Resonance Security piesaista 1,5 miljonus USD iepriekšēju finansējumu, lai novērstu kiberdrošības problēmas

Kiberdrošības risinājums Rezonanses drošība ir gatavs īstenot savas ambīcijas nodrošināt visaptverošu drošību katram tehnoloģiju jaunuzņēmumam pēc tam, kad šodien ir noslēdzies 1,5 miljonu ASV dolāru sākotnējās finansēšanas kārta. Uzņēmums galvenokārt koncentrējas uz projektu dibinātāju uzmanības piesaistīšanu, no kuriem daudzi zina, ka viņu jaunuzņēmumu drošība atstāj daudz vēlamo.

Resonance apgalvo, ka nodrošina to, ko tā sauc par “pilna spektra” kiberdrošību, ar a jauna pieeja kas integrē tradicionālos drošības rīkus ar savu profesionālo kodu auditoru un iespiešanās pārbaudītāju zināšanām. Tagad tas var lepoties ar dažiem spēcīgiem akreditācijas datiem, lai atbalstītu šīs prasības, un to atbalsta vadošie riska kapitāla uzņēmumi, piemēram, Arca, Fabric VC un Blockchain Founders Fund, kuri visi atbalsta šodienas kārtu.

Vienkāršota pilnīga kiberdrošība

Uzņēmums ir izstrādājis unikālu kiberdrošības platformu, kas ļauj gan Web2, gan Web3 projektiem izmantot daudz aktīvāku pieeju drošībai, nekā tas bija iespējams. Tas nodrošina plašu koda auditu un iespiešanās testēšanas kombināciju, kā arī tradicionālos kiberdrošības rīkus, ko uzņēmumi var izmantot, lai aizsargātu serverus un citus informācijas tehnoloģiju skursteņu komponentus.

Tās auditus un pārbaudes veic pieaugoša pieredzējušu kiberdrošības profesionāļu komanda, kas veic detalizētu viedo līgumu analīzi, kas rakstīti tādās valodās kā Cadence, Rust un Solidity. Sava loma ir arī mākslīgā intelekta tehnoloģijai, kas veic automatizētu draudu analīzi, un to rezultāti tiek izmantoti, lai informētu projektu dibinātājus, izmantojot vispārēju “drošības rādītāju”, kā arī eksistenciālāko trūkumu sarakstu, kas varētu apdraudēt viņu drošību.

AI darbojas arī kā sava veida drošības konsjeržs, skaidro uzņēmums, sniedzot norādījumus projektu dibinātājiem, kuriem nav daudz drošības zināšanu, par pasākumiem, ko viņi var veikt, lai uzlabotu savu vispārējo aizsardzību un aizsargātos pret mainīgiem draudiem.

Resonance apgalvo, ka tā pieeja ir tieši tāda, ko ārsts pasūtīja daudziem jaunizveidotiem uzņēmumiem, kuru komandām bieži trūkst drošības iemaņu. Lielākajai daļai jauno projektu ir ļoti mazas komandas, kas sastāv tikai no dažiem izstrādātājiem, un pat tad, ja šīm komandām ir zināmas drošības zināšanas, tās bieži vien ir pārāk koncentrējušās uz projekta mērķu sasniegšanu un ceļvežu mērķu sasniegšanu. Papildus tam Resonance pareizi norāda, ka daudzi dibinātāji ir satriekti ar simtiem dažādu kiberdrošības rīku izvēli, kas aptver katru viņu infrastruktūras skursteņu aspektu. Viņi vienkārši nezina, ar ko sākt, tāpēc ir vajadzīga uz novērtējumu balstīta pieeja.

Arca Ventures vecākais viceprezidents Mihals Benedikcinskis sacīja, ka uzņēmuma mērķis ir “novērst plaisu, automatizējot klientu kiberdrošības vajadzības, precīzi saskaņojot tās ar labākajiem risinājumiem”.

Web3 mainstream izmantošana

Mansurs Madhavji, Blockchain Founders Fund partneris, sacīja, ka Resonance jau ir guvusi “ievērojamus soļus”, lai vienkāršotu starta komandu kiberdrošību, piebilstot, ka tas ir būtisks solis Web3 nozares ieviešanā. “Viņu holistiskā pieeja ir tieši tas, kas nepieciešams, lai veidotu uzticību un paplašinātu adopciju,” viņš teica.

Madhavji komentāri norāda uz raksturīgu patiesību — lielākā daļa cilvēku nevēlēsies riskēt ar Web3 izpēti, kamēr lielākā daļa lietotņu un pakalpojumu nenodrošina spēcīgu aizsardzības pakāpi. Par laimi, Web3 nozare, šķiet, to apzinās, jo Resonance ir kļuvusi spēcīgāka kopš platformas beta versijas palaišanas 2023. gada martā, kam sekoja tā oficiālais V1 laidiens agrāk šajā gadā.

Ar simtiem iesaistīšanos Web2 un Web3 projektos, Resonance ir panākusi neticami 100% klientu noturēšanas līmeni, uzsverot gan augsto apmierinātības līmeni ar platformu, gan jaunuzņēmumu sapratni, ka viņi nevar atļauties ignorēt drošību.

Resonance izpilddirektors Čārlzs Drijs, iespējams, bija nedaudz pieticīgs, sakot, ka viņa uzņēmuma pieeja līdz šim ir bijusi “diezgan veiksmīga”. Raugoties uz priekšu, viņš teica, ka koncentrējas uz vēl stabilākas platformas izveidi, kas aptver visus jaunos draudus. “Mēs ceram turpināt darbu, lai kalpotu globālajai sabiedrībai,” viņš piebilda.

Nākamais Resonance solis ir vēl vairāk palielināt klientu bāzi un palielināt ieņēmumus. Šodienas finansējums arī palīdzēs uzņēmumam sasniegt nākamos lielos pavērsienus — platformas V2 palaišanu un gaidāmā uz patērētājiem vērstā kiberdrošības produkta debiju.