X10, kriptovalūtu apmaiņas jaunuzņēmums, kuru dibināja Ex-Revolut absolventi, uzsāk darbību ar 6,5 miljonu dolāru finansējumu

X10, hibrīda kriptovalūtu birža, kuru dibināja bijušais Revolut vadītājs, šodien no slepenas parādīšanās ir iznākusi ar 6,5 miljonu dolāru finansējumu. Šajā finansēšanas kārtā bija ievērojams atbalsts gan no galvenajiem kriptovaldes spēlētājiem, gan tradicionālajiem investoriem, tostarp Tioga Capital, Semantic Ventures, Cherry Ventures, Starkware un Cyber ​​Fund. Kā eņģeļu investori piedalījās arī ievērojamas personas, piemēram, Revolut vadītāji un Lido dibinātājs Konstantīns Lomašuks.

Tas, kas atšķir X10 no tā konkurentiem, ir tā hibrīdmodelis, kura mērķis ir pārvarēt plaisu starp centralizēto un decentralizēto finansējumu. Atšķirībā no citām biržām, X10 apvieno centralizētajām biržām raksturīgo ātrumu un produktu daudzveidību ar decentralizēto finanšu drošības un pārredzamības funkcijām. Šī novatoriskā pieeja labvēlīgi pozicionē X10 kriptovalūtu tirdzniecības attīstības ainavā pēc FTX 2024.

X10 idejas autors ir Ruslans Fahrutdinovs, bijušais Revolut kriptovalūtu nodaļas vadītājs, kurš ir sadarbojies ar citiem bijušajiem Revolut darbiniekiem, kuriem ir liela pieredze finanšu produktu izstrādē un izstrādē miljoniem lietotāju. Viņu mērķis ir ieviest efektīvu un ienesīgu tirdzniecības praksi caurspīdīgajā web3 jomā.

X10 lepojas ar optimizētu hibrīda modeli un uzlabotu norēķinu arhitektūru, kas ļauj lietotājiem iesaistīties pastāvīgā tirdzniecībā DeFi jomā ar nepārspējamu ātrumu un efektivitāti, vienlaikus nodrošinot pašpārvaldi un norēķinus ķēdē. Šī kombinācija ne tikai uzlabo likviditāti un lietotāju pieredzi, bet arī garantē klientu līdzekļu drošību un caurspīdīgumu.

Fakhrutdinovs uzsver uzticības un efektivitātes nozīmi kriptovalūtu tirdzniecībā, īpaši ņemot vērā pagātnes incidentus, piemēram, FTX situāciju. Izmantojot X10, viņa mērķis ir piedāvāt lietotājiem vadošo centralizēto biržu, piemēram, Coinbase un Binance, ātrumu un funkcijas, bet ar papildu drošību, ko nodrošina pilnīga pašpārvalde.

“Izmantojot X10, mēs vēlamies saviem lietotājiem un tirgotājiem sniegt labāko no abām pasaulēm. Iedomājieties Coinbase vai Binance funkcijas un ātrumu, taču ar pilnu pašpārvaldi. FTX situācija, kad lietotāji atguva tikai trešdaļu no saviem līdzekļiem, kalpo kā modinātājs nozarei. Tas mudina mūs stiprināt uzticību un efektivitāti kriptovalūtu tirdzniecībā, izmantojot ķēdes tirdzniecības norēķinus, validāciju un pašpārvaldi, ”sacīja Fahrutdinovs.

Darbojoties kā hibrīda centrālā limita pasūtījumu grāmatas (CLOB) apmaiņa, X10 apstrādā pasūtījumu apstrādi, saskaņošanu un darījumu secību ārpus ķēdes, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju. Tirdzniecības norēķini ķēdē, izmantojot StarkEx Layer 2 dzinēju, nodrošina pašpārvaldību un caurspīdīgumu, ko nodrošina ķēdes validācijas un neatkarīgi Oracle cenu nodrošinātāji.

Papildus drošības un veiktspējas funkcijām X10 par prioritāti piešķir lietotāja pieredzi, piedāvājot virkni progresīvu tirdzniecības iespēju un analītikas. Plānojot mobilo lietotni un Telegram robotu, X10 mērķis ir nodrošināt mazumtirdzniecības lietotājiem netraucētu ieiešanu un tirdzniecību.

X10 parādīšanās iezīmē aizraujošu attīstību kriptovalūtu tirdzniecības vidē, solot revolucionizēt veidu, kā tirgotāji mijiedarbojas ar digitālajiem aktīviem.