Pēc AI izstrādes atjaunināšanas Bitbot iepriekšpārdošana maksā 3 miljonus ASV dolāru

Londona, Apvienotā Karaliste, 2024. gada 2. maijs, Chainwire

Ar mākslīgo intelektu darbināmais Telegram tirdzniecības robots Bitbot ir pārsniedzis 3 miljonu dolāru atzīmi savā iepriekšpārdošanā pēc atjauninātā produktu piedāvājuma izklāsta. Tagad Bitbot savā blokķēdes analīzes rīkā Gem Scanner ir iekļāvis mākslīgā intelekta attīstības slāni. Projekts ir iekļuvis 12. posmā no tā īsās 15 pakāpju iepriekšpārdošanas, kas beidzas šī ceturkšņa beigās, un tad BITBOT marķieris tiks izlaists atklātajā tirgū.

Bitbot kopienas skaits tagad pārsniedz 140 000, ar 110 000+ sekotāju pakalpojumā X un Telegram kanāls tuvojas 30 k. Bitbot komanda cer pārvērst lielu daļu no tā par maksājošiem klientiem, kad produkts tiks laists klajā šogad.

Iepriekšpārdošana tika atbalstīta ar Bitbot neseno zīmola pārveidošanu, kas ietver jaunu vietni ar atjauninātiem vizuāliem materiāliem un, pats galvenais, Bitbot AI funkciju uzmanības centrā. Bitbot komanda ir optimistiski noskaņota, ka ieguldījumi mākslīgā intelektā, lai uzlabotu tā tirdzniecības dzinēju, ir viens no faktoriem, kas, iespējams, izraisa paaugstinātu interesi par iepriekšpārdošanu.

Bitbot izveido savu spēli mainoša projekta statusu, piedāvājot pasaulē pirmo ar brīvības atņemšanu nesaistīts Telegrammas tirdzniecības platforma, kas nodrošina lietotāju līdzekļu pārskaitījumu tikai tad, kad darījumi ir pabeigti. Tas ir apvienots ar mākslīgā intelekta tirdzniecības ieroču arsenālu, kas sniedz mazumtirdzniecības investoriem nepieciešamo uguns spēku, konkurējot ar iestādēm.

Bitbot (BITBOT) ir iespējams iegādāties vietnē oficiālā vietne.

Gem Scanner: AI apvienošana ar ķēdes analīzi

Gem Scanner, ko darbina Bitbot patentētais mākslīgais intelekts, mērķis ir atklāt nenovērtētus, zemas kapitalizācijas žetonus ar potenciālu sasniegt daudzciparu mītiņus.

Gem Scanner izpēta tādus populārākos datu apkopotājus kā DEX Screener un Birdeye, vienlaikus apvienojot sociālo mediju plūsmas, lai veiktu prognozes, pamatojoties gan uz tirgus datiem, gan auditorijas noskaņojumu.

Šī produktivitāti paaugstinošā tehnoloģija novērš paļaušanos uz stundu rūpīgu tirgus analīzi. Tas parasti patiks mazumtirgotājiem un tādējādi palīdz veicināt ražošanas pārņemšanu. Izmantojot šo piedāvājumu, komanda cer, ka Bitbot nākamajā gadā atņems tirgus daļu no galvenajiem konkurentiem Banana Gun un Maestro.

AI un blokķēde pieaug

Gan tehnoloģiju cienītāji Google, gan Microsoft nesen baudīja mākslīgā intelekta izraisītu akciju cenu pieaugumu, Reuters ziņojot par attiecīgi 10% un 2% pieaugumu.

Tā kā pieprasījums pēc mākslīgā intelekta iespējām pārsniedz tirgus piegādes spēju, šķiet, ka nozare ir gatava ilgstošai izaugsmei. To atbalsta nozares prognozes, kas paredz sagaidāmo salikto gada pieauguma tempu (CAGR) 28,4% gadā līdz 2030. gadam.

Blockchain piedāvā līdzīgu stāstu ar prognozēto CAGR 24%. Saskaņā ar CoinGecko datiem mākslīgā intelekta kriptogrāfijas marķieru vērtība pašlaik ir nedaudz mazāka par 20 miljardiem USD, un ikdienas tirdzniecības apjoms ir aptuveni 900 miljoni USD.

Bitbot ir mainījis savu pozīciju, lai apmierinātu šo pieaugošo pieprasījumu pēc AI kriptovalūtu tirgū, piedāvājot virkni progresīvu tehnoloģiju.

Runājot par lēmumu pārorientēt centienus uz AI iespējām, Bitbot tehnisko produktu speciālists Endrjū Džeikobss sacīja:

“Mūsu misija vienmēr ir bijusi sniegt lietotājiem rīkus, kas ļāvuši iestādēm dominēt finanšu tirgos, un mūsu piedāvātās AI priekšrocības ir labākais ekvalaizers, ko līdz šim esam redzējuši tirgū. Turklāt mākslīgā intelekta pozicionēšana pašlaik rada lielu atdevi daudziem projektiem kosmosā, un mēs prognozējam, ka BITBOT turētāji izjutīs šīs priekšrocības.

Bitbot aizraujošā tirgus perspektīva

Ar savu pastiprināto uzmanību uz AI, Bitbot ir pozicionēts, lai iesaistītos pieaugošajā interesē par AI projektiem. Tirgus ir novērojis ievērojamu aktivitāti, piemēram, AI monētas BitTensor (TAO) veiktspēju, kas piedzīvoja ievērojamas cenas izmaiņas, pieaugot no USD 34 pagājušajā gadā līdz USD 757 martā.

Telegram robotprogrammatūras sektorā ir arī daudz precedentu spēcīgai veiktspējai. Konkurenti, piemēram, Banana Gun, ir piedzīvojuši 200% ralliju tikai sešu mēnešu laikā, un aprīļa sākumā viņi pamanīja 80 reižu pieaugumu, salīdzinot ar agrīno pirmspārdošanas cenu. Pateicoties uzlabotajai drošībai un mākslīgā intelekta atkārtojumiem šajos pirmās paaudzes produktos, Bitbot komanda ir optimistiski noskaņota pārspēt šos rezultātus.

Par Bitbot

Bitbot ir jauns AI Telegram tirdzniecības robots, kura mērķis ir nodot institucionāla līmeņa tirdzniecības rīkus mazumtirdzniecības lietotāju rokās, lai viņi varētu tirgoties, izmantojot dažādas uzlabotas funkcijas, tostarp sniping un kopiju tirdzniecību.

Pārbaudījis Solid Proof, Bitbot koncentrējas uz drošību un ievēro moto “Jūsu atslēgas, jūsu maks, jūsu līdzekļi”. Šim nolūkam projekts ir sadarbojies ar Knightsafe, lai piegādātu pasaulē pirmo telegrammu tirdzniecības robotu, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu, mazinot darījuma partnera risku un pastiprinot to ar anti-MEV un pretpaklāju tehnoloģiju.

Lai iegūtu papildinformāciju, lietotāji var apmeklēt tīmekļa vietne.

Oficiālā vietne | Baltā grāmata | Sociālie tīkli

Bitbot ir šī satura avots. Šis paziņojums presei ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem. Šī informācija nav ieguldījumu konsultācijas vai investīciju piedāvājums.

Sazināties

Bitbot preses komanda
Bitbot
[email protected]