Polkadot dzimtā Acala, izmantojot Sinaja jauninājumu, paplašinās līdz daudzķēžu apvāršņiem

Oklenda, Jaunzēlande, 2024. gada 1. maijs, Chainwire

Acala Network izlaiž jaunu tehnoloģisko plānu, kurā parādīti nepieciešamie soļi, lai lietotājiem piedāvātu vairāku ķēžu pakalpojumus.

Acala, Polkadot ekosistēmas pamatplatforma, iepazīstina ar Sinai jauninājumu, kas ir nozīmīgs sasniegums savā Acala 2.0 iniciatīvā, kuras mērķis ir paplašināt redzesloku uz kopējo kriptovalūtu finanšu vidi. Šis jauninājums ir iestatīts, lai uzlabotu platformas daudzķēžu iespējas, nosakot jaunu standartu decentralizētai finansēšanai (DeFi) ne tikai Polkadot, bet arī jebkurā 1., 2. vai 3. slāņa blokķēdes tīklā.

Daudzķēžu integrācija un uzlabota DeFi pieejamība

Sinaja jaunināšanas stūrakmens ir tā koncentrēšanās uz vairāku ķēžu integrāciju, kas veicina netraucētu mijiedarbību dažādās blokķēdes vidēs. Acala ievērojami vienkāršo lietotāja vairāku ķēžu pieredzi, ieviešot uzlaboto viena klikšķa vairāku ķēžu krustenisko DeFi funkciju. Šī funkcija izmanto novatoriskas tehnoloģijas, tostarp XCM (Cross-Consensus Messaging) un Wormhole, lai nodrošinātu vienkāršus, efektīvus starpķēžu darījumus. Lietotāji varēs viegli iesaistīties tādās aktivitātēs kā likmju likšana, likviditātes nodrošināšana un kreditēšana lielākajās blokķēdes platformās, piemēram, Polkadot, Ethereum, Solana un jebkuros atsevišķos blokķēdes tīklos.

Kopienu pilnvarošana, izmantojot atklātu pārvaldību

Vēl vairāk uzlabojot savu ekosistēmu, Acala ievieš atvērtās pārvaldības jauninājumu, dodot sabiedrībai iespēju tieši iesaistīties pārvaldības lēmumu pieņemšanā. Tādējādi tiek demokratizēts ekosistēmas evolūcijas process, ļaujot lietotājiem ietekmēt finanšu līdzekļu pārvaldību, DEX sarakstus un daudz ko citu, veicinot pārredzamu un iekļaujošu kopienas vidi.

Drošība un veiktspēja priekšgalā

Sinaja jauninājums arī risina kritisko vajadzību pēc drošības pieaugošajā daudzķēžu ainavā. Sentinel palaišana,

kopā ar asinhrono atbalstu pastiprina drošību un palielina darījumu caurlaidspēju, nodrošinot, ka Acala joprojām ir blokķēdes veiktspējas līderi.

ASEED ceļa stiprināšana

Līdz ar šiem tehniskajiem sasniegumiem Sinaja jauninājums pabeidz aSEED ceļu, veicinot stabilu un taisnīgu procesu aSEED marķieru konvertēšanai un izpirkšanai. Tas ietver skaidru izpirkšanas kritēriju noteikšanu, kas sola godīgu un pārredzamu sistēmu atlikušajiem aSEED turētājiem, atspoguļojot Acala apņemšanos saglabāt uzticību un stabilitāti savā kopienā.

Citāts no Braiena Čena, Acala galvenā tehniskā direktora

“Sinajas jauninājums ir apliecinājums Acala centībai uzlabot DeFi ekosistēmu, izmantojot izturīgus daudzķēžu risinājumus,” sacīja Braiens Čens. “Kā Polkadot vietējai platformai mēs esam unikālā stāvoklī, lai virzītu lādiņu uz savstarpēji savienotāku un efektīvāku blokķēžu Visumu.”

Par Akalu

Acala ir galvenā decentralizētās finansēšanas platforma Polkadot tīklā, piedāvājot novatoriskus risinājumus, kas paredzēti, lai integrētu un uzlabotu likviditāti dažādās blokķēdes vidēs. Apņēmusies nodrošināt inovācijas, drošību un kopienas pilnvaras, Acala ir vadošā loma blokķēdes tehnoloģijas attīstībā globāliem lietotājiem un iestādēm.

Sazināties

PMM
Treviss Vilkersons
Acala tīkls
[email protected]