Ņujorkā bāzētais tehnoloģiju jaunuzņēmums Hungryroot izmanto AI, lai samazinātu pārtikas izšķērdēšanu un cīnītos ar klimata pārmaiņām

Pārtikas izšķērdēšana ir viens no mūsu laika lielākajiem izaicinājumiem. Kā mēs šeit apspriedām, pasaule katru gadu izšķērdē apmēram 2,5 miljardus tonnu. Bet, ja jūs domājat, ka tas ir slikti, ņemiet vērā, ka ASV mēs katru gadu izmetam vairāk nekā gandrīz 120 miljardus mārciņu pārtikas. Atsevišķs pētījums arī atklāja, ka aptuveni puse no visas Amerikas Savienotajās Valstīs saražotās pārtikas tiek izmesta.

Pārtikas izšķērdēšanas ietekme ir tālu un plaša, veicinot klimata pārmaiņas un plašu ietekmi uz ekonomiku, vidi un sabiedrību. Saskaņā ar jaunāko pētījumu, kas publicēts žurnālā Science. Šī iemesla dēļ Ņujorkā bāzētais jaunuzņēmums Hungryroot pievēršas izaicinājumam samazināt pārtikas izšķērdēšanu un cīnīties pret klimata pārmaiņām, piegādājot patērētājiem precīzas pārtikas porcijas ar mākslīgā intelekta tehnoloģiju.

Kamēr maltīšu piegādes milži, piemēram, HelloFresh. Blue Apron un EveryPlate nedaudz samazina pārtikas izšķērdēšanu, nosūtot klientiem īpašas receptes, kas viņiem nepieciešamas. Hungryroot kulinārijas precizitāti paceļ jaunos augstumos. Izmantojot mākslīgā intelekta spēku, 9 gadus vecais jaunuzņēmums radīja unikālu pieredzi un piegādāja precīzu patērētājam nepieciešamo pārtikas daudzumu.

Ienākot Hungryroot domēnā, patrons dodas kulinārijas ceļojumā, atbildot uz jautājumiem par viņu gaumi, alerģijām un uztura vēlmēm. Izmantojot šo apmaiņu, Hungryroot tehnoloģiskās spējas nosaka ideālas receptes un pārtikas preces katram indivīdam.

Intervijā CNBC Hungryroot izpilddirektors Bens Makkīns sacīja: “Hungryroot ir pilnībā izstrādāts, lai sniegtu jums tieši tos ēdienus, kas jums būs nepieciešami jūsu nedēļai. Un tas sniedz jums vienkāršas receptes, lai jūs precīzi zinātu, ko ar tām darīt, un rezultātā mūsu klientiem tiek ievērojami samazināts pārtikas atkritumu daudzums.

Hungryroot iknedēļas grozs atklāj rūpīgi atlasītu izvēli, ļaujot lietotājiem pielāgot savus kulinārijas piedzīvojumus. Turklāt uzņēmuma efektivitāte pārsniedz patērētāju apmierinātību; krājumu pārpalikums atrod mērķi, izmantojot intuitīvus ieteikumus.

Šādas iniciatīvas ir samazinājušas pārtikas atkritumus par satriecošiem 80%, nosakot jaunu ilgtspējības standartu. Investori atzinīgi vērtē šo novatorisko pieeju, atzīstot tās rentabilitāti citādi nestabilā tirgū.

Džeremijs Lievs, Lightspeed Venture Partners partneris, sacīja, ka Hungryroot panākumi slēpjas tā spējā veidot saikni ar patērētājiem. Tas nav tikai par pārdošanu; tas ir par lojalitātes veicināšanu.

“Tie ir bijuši rentabli jau trīs vai četrus gadus, kas ir neparasti daudziem šiem e-komercijas un pārtikas uzņēmumiem,” sacīja Džeremijs Līvs, Lightspeed Venture Partners partneris. “Viņi ir spējuši to veicināt, izmantojot tēriņu efektivitāti un tāpēc, ka viņi ir izveidojuši uzņēmumu, kas klientiem patiešām patīk.”

Investoru konsorcija, tostarp L Catterton un Crosslink Capital, atbalstīts, Hungryroot ir uzkrājis finansējumu 75 miljonu ASV dolāru apmērā, nostiprinot savu pozīciju kā kulinārijas telpas traucētājs.