LayerX Security piesaista 24 miljonus ASV dolāru savai pārlūkprogrammas drošības platformai, ļaujot darbiniekiem droši strādāt no jebkura pārlūka un jebkurā vietā

Telaviva, Izraēla, 2024. gada 2. maijs, CyberNewsWire

Sākotnēji ieviešot Fortune 100 uzņēmumus visā pasaulē, LayerX jau nodrošina vairāk lietotāju nekā jebkurš cits pārlūkprogrammas drošības risinājums un nodrošina nepārspējamu drošību, veiktspēju un pieredzi.

LayerX, LayerX Browser Security platformas pionieris, šodien paziņoja par 24 miljonu ASV dolāru A sērijas finansējumu, ko vada Glilot+, Glilot Capital Partners agrīnās izaugsmes fonds, kurā piedalās Dell Technologies Capital un citi investori. Lior Litwak, Glilot Capital vadošais partneris un Glilot+ vadītājs, un Yair Snir, Dell Technologies Capital vadošais partneris, pievienosies LayerX padomei. Jaunais kapitāls tiks izmantots uzņēmumu izaugsmei starp talantiem un globālā tirgus klātbūtnes palielināšanai. Šī kārta palielina uzņēmuma kopējo ieguldījumu līdz 32 miljoniem USD.

Mūsdienu moderno uzņēmumu darbinieki lielā mērā paļaujas uz pārlūkprogrammas pakalpojumiem un SaaS lietojumprogrammām. Tomēr šīs pamatdarbības pakļauj organizācijas dažādiem drošības riskiem, piemēram, datu noplūdei, identitātes un paroļu zādzībai, ļaunprātīgiem pārlūkprogrammas paplašinājumiem, pikšķerēšanas vietnēm un citiem. LayerX tika īpaši izstrādāts, lai nodrošinātu un pārvaldītu pārlūkprogrammā balstītu darbu gan no pārvaldītām, gan nepārvaldītām ierīcēm.

“Mēs esam pārveidojuši darbaspēka aizsardzību organizācijām, neprasot pāreju uz īpašu drošu pārlūkprogrammu. Atšķirībā no citiem risinājumiem, kas instalēti dažu minūšu laikā, LayerX pārlūkprogrammas paplašinājums neietekmē darbinieku efektivitāti, ātrumu, privātumu vai pārlūkošanas pieredzi,” sacīja Or Ešeds, LayerX līdzdibinātājs un izpilddirektors.

“Tā kā pārlūkprogramma kļūst arvien svarīgāka darbiniekam, mēs paredzam, ka tā kļūs pievilcīgāka uzbrucējam, jo ​​īpaši pēc GenAI rīkiem, kas tiek izmantoti ar pārlūkprogrammu saistītās darbībās,” viņš turpina. “Šodienas finansēšanas kārta ir apliecinājums mūsu pieaugošajām tirgus iespējām un inovācijām, kas ir pamatā mūsu platformas lietotājam draudzīgajai pieejai drošākai pārlūkprogrammas pieredzei.”

LayerX Enterprise Browser Extension ir saderīgs ar visām biežāk izmantotajām pārlūkprogrammām, tostarp Chrome, Firefox, Edge un citām, neprasot aģentus, VPN vai tīkla modifikācijas. Pēc izvietošanas informācijas drošības vai IT komanda iegūst redzamību par lietotāju darbībām un var bloķēt vai ierobežot jebkādus draudus reāllaikā, neietekmējot lietotāja pieredzi.

LayerX aizsargā pret visiem draudiem neatkarīgi no tā, vai tos netīši vai ļaunprātīgi izraisījis darbinieks, vai arī tos izraisījis uzbrucējs. Risinājumā ir iekļauts mākslīgā intelekta dzinējs, kas detalizēti uzrauga pārlūkprogrammas palaisto kodu un automātiski ģenerē dažādus ieskatus saistībā ar lietotāja uzvedību pārlūkprogrammā.

“Kopš pirmsākumiem LayerX ir uzrādījis ļoti ātru izaugsmi un ieviešanu pasaules vadošajos uzņēmumos. Uzņēmums ir modernu organizāciju aizsardzības priekšgalā. Pasargājot pārlūkprogrammu, centrālo produktivitātes lietojumprogrammu organizācijās, no plaša klāsta jaunās paaudzes drošības riskiem, LayerX var atrisināt akūtās drošības problēmas, kas līdz šim palikušas neatbildētas,” sacīja Kobi Samboursky, Glilot Capital dibinātājs un vadošais partneris. uzskata, ka šis jaunais pārlūkprogrammu drošības risinājums aizstās lielāko daļu SASE un SSE risinājumu, kas mūsdienās ir izplatīti organizācijās. Tiek lēsts, ka tirgus apjoms ir 7 miljardi USD, LayerX tehnoloģijai piemītošais potenciāls ir milzīgs.

“Līdzīgi citiem veiksmīgiem uzņēmējiem kiberdrošības jomā, ar kuriem esam sadarbojušies, Or un Deivids sniedz ievērojamu pieredzi un zināšanas, lai izprastu tehniskos jautājumus, kas saistīti ar draudiem organizācijām un uzbrucēju motivāciju. Līdz ar to viņi atzīst, ka efektīviem drošības pasākumiem ir jāpielāgojas lietotāju uzvedībai reālajā pasaulē, nevis otrādi,” sacīja Dell Technologies Capital rīkotājdirektors Jairs Snirs. “Pasaulē, kurā lielākā daļa datoru darbību tiek veiktas, izmantojot pārlūkprogrammas, LayerX ievieš radošu pieeju korporatīvajai drošībai, kas ir lietotājam draudzīga, izturīga un viegli ieviešama lielās organizācijās. Šī pieeja pārveido pārlūkprogrammu no lielas ievainojamības par spēcīgu, atvieglojot drošu darbu dažādās ierīcēs. Mūsu ieguldījumu LayerX veicina ne tikai daudzsološā iespēja, bet arī uzņēmuma risinājuma iespējamā ietekme uz organizācijām neatkarīgi no tā, kur darbinieki veic savus uzdevumus.

Par LayerX

LayerX 2022. gadā dibināja Or Ešeds, izpilddirektors un Deivids Veisbrots, CTO, kuri militārā dienesta laikā izstrādāja tīmekļa uzbrukuma un aizsardzības sistēmas. 2017. gadā Ešeds vadīja vēsturē lielāko uzbrukuma kampaņu pārlūkprogrammai Chrome, kurā bija iesaistīti desmitiem miljonu uzlauztu pārlūkprogrammu un pat tika notverti un tiesāti hakeri. LayerX ir Fortune 100 klienti visā pasaulē.

LayerX Enterprise Browser Extension sākotnēji integrējas ar jebkuru pārlūkprogrammu, pārvēršot to par drošāko un pārvaldāmāko darbvietu, neietekmējot lietotāja pieredzi. Uzņēmumi izmanto LayerX, lai aizsargātu savas ierīces, identitātes, datus un SaaS lietotnes no tīmekļa pārnēsātiem draudiem un pārlūkošanas riskiem, pret kuriem galapunktu un tīkla risinājumi nevar aizsargāties. Tie ietver datu noplūdi tīmeklī, SaaS lietotnes un GenAI rīkus, ļaunprātīgus pārlūkprogrammas paplašinājumus, pikšķerēšanu, kontu pārņemšanu, ēnu SaaS un daudz ko citu.

Sazināties

Dorija Harpaza
LayerX
[email protected]