Adobe izslēdz Photoshop Mix Photoshop Fix operētājsistēmā Android

Adobe beidzot nolēma nospiest sprūdu un pielikt punktu Photoshop Mix un Photoshop Fix lietotnēm arī Android ierīcēs. Uzņēmums to jau bija paveicis operētājsistēmā iOS 2021. gadā, taču kāda iemesla dēļ Google mobilajā operētājsistēmā viņiem bija nepieciešami vēl daži gadi.

Photoshop Mix un Photoshop Fix ir dažas Adobe lietotnes ar diezgan konkrētiem mērķiem. “Sajaukšana” būtībā ļauj vienkāršā veidā sapludināt vai apvienot vairāk nekā divus attēlus. Tikmēr “Fix” ir lietotne, kas ietver iespēju kopumu ātrai attēlu pielāgošanai. Abi pārstāja saņemt atjauninājumus 2021. gadā, tajā pašā gadā, kad tie tika noņemti no App Store. Tātad, varētu teikt, ka operētājsistēmā Android tie bija “zombiju” stāvoklī, funkcionāli, bet bez atbalsta.

Adobe sunsets Photoshop “Mix” un “Fix” Android lietotnēm; lietotāji saņem e-pasta paziņojumus

Tagad uzņēmums informē lietotņu Photoshop Mix un Photoshop Fix lietotājus par abu izslēgšanu. Tie, kas iepriekš ir izmantojuši lietotni, saņem paziņojumu pa e-pastu. Pašlaik neviena no lietotnēm nav pieejama Google Play veikalā. Jūs tos redzēsit tikai tad, ja tie bija instalēti pirms to noņemšanas. Tomēr, lai gan šajā pēdējā gadījumā lietotnes turpina darboties, tas ir īslaicīgi, jo saskaņā ar e-pastu tās pārtrauks darboties no 2024. gada 4. jūnija.

Pēc Photoshop Mix un Fix Android lietotņu saulrieta uzņēmums mudina lietotājus pārslēgties uz Photoshop Express kā alternatīvu (nevis Adobe Express, tā ir cita lietotne). Šis, kas pieejams gan Android, gan iOS, piedāvā daudz uzlabotas rediģēšanas un retušēšanas iespējas nekā Photoshop Fix. Tomēr Android versijā nav integrētas Photoshop Mix funkcijas. Tātad tiem cilvēkiem, kuri ikdienā daudz izmantoja Mix, būs jāmeklē alternatīva citā papildu lietotnē.