Ekskluzīvs: visu Pixel 8a specifikāciju noplūde — 120 Hz, 256 GB krātuve un daudz kas cits

Google gaidāmais Pixel 8a ir noplūdis gandrīz visos iespējamos veidos, izņemot dažas galvenās detaļas, piemēram, lielāko daļu specifikāciju, taču tagad, pateicoties avotam, Android Headlines var apstiprināt visas gaidāmās Android ierīces specifikācijas. Kā jau varētu gaidīt, Pixel 8a un tā priekšgājējam ir daudz līdzību. Protams, tajā ir arī dažas jaunas lietas. Galu galā tas ir veidots pēc Pixel 8 sērijas.

Tā kā Google paziņo par jauno tālruni, nevajadzētu būt pārāk pārsteidzošam, ka gandrīz viss noplūdīs pirms laika. Šobrīd tā ir diezgan standarta lieta tālruņiem, ko ražo vairums lielāko ražotāju. Tātad, iespējams, bija neizbēgami, ka vairāk informācijas parādīsies, pirms Google oficiāli atklāja tālruni.

Priekšpusē un centrā būs divi galvenie jauninājumi, ko Google nepiedāvāja pagājušā gada Pixel 7a — krātuve un displeja atsvaidzes intensitāte. Pixel 8a būs līdz pat 256 GB krātuve, kas ir divas reizes vairāk nekā Google piedāvāja Pixel 7a. Tas arī palielina displeja atsvaidzes intensitāti līdz 120 Hz. Šīs ir lielas izmaiņas, kas mainīs lietotāja pieredzi.

Jums būs vairāk vietas fotoattēlu, videoklipu, lietotņu vai jebkura cita glabāšanai, un lielāks atsvaidzes intensitāte padarīs ritināšanu patīkamāku. Maksimālais spilgtums palielinās arī līdz 2000 nitiem (1400 nits HDR). Tomēr pārējās displeja specifikācijas ir vienādas. Tas ir FHD+ 6,1 collas OLED ekrāns ar Corning Gorilla Glass 3 pārklājuma stiklu, HDR atbalstu un kontrasta attiecību >1 000 000:1.

Pixel 8a specifikācijās ir iekļauts nedaudz lielāks akumulators

Mēs sakām nedaudz, jo tas ir ļoti neliels pieaugums. Tomēr pieaugums ir pieaugums. Un Google palielina akumulatora jaudu. Pixel 7a “tipiskā akumulatora jauda” ir 4385 mAh un minimālā ietilpība 4300 mAh. Pixel 8a palielina to jaudu attiecīgi līdz 4492 mAh un 4404 mAh. Google saka, ka tas var ilgt līdz 24+ stundām vai līdz 72 stundām, izmantojot Extreme Battery Saver režīmu. Tas īsti neatšķiras no Pixel 7a, ja neskaita specifikāciju lapu, kurā norādīts 24 stundas, nevis 24 stundas. Galu galā akumulators, visticamāk, darbosies gandrīz tikpat ilgi, lai gan nedaudz ilgāk. Tālrunis joprojām atbalstīs arī Qi bezvadu uzlādi.

Lietotāji saņems atjauninājumus 7 gadus

Tāpat kā Pixel 8 un Pixel 8 Pro, Pixel 8a saņems 7 gadus atjauninājumus. Ne tikai drošības atjauninājumi vai funkciju samazināšanās. 7 gadi OS, drošības un funkciju samazinājuma atjauninājumi. Tāpēc jums ilgu laiku nebūs jājaunina tālrunis un jāiesaistās kaut ko jaunu. Ar nosacījumu, ka jūs nemierina jauna spilgta aparatūra.

Šis fragments ir interesants, jo atsevišķā ekskluzīvā noplūdē no pagājušā mēneša mēs ziņojām, ka tālrunim būs 7 gadu drošības atjauninājumi. Tas tika izveidots, pamatojoties uz attēlu, ko mēs ieguvām no Pixel 8a mārketinga, kas, visticamāk, atradīsies produkta galvenajā lapā. Tas īpaši attiecās uz drošības atjauninājumiem un neko citu. Tāpēc toreiz bija aizdomas, ka tie varētu būt tikai drošības atjauninājumi. Taču šodien varam apstiprināt, ka 7 gadu atjauninājumi patiešām ietver operētājsistēmas atjauninājumus un funkciju samazinājuma atjauninājumus. Tāpēc esiet drošs, jūs nepaliksit aiz muguras, ja izvēlēsities to, nevis standarta Pixel 8.

Jāatzīmē, ka 7 gadi sākas no brīža, kad ierīce pirmo reizi nonāk Google veikalā ASV. Ne no brīža, kad iegādājāties tālruni.

Kameras paliek nemainīgas, taču ir jaunas kameras funkcijas

Šī informācija nav nekas jauns, jo tā ir noplūdusi iepriekšējos ziņojumos. Tomēr tagad mēs varam apstiprināt, ka kameras funkcijas no šīm noplūdēm ir precīzas. Kamēr pašas kameras paliek nemainīgas salīdzinājumā ar pagājušā gada Pixel 7a, Pixel 8a būs aprīkotas ar dažām jaunām kameras funkcijām. Tas ietver ar AI darbinātu Magic Editor, kā arī Best Take un Ultra HDR. Viss pārējais ir salīdzinoši tāds pats, kas ir sagaidāms. Nakts režīms, Fotoattēlu izplūšana, Maģiskā dzēšgumija, Portreta režīms, Portreta gaisma — tas viss ir šeit.

Attiecībā uz video pusi ir pieejams Audio Magic Eraser. Šī ir vēl viena funkcija, ko Google uzsāka kopā ar Pixel 8 sēriju. Tāpēc izmantojiet Pixel 8a, lai ierakstītu tik daudz videoklipu, cik vēlaties, nebaidoties, ka fona troksnis sabojās audio.

'Alveja' būs viena no oficiālajām krāsām

Jau ir nopludināts, ka Pixel 8a tiks piedāvāts četrās krāsās. Porcelāns, obsidiāns, līcis un tas, kas tika uzskatīts par piparmētru. Bet izrādās, ka zaļā krāsa patiesībā netiek saukta par piparmētru, kā tas ir Pixel 8 un Pixel 8 Pro. Google šo jauno krāsu oficiāli sauc par “Alveju”. Tam vajadzētu būt diezgan acīmredzamam, salīdzinot abus blakus. Tā kā Pixel 8a ir daudz košāk zaļā krāsā, un korpusi ir piemēroti. Interesanti, ka mūsu avota detaļās nekas nav minēts par tālruni Coral krāsā. Un tomēr acīmredzot būs iespēja izmantot Coral lietu. Tātad, iespējams, Google izlaidīs Coral Pixel 8a.

Šķiet, ka visas pārējās Pixel 8a specifikācijas ir gandrīz tādas pašas kā Pixel 7a. Papildus Tensor G3 mikroshēmojumam, ko Google pārņem no Pixel 8 sērijas, nevis izmanto Tensor G2. Runājot par izmaksām, jūs meklējat USD 499 par 128 GB variantu un USD 559 par 256 GB variantu.