AI datu starta uzņēmums Atlan sasniedz 750 miljonu dolāru novērtējumu ar 105 miljonu dolāru finansējumu

Mākslīgā intelekta jaunuzņēmums Atlan, kas koncentrējas uz datu pārvaldību, ir piesaistījis 105 miljonus ASV dolāru finansēšanas kārtā, ko vadīja Singapūras valsts ieguldījumu fonds GIC un tehnoloģiju investors Meritech Capital. Pēdējā kārta palielina uzņēmuma novērtējumu līdz 750 miljoniem USD.

Ņujorkā bāzētais Atlant izmantos jaunu kapitāla ieguldījumu, lai veicinātu produktu izstrādi, paplašinātu savu darbību un paplašinātu savu tirgu. Šis nozīmīgais ieguldījums uzsver investoru pārliecību par uzņēmuma spēju apmierināt pieaugošo pieprasījumu šajā nozarē.

Mēs apskatījām Atlan 2022. gada martā pēc tam, kad uzņēmums piesaistīja finansējumu 50 miljonu dolāru apmērā, novērtējot 450 miljonus ASV dolāru, un to vadīja Salesforce Ventures, Insight Partners un Sequoia Capital India. Uzņēmums arī piesaistīja vairāk nekā 206 miljonus USD pēc jaunākās C sērijas kārtas

Paziņojumā Atlan līdzdibinātājs Prukalpa Sankars sacīja: “Mūsu telpā mantotie spēlētāji ir Informatica, Collibra un Alation, un mēs iegūstam trīs ceturtdaļas no darījumiem, kad konkurējam ar tiem.”

Komentējot finansējumu, Meritech Capital Rob Ward līdzdibinātājs sacīja: “Bez Atlant uzbūvētās vadības lidmašīnas organizācijas turpinās cīnīties ar tādu nozīmīgu biznesa iniciatīvu kā AI gatavība un datu demokratizācija faktiski iedarbināšanu.”

Atlant rada vienotu atklāšanas un sadarbības pieredzi, nodrošinot kontekstu un uzticēšanos visai mūsdienu datu kopai. “Mūsdienās datu līdzekļi ir ne tikai tabulas, bet arī kods, modeļi, BI informācijas paneļi un konveijeri,” sacīja Prukalpa Sankars, Atlan līdzdibinātājs. “Metadati ir līme, kas var savienot mūsdienu datu kopu, slānis, kas ļaus efektīvāk sadarboties arvien daudzveidīgākiem, apvienotiem rīkiem un cilvēkiem.”

Atlan, ko 2018. gadā dibināja Prukalpa Sankar un Varun Banka, ļauj komandām izveidot vienotu patiesības avotu visiem saviem datu aktīviem un sadarboties mūsdienu datu steksā, izmantojot dziļu integrāciju ar sadarbības rīkiem, piemēram, Slack, datu noliktavām, piemēram, Snowflake un Redshift, BI rīkiem. piemēram, Looker, Sisense un Tableau, datu zinātnes rīki un citi. Atlan kā pionieris šajā jomā Gartner atzina par lielisku DataOps pārdevēju kā vienu no trim labākajiem uzņēmumiem pasaulē.

Kāpēc tas ir svarīgi

Labākie tehnoloģiju uzņēmumi sacenšas, lai integrētu AI savos produktos un pakalpojumos. Jaunuzņēmumi, kas apmierina augošo pieprasījumu pēc AI mikroshēmām un mācībām, ir spilgta vieta citādi vājajā privātā finansējuma tirgū.

Datu pārvaldības nozare strauji kļūst arvien populārāka. Tā kā uzņēmumi arvien vairāk izmanto AI, efektīvai darbībai obligāti ir nepieciešami tīri un sakārtoti dati. Atlant risinājumi palīdz uzņēmumiem pārvaldīt un kontrolēt savus datus, nodrošinot tā gatavību AI lietojumprogrammām.

Dati kalpo par pamatu AI revolūcijai, kas ir pārņēmusi Volstrītu. Ģeneratīvais AI cenšas radīt cilvēkiem līdzīgus rezultātus, izmantojot datora kodu, kas apstrādāts no plašām datu kopām.

Darbojoties kā virtuāls datu līdzekļu centrs, sākot no tabulām un informācijas paneļiem līdz modeļiem un kodiem, Atlant ļauj komandām izveidot vienotu patiesības avotu visiem saviem datu aktīviem un sadarboties visā mūsdienu datu stekā, izmantojot dziļu integrāciju ar tādiem rīkiem kā Slack, BI. rīki, datu zinātnes rīki un daudz kas cits.

Atlan sākās kā iekšējs datu projekts labam uzņēmumam SocialCops, un tas tika inkubēts vairāk nekā 200 datu projektos, tostarp Indijas Nacionālajā datu platformā, ko izmantoja premjerministrs. Kopš izkļūšanas no slepenas, tas ir ziņojis par iespaidīgiem izaugsmes rādītājiem, un gan tā klienti, gan ARR pieauga 10 reizes 2021. gadā.

Alana klientu vidū ir tādi prominenti vārdi kā Autodesk, Ralph Lauren, Nasdaq un News Corp.