OpenAI sadarbojas ar Stack Overflow, lai uzlabotu izstrādātāju pieredzi

OpenAI un Stack Overflow apvieno spēkus, lai uzlabotu AI rīku iespējas un nodrošinātu izstrādātājus ar uzticamu un pārbaudītu datu infrastruktūru. Piekļūstot Stack Overflow's OverflowAPI, OpenAI lietotāji un klienti iegūs daudz precīzas un pārbaudītas informācijas, ļaujot viņiem ātri risināt tehniskās problēmas, vienlaikus koncentrējoties uz saviem primārajiem mērķiem.

Līguma ietvaros Stack Overflow piešķirs OpenAI piekļuvi vairāk nekā 15 gadu tehniskajiem jautājumiem un atbildēm, izmantojot platformas API. Šis solis iezīmē ievērojamu soli OpenAI GPT modeļa uzlabošanā, jo tas tiks nostiprināts ar spēcīgu reālās pasaules kodēšanas dilemmu un izšķirtspēju pamatu. Konkrēti, OpenAI apņemas Stack Overflow integrēt funkciju, kas tieši piešķir atbildes to sākotnējiem autoriem, tādējādi atzīstot un godinot viņu ieguldījumu AI ekosistēmā.

Turklāt OpenAI integrēs apstiprinātās tehniskās zināšanas no Stack Overflow tieši savā ChatGPT platformā, nodrošinot lietotājiem vieglu piekļuvi uzticamai un attiecinātai informācijai, ko 15 gadu laikā uzkrājuši miljoniem Stack Overflow izstrādātāju.

Sadarbība “apvienos savā klasē labākās tehniskās zināšanas un pasaulē populārākos LLM modeļus mākslīgā intelekta attīstībai,” teikts Stack Overflow ierakstā X.

OpenAI izmantos Stack Overflow OverflowAPI produktu, lai uzlabotu modeļa veiktspēju izstrādātājiem, veicinot ieskatu un atsauksmju apmaiņu izstrādātāju kopienā. Turklāt OpenAI ChatGPT piešķirs Stack Overflow saturu, veicinot dziļāku iesaistīšanos un sadarbību.

Un otrādi, Stack Overflow iekļaus OpenAI modeļus OverflowAI izstrādē, izmantojot iekšējās testēšanas ieskatus, lai optimizētu modeļa veiktspēju. Šī sadarbība uzsver OpenAI apņemšanos izmantot kolektīvās zināšanas, lai veicinātu tehnoloģiju attīstību.

Breds Lightcap, OpenAI COO, uzsvēra, cik svarīgi ir mācīties no dažādiem avotiem, lai nodrošinātu iekļaušanu modeļu izstrādē, īpaši uzsverot izstrādātāju kopienas nozīmi šajā darbā.

“Mācīšanās no pēc iespējas vairākām valodām, kultūrām, priekšmetiem un nozarēm nodrošina, ka mūsu modeļi var kalpot ikvienam. Izstrādātāju kopiena mums abiem ir īpaši svarīga. Mūsu ciešā partnerība ar Stack Overflow palīdzēs mums uzlabot lietotāju un izstrādātāju pieredzi abās mūsu platformās, ”sacīja Lightcap.

Prashanth Chandrasekar, Stack Overflow izpilddirektors, uzsvēra platformas kā galvenās izstrādātāju kopienas statusu un tās apņemšanos uzlabot izstrādātāju pieredzi, izmantojot kopienas virzītas iniciatīvas un AI sasniegumus.

“Stack Overflow ir pasaulē lielākā izstrādātāju kopiena ar vairāk nekā 59 miljoniem jautājumu un atbilžu. Izmantojot šo nozarē vadošo partnerību ar OpenAI, mēs cenšamies no jauna definēt izstrādātāju pieredzi, veicinot efektivitāti un sadarbību, izmantojot kopienas spēku, savā klasē labākos datus un AI pieredzi, ”atzīmēja Čandrasekars. “Mūsu mērķis ar OverflowAPI un mūsu darbs, lai veicinātu sociāli atbildīga AI laikmetu, ir noteikt jaunus standartus ar pārbaudītiem, uzticamiem un precīziem datiem, kas būs pamats, uz kura tiek veidoti tehnoloģiskie risinājumi un piegādāti mūsu lietotājam.”

Sākotnējās integrācijas un uzlabojumus, kas izriet no šīs partnerības, ir paredzēts izlaist 2024. gada pirmajā pusē, un turpinās sadarbība, kuras mērķis ir vēl vairāk bagātināt izstrādātāju kopienas pieredzi abās platformās.