SaaS starta uzņēmums Plotline piesaista finansējumu 2,6 miljonu ASV dolāru apmērā, lai izmantotu AI, lai veicinātu superlietotņu ieviešanu

Patēriņa tehnoloģiju straujajā pasaulē, kur klientu piesaistīšanas izmaksas strauji pieaug, notiek sacensības, lai piesaistītu un noturētu lietotājus kā nekad agrāk. Tiek lēsts, ka līdz 2050. gadam aptuveni 50% pasaules iedzīvotāju izmantos superlietotnes, tāpēc cīņa par lietotāju uzmanību ir sasniegusi karstuma pakāpi.

Šīs konkurences neprāta apstākļos Plotline, B2C tehnoloģiju jaunuzņēmums, kas izstrādā jaunu pieeju patērētāju lietotņu uzlabošanai, ir ieguvis finansējumu 2,6 miljonu ASV dolāru apmērā no Elevation Capital, lai uzlabotu lietotāju pieņemšanu un lojalitāti superlietotņu laikmetā.

Plotline, ko 2022. gadā dibināja Shubham Jindal un Adarsh ​​Tadimari, kas agrāk bija HyperVerge, sākotnēji bija paredzēts, lai produktu komandām nodrošinātu reāllaika atsauksmes par lietotnēm. Tomēr viņi ātri atklāja dziļāku problēmu: daudzas lietotnes nedarbojās, jo lietotāji neapzinās visu to funkcionalitāti. Ieejiet Plotline — plug-and-play platformā, kas sniedz mārketinga speciālistiem iespēju pielāgot lietotņu pieredzi, ņemot vērā katra lietotāja uzvedību un vēlmes.

Plotline līdzdibinātājs Šubhams Džindals (Shubham Jindal) uzsver mobilo lietotņu sarežģītības attīstību, atzīmējot izaicinājumu pārvietoties pa paplašinātajām funkcijām. Plotline risinājums? Dinamiskas lietotnes, kas pielāgotas atsevišķiem lietotājiem, izmantojot miljardiem datu punktu, lai radītu personalizētu pieredzi, pārspējot tradicionālās klientu iesaistīšanas platformas. Izmantojot bezkoda spēju un mašīnmācīšanās burvju sajaukumu, Plotline nodrošina, ka katrs lietotāja ceļojums ir saistošs un nepārtraukti attīstās.

“Mobilās lietotnes šodien pievieno savām lietotnēm daudz vairāk funkcionalitātes, salīdzinot ar situāciju pirms pusdesmit gadiem. Tas rada unikālu izaicinājumu, kā lietotāji orientējas un atklāj šos piedāvājumus. Pagājušajā gadā strādājot ar klientiem, mēs redzam, ka lietotāju uzvedības ietekmēšana, padarot lietotnes dinamiskas, var būt ārkārtīgi izdevīga uzņēmumam un galalietotājam. Programmām pārejot no vienfunkcionāliem rīkiem uz vertikālām superlietotnēm, kas piedāvā vairākus papildu pakalpojumus, viņi saprata, ka ir neizmantots potenciāls, kas palīdz tirgotājiem un lietotājiem pilnībā izmantot savu lietotņu vērtību,” sacīja Džindals.

Plotline palīdz patērētāju zīmoliem uzlabot savas lietotnes, lai tās pielāgotos katra lietotāja uzvedībai. Viņi to panāk, analizējot milzīgu datu apjomu, lai pielāgotu lietotnes pieredzi individuālajām vēlmēm, tādējādi ievērojami uzlabojot lietotņu lietojumu. Šī pieeja izceļas no esošajām klientu iesaistīšanas platformām, kas galvenokārt koncentrējas uz lietotāju atgriešanos lietotnēs, izmantojot paziņojumus un e-pasta ziņojumus, bet nevar ietekmēt lietotāju uzvedību lietotnē. Plotline sniedzas tālāk par to, integrējot tādas progresīvas tehnoloģijas kā LLM satura veidošanai un pastāvīgai eksperimentēšanai, nodrošinot, ka ikviens lietotājs bauda aizraujošu un nepārtraukti attīstošu pieredzi.

Plotline platforma atrodas Sanfrancisko un Bengaluru, un tā atvieglo eksperimentēšanu lietotnē, aktivizēšanas stimulus un spēlēšanas elementus, radot revolūciju lietotāju pieņemšanā un iesaistīšanā patērētāju zīmoliem visā pasaulē. To ietekme ir jūtama, jo tādi nozares giganti kā Khatabook un BharatPe jau gūst labumu no Plotline pakalpojumiem.

Ar savu jaunāko finansēšanas kārtu Plotline ir gatava nostiprināt savu pozīciju galvenajos tirgos visā ASV, Tuvajos Austrumos, Āfrikā un Āzijas un Klusā okeāna reģionos. Elevation Capital viceprezidents Poorvi Vijay pauda entuziasmu par turpmāko ceļojumu, apstiprinot Plotline galveno lomu lietotāju iesaistīšanās dinamikas pārveidē.

Kā trāpīgi saka Šubhams Džindals: “Izaugsme nav tikai skaitļos. Tā kā lietotnes kļūst par daudzfunkcionālām platformām, pieprasījums pēc efektīviem lietotņu ieviešanas risinājumiem nekad nav bijis lielāks. Mēs esam apņēmušies dot iespēju gan uzņēmumiem, gan lietotājiem orientēties šajā dinamiskajā ainavā, un mūsu ceļojums nebūt nav beidzies.