Nektar tīkls sāk Nektar Drops 1. laiku — balvas par pastāvīgu dalību

Berlīne, Vācija, 2024. gada 1. maijs, Chainwire

Nektar tīkls ar prieku paziņo par Epoch 1 sākumu Nektar Drops, kas sākas šodien, 2024. gada 1. maijā. Šis jaunais posms ir veltīts mūsu kopienas dalībnieku ieguldījuma atzīšanai un ierakstīšanai, izmantojot ikdienas Nektar Drops, ko var nopelnīt, piedaloties. iepriekš noteiktās darbībās Nektar ekosistēmā. Šis laikmets noslēgsies 2024. gada 1. jūnijā vai tad, kad tīkls sasniegs kopējo bloķēto vērtību (TVL) 250 000 ETH.

Epoch 1 dalībniekiem būs iespēja nopelnīt Nektar Drops, iesaistoties vairākās pirms palaišanas iniciatīvās, piemēram, Enzyme vaults, Reserve bsdETH iniciatīvās un Sommelier glabātuvēs.

Konkrēti, par katru ETH, kas noguldīts šajās iniciatīvās Ethereum tīklā, dalībnieki saņems 25 Nektar pilienus dienā. Nedaudz atšķirīga atlīdzības struktūra ir noteikta noguldījumiem Base, kur atlīdzība būs 20 Nektar Drops par ETH dienā.

Nektar pilieni dienā noguldītajam ETH:

  • 25 pts/ETH nogulsnējas uz Enzīma
  • 25 pts/ETH deponēts someljē
  • 20 pts/ETH deponēts rezervē
  • 20 pts/ETH deponēts Beefy un Aerodrome
  • 20 pts/ETH deponēts Extra Fi

Ir pārskatīta arī retroaktīvo Nektar Drops piešķiršana, ievērojami palielinot Goerli un Holesky testnet operatoriem izplatīto pilienu skaitu vairāk nekā 50 reizes. Turklāt visās pārējās dalībnieku kategorijās ir ieviests 10 reizes palielinājums, lai labāk novērtētu viņu aktivitātes un ieguldījumu.

Atlīdzības par novirzīšanu tiks ieviestas vēlāk 1. epoha laikā. Šis papildinājums tiek gaidīts, lai tiktu veikti pēdējie tehniskie uzlabojumi, kas veikti sadarbībā ar Fuul komandu, lai nodrošinātu netraucētu integrāciju mūsu esošajā atlīdzības struktūrā.

Epoch 1 palaišana ir nozīmīgs pavērsiens Nektar Network saistībā ar sabiedrības iesaisti. Vairāk informācijas par Nektar Drops un gaidāmajiem apputeksnēšanas kampaņas posmiem drīzumā.

Par Nektar tīklu

Nektar tīkls ir daudzslāņu atkārtotas izmantošanas tīkls, kas izveidots uz Ethereum. Tas sastāv no komponentiem, kas kopā veido visaptverošu stimulu sistēmu, kas paredzēta, lai demokratizētu piekļuvi Ethereum uzticības modelim. Lai iegūtu papildinformāciju par Nektar tīklu, lietotāji var apmeklēt mūsu vietni vai sekot Farcaster un X.

Nektar Network ir šī satura avots. Šis paziņojums presei ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem. Šī informācija nav ieguldījumu konsultācijas vai investīciju piedāvājums. Iesaistīšanās ar viedajiem līgumiem var radīt drošības risku.

Kontakti

Mārketinga aptaujas
Maira Tumlosa
Nektar tīkls
[email protected]
Uzņēmējdarbības Uzziņas
Kotlers
Nektar tīkls
[email protected]