Colony Lab iepazīstina ar pirmo decentralizēto līdzekļu vākšanas platformu ar “likvīdu piešķiršanu”

Colony Lab satricina kriptogrāfijas nozari, debitējot spēli mainīgai decentralizētai platformai, kuras mērķis ir demokratizēt piekļuvi agrīnās stadijas projektu investīcijām kriptogrāfijas telpā. Ar palaišanu Colony Lab mērķis bija nojaukt šķēršļus, kas iepriekš ierobežoja šādas iespējas tikai dažiem atlasītajiem, galvenokārt riska kapitālistiem un privātpersonām ar augstu neto vērtību.

Līdztekus šim pagrieziena punktam, Colony Lab ieviesa arī revolucionāru “Liquid Vesting” funkciju, kas nodrošina investoriem nepārspējamu elastību žetonu tirdzniecībā pat to bloķēšanas periodos. Būtībā tas dod iespēju investoriem tirgot savus bloķētos vai garantētos žetonus kolonijas decentralizētajā biržā (DEX) bez tradicionāliem ierobežojumiem, nosakot jaunu likviditātes standartu primārajā tirgū.

Liquid Vesting atšķiras ar tā spēju atvieglot neierobežotu tādu žetonu tirdzniecību, kuri vēl nav pilnībā garantēti, neizjaucot otrreizējo tirgu. Šis process, kas pilnībā tiek veikts ķēdē, nodrošina visu darījumu caurspīdīgumu un drošību, nosakot jaunu standartu nozarei.

“Pirmo reizi ikviens var piekļūt sākuma un privātajiem pārdošanas ieguldījumiem, kas iepriekš bija rezervēti atsevišķām grupām, piemēram, riska kapitāla uzņēmumiem un privātpersonām ar lielu neto vērtību. Paralēli šai svarīgajai ieviešanai mēs esam priecīgi iepazīstināt arī ar mūsu novatorisko “Liquid Vesting” risinājumu, kas nodrošina nepārspējamu elastību bloķēto/iegūto marķieru tirdzniecībā, izmantojot mūsu DEX,” teikts Colony Lab ierakstā X.

Paziņojumā Colony Lab līdzdibinātājs un izpilddirektors Elie Le Rest teica: “Pēc divu gadu rūpīgas izstrādes mēs esam priecīgi atklāt Colony agrīnās stadijas platformu un ieviest revolucionāro “Liquid Vesting” funkciju. Mūsu misija vienmēr ir bijusi vienkāršot un demokratizēt kriptovalūtu ieguldījumus, vienlaikus izvirzot prioritāti skaidrībai, drošībai un iekļautībai. Ar šiem uzlabojumiem mēs pārveidojam investīciju praksi blokķēdes pasaulē un padarām agrīnās stadijas ieguldījumus pieejamākus un dinamiskākus nekā jebkad agrāk.

Pirmo reizi ieviešot likviditāti primārajā tirgū un paplašinot piekļuvi agrīnās stadijas investīcijām, Colony Lab ievada jaunu iekļaušanas un dinamisma ēru kriptovalūtu investīciju vidē. Colony Lab kopiena, kurā ir vairāk nekā 8000 aktīvo lietotāju, kuru kopējā tīrā vērtība ir 200 miljoni USD, liecina par platformas pieaugošo ietekmi un sasniedzamību.

Colony Lab ir vērsta uz lavīnu ekosistēmas izaugsmes paātrināšanu, izmantojot uz kopienu vērstu pieeju. Novirzot investīcijas AVAX ainavas stratēģiskajās jomās, Colony Lab ne tikai stiprina tīklu, bet arī nodrošina ieinteresētajām personām unikālas finansiālās iespējas. Tiem, kas vēlas piedalīties Avalanche ekosistēmas paplašināšanā un gūt labumu no Colony Lab novatoriskās atlīdzības sistēmas ar $CLY, platforma ir vārti uz decentralizētas finanšu nākotni.