Amazon iepazīstina ar jaunu Echo Spot tieši 2024. gada Prime Day laikā

Amazon tikko prezentēja savu jaunāko viedo skaļruni / modinātāju ar nosaukumu Echo Spot. Jaunais Amazon Echo Spot ir ieradies tikai dažas dienas pirms gaidāmās Amazon Prime Day 2024 pārdošanas. Tāpat kā tā 2017. gada līdzinieks, arī jaunais Echo Spot ir izveidots, lai kļūtu par jūsu naktsgaldiņa tehnoloģiju draugu. Ar Alexa savienotajam viedajam skaļrunim ir mazs skārienekrāns, un tas atbalsta visas iepriekšējo Echo ierīču balss vadīklas.

Jaunais Amazon Echo Spot skaļrunis piedāvā labāku vizuālo attēlu un uzlabotu audio

Saskaņā ar oficiālo paziņojumu presei Amazon Echo Spot 2024 skaļrunis piedāvā “vēl labāku vizuālo attēlu un uzlabotu audio kvalitāti”. Līdzīgi kā Echo Dot vai citiem Echo produktiem, jaunākais Echo Spot variants ļauj kontrolēt IoT ierīces, kas izkliedētas jūsu viedajā mājā. Jaunajā piedāvājumā ir 1,73 collu priekšējā šaušanas virziena skaļrunis. Tas nodrošina “skaidru vokālu un dziļu basu”, kā norāda Amazon.

Kamēr iepriekšējais Echo Spot variants tika izlaists ar pilnu apaļu ekrānu, jaunās versijas displejs ir sadalīts uz pusēm. Amazon ir izņēmusi kameru no jaunākā piedāvājuma. Lai nodrošinātu lielāku privātumu, jaunajam skaļrunim ir aparatūras poga mikrofona izslēgšanai. Turklāt jaunajā modelī ir fiziskas skaļuma regulēšanas pogas.

Jaunā Echo Spot mazajā ekrānā ļauj vienā mirklī redzēt laiku, laikapstākļus un dziesmu nosaukumus. Varat personalizēt savu displeju ar pulksteņa ciparnīcu vai vairākām jautrām krāsām. Skaļrunis ļauj pielāgot displeju, lai tas atbilstu jūsu telpas estētikai. Varat izvēlēties no sešām dažādām krāsām — oranža, violeta, purpursarkana, laima, zila un zila. Turklāt ierīce ļauj arī sajaukt un saskaņot krāsas ar vairākām pulksteņa ciparnīcām.

Amazon piedāvā jaunāko Echo Spot ar vairāk nekā 40 procentu atlaidi Prime lietotājiem

Echo Spot 2024 skaļruņa cena ir 79,99 USD. Tas ir ievērojami mazāks par 149,99 USD 2017 versiju palaišanas brīdī. Tomēr Prime Day 2024 izpārdošanas laikā 16. jūlijā un 17. jūlijā Prime dalībnieki to var iegūt ar atlaidi, kas pārsniedz 40 procentus. Šiem lietotājiem tas būs pieejams tikai par 44,99 USD. Jaunais zīmola viedais skaļrunis būs pieejams melnā, ledāja baltā un okeāna zilā krāsā.

Amazon Echo Spot 2024 2
Amazon Echo Spot 2024 3
Amazon Echo Spot 2024 1
Amazon Echo Spot 2024 2
Amazon Echo Spot 2024 3