūsu norādītajām kontaktpersonām. Tādējādi cilvēki iegūs nelielu informāciju par jūsu uzņemtajiem attēliem un videoklipiem nedēļas laikā. APK dziļajā niršanā tika atklāts kods, kas norāda uz iespēju atzīmēt fotoattēlus un videoklipus, ko cilvēki saņēma svarīgākajos notikumos. Tādējādi lietotnei tiks pievienots vairāk sociālo mediju aspekts.

Šobrīd mēs nezinām pārāk daudz par šo funkciju vai to, kad mēs sagaidām, ka Google to palaiks. Tomēr Google I/O ir tepat aiz stūra, un tas ir šāda veida paziņojums, ko Google sniegs šī pasākuma laikā (tā, kaut kur starp AI paziņojumu plūdiem, ko mēs gaidām).