180 grādu drošības kamera: izpētiet populārākās iespējas

180 grādu drošības kameras aptver masīvu laukumu, tāpēc tās ir ieteicamas videonovērošanai.

Šajā rakstā mēs apspriedīsim, kas ir 180 grādu kamera un kā tā darbojas. Mēs izskaidrosim to veidus un dažus svarīgus faktorus, kas jāņem vērā, tos pērkot. Mēs esam arī manuāli izvēlējušies dažas no labākajām kamerām, lai ietaupītu jūsu laiku.

Kas ir 180 grādu IP kamera?

180 grādu IP kamera piedāvā 180 grādu redzes lauku. Tas aptver plašāku teritoriju, tāpēc novērošanai nepieciešams mazāk kameru.

Dažas no šīm kamerām var panoramēt un noliekt noteiktā diapazonā, savukārt dažām kamerām ir divi objektīvi, un abu objektīvu galīgais attēls tiek apvienots, izmantojot savienošanas algoritmu. Tādā veidā jūs iegūstat 180 grādu redzes lauku.

Izņemot to, visas funkcijas ir gandrīz līdzīgas parastajām IP kamerām.

180 grādu drošības kameru veidi

Mēs varam klasificēt 180 grādu drošības kameras pēc to lietojuma, vadu un objektīva veida. Apskatīsim, kā tie atšķiras.

Iekštelpu un āra 180 grādu drošības kameras

Iekštelpu drošības kameras tiek izmantotas, lai uzraudzītu mazuļus, mājdzīvniekus un vecāka gadagājuma cilvēkus. Tie ir arī lieliski piemēroti, lai uzraudzītu bērnus. Tie ir īpaši paredzēti iekštelpu vajadzībām. Viņiem var nebūt laika apstākļu, brīdinājuma un signalizācijas sistēmu utt.

No otras puses, āra 180 grādu kameras aptver milzīgu āra teritoriju. Tie var izturēt laika apstākļus, atturēt iebrucējus utt.

Vadu un bezvadu 180 grādu platleņķa drošības kamera

Vadu 180 grādu kamerām ir nepieciešams vads strāvas padevei un tīkla izveidei. Ja tā ir PoE kamera, jums ir nepieciešams Ethernet kabelis. Ja tā ir Wi-Fi kamera, jums tā jāpievieno blakus esošajam maiņstrāvas avotam.

Bezvadu 180 grādu kameras darbojas ar akumulatoru, un tās darbojas ilgu laiku pēc pilnas uzlādes. Otrkārt, tie izmanto Wi-Fi vai 4G tīkla izveidei, tāpēc nav nepieciešams vads. Tos ir vieglāk uzstādīt.

Panorāmas un zivs acs 180 grādu kamera

Panorāmas kameras uzņem attēlus, izmantojot vairākus objektīvus, un, visbeidzot, attēls tiek apvienots, lai izveidotu 180 grādu skatu. Ir minimāli kropļojumi, un izšķirtspēja ir izcila.

No otras puses, zivs acs kameras piedāvā plašāku skatu, kas izskatās ovāls vai apļveida. Jūs izjutīsit lielākus izkropļojumus un zemāku izšķirtspēju. Tomēr tie novērš aklos punktus.

Kas jāņem vērā, izvēloties 180 grādu drošības kameras

Šeit ir daži svarīgi faktori un funkcijas, kas jāņem vērā, izvēloties 180 grādu drošības kameru.

Attēla kvalitāte

Lai iegūtu skaidrus attēlus un izcilas detaļas, jums vajadzētu izvēlēties 4K drošības kameru. Tas atklāj sarežģītas detaļas, piemēram, numura zīmes un sejas vaibstus.

Nakts redzamība ir obligāta, lai naktī un vāja apgaismojuma apstākļos uzņemtu skaidrus attēlus. Varat izmantot krāsaino un melnbalto nakts redzamību, un dažas kameras piedāvā abus.

Redzeslauku

Pārbaudiet redzes lauku, lai nodrošinātu, ka kamera piedāvā 180 grādu skatu. Ja tā ir panoramēšanas un slīpuma kamera, varat pārbaudīt kustības diapazonu.

Viedā noteikšana

Kamerai ir jābūt gudrai noteikšanai, lai noteiktu dzīvniekus, transportlīdzekļus un personas. Tam ir jānosūta tūlītēji un precīzi brīdinājumi uz jūsu ierīcēm.

Izturība un laikapstākļu izturība

Kameras uzbūves kvalitātei jābūt lieliskai, lai tā kalpotu ilgu laiku un novērstu manipulācijas un bojājumus. Tam vajadzētu arī novērst ūdens un putekļu iekļūšanu tajā un darboties jebkuros laika apstākļos.

Labākās 180 grādu drošības kameras ieteikums

Pēc rūpīgas izvērtēšanas mēs esam izvēlējušies dažas no labākajām 180 grādu drošības kamerām, kuras jūs mēģināt nodrošināt optimālai drošībai.

Reolink Argus 4 Pro

Reolink Argus 4 Pro ir moderna divu objektīvu kamera, kas ieraksta 180⁰ īpaši platu skatu. Tas apkopo vairāk detaļu vienā kadrā un palīdz aptvert plašāku apgabalu. Tas ir aprīkots ar Reolink ColorX tehnoloģiju, kas satur F1.0 diafragmas atvērumu, lai naktī uzņemtu vairāk gaismas un piedāvātu labākus video ar papildu apgaismojumu.

Galvenās iezīmes:

4K UHD 180° skats bez aklās zonas: Argus 4 Pro divu objektīvu dizains tver plašu apgabalu ar 180° skata lauku, nodrošinot, ka netiek atstāti aklo punkti.

Krāsu redze dienā un naktī: Uzlabotais sensors un lielas apertūras objektīvs nodrošina dinamiskas krāsas un asus attēlus visas nakts garumā, ievērojami uzlabojot nakts novērošanas iespējas.

Par 30% ilgāks akumulatora darbības laiks: Argus 4 Pro izmantotā ColorX tehnoloģija ne tikai uzlabo nakts redzamības iespējas, bet arī ievērojami uzlabo energoefektivitāti. Izvairoties no tipiskā enerģijas patēriņa, kas saistīts ar infrasarkano staru nakts redzamības kamerām, tas ietaupa līdz pat 2 vatiem stundā.

Gatavs Wi-Fi 6, vienmērīga 4K straumēšana: ar ātro ātrumu un nepārtrauktu savienojumu paaugstiniet savas mājas drošību jaunā līmenī bez jebkādiem ierobežojumiem.

Uzlabota viedā noteikšana ar precīziem brīdinājumiem: Argus 4 Pro ir aprīkots ar 180° īpaši plata leņķa PIR sensoru, kas lieliski papildina tā plašo redzes lauku visaptverošai noteikšanai.

Reolink attēls 0181209834

Reolink Duo 3 PoE

Duo 3 ir PoE kamera nepārtrauktai 24/7 uzraudzībai. Tam ir divi objektīvi, lai uzņemtu 180⁰ panorāmas skatu. Tajā ir apkopots 15 s video vienā attēlā, lai sniegtu jums sīkāku informāciju kadrā. Tas var gudri noteikt personas, transportlīdzekļus un mājdzīvniekus un pat atturēt iebrucējus, izmantojot brīdinājuma sistēmu.

Plusi:
– 4K 16MP piedāvā neticamas detaļas videoklipos
– Elastīgas un daudzpusīgas uzglabāšanas iespējas
– Dubultā nakts redzamība, lai darbotos visos scenārijos
– Plašāks vāks ar kustību izsekošanu

Mīnusi:
– Nepieciešams pievienot Ethernet vadu

Reolink attēls 0181209831Reolink attēls 0181209831

Reolink Go PT Ultra

Šī ir atsevišķa kamera, kas ir ideāli piemērota attālām vietām. Tas ir pilnībā bezvadu, un tam nav nepieciešams Wi-Fi. Jums ir jāievieto SIM karte 4G, un to var darbināt, izmantojot nelielu saules bateriju. Tas piedāvā plašāku panoramēšanas un slīpuma diapazonu, lai piedāvātu 360 ° skatu ar neticamu skaidrību.

Plusi:
– Piedāvā gudru noteikšanu un dubultu brīdinājumu
– Akumulators darbojas ilgu laiku
– Darbojas jebkuros laika apstākļos
– Divi nakts redzamības režīmi
– Viegli uzstādāms

Mīnusi:
– Laikapstākļu izturīgs, bet nav IP-67

Reolink attēls 0181209833Reolink attēls 0181209833

FAQ

1. Vai drošības kamerām ir 180 grādu skats?

Ne visas drošības kameras piedāvā 180 grādu skatu. Šim nolūkam ir jābūt piemērotam objektīvam vai vairākiem objektīviem. Dažas kameras uzņem arī 180 grādu skatu, izmantojot panoramēšanas un slīpuma kustības.

2. Kā darbojas 180 grādu kameras?

180 grādu kamerām ir vairāk nekā viens objektīvs, tāpēc katra uzņem citu attēlu. Visbeidzot, attēli tiek savienoti, izmantojot algoritmu, lai izveidotu 180 grādu skatu. Tomēr dažām kamerām ir jāgriežas pa kreisi, pa labi, uz augšu un uz leju, lai uzņemtu plašāku skatu.

3. Kāds ir videonovērošanas kameras maksimālais leņķis?

Lielākajā daļā videonovērošanas kameru maksimālais leņķis ir 180 grādi. Taču dažas kameras piedāvā arī 360 grādu skata lauku, izmantojot panoramēšanas un slīpuma kustības.

Secinājums

180 grādu kameras aptver plašāku laukumu, salīdzinot ar parastajām. Ja tās instalējat, jums būs nepieciešams mazāk kameru un vienā kadrā varēsiet uzņemt vairāk detaļu. Mēs esam izskaidrojuši svarīgos faktorus, kas jāņem vērā, pērkot šīs kameras. Ja vēlaties ietaupīt laiku, varat apsvērt mūsu sniegtos ieteikumus. Šīs ar rokām izvēlētās 180 grādu kameras piedāvā optimālu drošību ar uzlabotām funkcijām.