Jaunas meme monētas izlaišana $ ROCKY pārsniedz 20 miljonus ASV dolāru tirgus maksimālo robežu 3 dienu laikā, pārkāpjot tirgus tendences

Londona, Lielbritānija, 2024. gada 1. maijs, Chainwire

Trīs dienas kopš tās pastāvēšanas $ ROCKY, jaunākā mēmu monēta, kas nonākusi Base blokķēdē, ir palielinājusies līdz ievērojamai 20,6 miljonu dolāru tirgus vērtībai pārsvarā sarkanajā tirgū. MetaWin dibinātāja Skela sestdienā mierīgi uzsākto $ ROCKY kāpums ir sasniedzis izaugsmi bez iepriekšējas ažiotāžas vai pirmspārdošanas pasākuma. Pārsteidzoši, pat iekšējā MetaWin komanda nezināja par palaišanu, pamostoties uz ziņām tikai tad, kad tās sāka popularizēt lietotājus Arena Discord.

Šķēls nekavējoties sapulcināja darba grupu no MetaWin 80 cilvēku lielas komandas, lai izstrādātu stabilu stratēģiju $ROCKY nākotnei. Uzlabojumi ir bijuši ātri un ietekmīgi, komandai izveidojot partnerattiecības ar slavenu Holivudas mākslas studiju, lai atbalstītu savas sociālo mediju kampaņas, integrējot $ ROCKY MetaWin platformā žetoniem paredzētiem konkursiem un izmantojot savu iekšējo galveno viedokļu līderu tīklu ( KOL) efektīvi.

Veicot drosmīgu soli vietnē X (agrāk Twitter), Skel prognozēja $ 100 miljonu tirgus ierobežojumu $ ROCKY, piedāvājot nodrošināt izejas likviditāti par 5 miljonu dolāru vērtējumu — šī apņemšanās nodrošināja, ka marķiera cena četrkāršojās tikai desmit stundu laikā.

“Plašākajā tirgū bija vērojama lejupejoša tendence, un $ ROCKY sākotnēji bija daļa no šī krituma. Man nepatīk redzēt, ka mūsu kopiena ir neapmierināta. Lai gan es nebiju izlēmis, vai pilnībā atbalstīt projektu, MetaWin, kad mēs apņemamies, mēs pilnībā iesaistāmies. noteica Šķēls. “Redzot mūsu kopienas entuziasmu, USD ROCKY ir kļuvis par MetaWin neoficiālo mēmu monētu, un tagad mēs esam vienoti vīzijā par 100 miljonu USD tirgus ierobežojumu.”

Šīs piektdienas balvu izloze, kas ir galvenais notikums MetaWin platformā, tagad ir novērtēta USD 15 000 vērtībā, pateicoties $ ROCKY balvu vērtībai.

“Ar mūsu milzīgo komandu un nelokāmo MetaWin kopienas atbalstu es uzskatu, ka mēs varam sasniegt neparastas lietas. $ROCKY tagad ir visstraujāk augošā meme monēta Base ķēdes vēsturē. Lai gan turpmākais ceļš ir daudzsološs, ar potenciālu sasniegt tādus kā Pepe 3 miljardu dolāru tirgus vāciņu, mēs vienmēr atgādinām savai sabiedrībai par kriptovalūtas ieguldījumu augsta riska raksturu. piebilda Šķēls.

$ROCKY aizsākumi radīja savu sākotnējo dzirksteli no maz ticama avota – Skēla Pomerānijas attēla, arī nosaukts Rokijs, kas atrodas uz naudas kaudzes. Šis attēls, kas apstrādāts, izmantojot ChatGPT DALL-E AI attēlu ģeneratoru, kļuva par marķiera grafisko identitāti sociālajos medijos un dažādos DEX rīkos.

Apliecinot apņemšanos ievērot monētas ilgmūžību un kopienas uzticību, MetaWin komanda ir bloķējusi savu žetonu piešķiršanu vismaz uz vienu gadu, nodrošinot, ka viņi šajā pasākumā ir stingri līdzās savai kopienai.

Turpinoties $ROCKY ceļojumam, tirgus vēro ar nepacietību, iezīmējot neparastu nodaļu kriptovalūtas dinamiskās vēstures annālēs. Ar savu pašreizējo trajektoriju $ ROCKY nav tikai žetons; tas ir apliecinājums tam, ko sabiedrība var sasniegt, ja tā ir vienota aiz tālredzīga līdera un novatoriska projekta.

Lietotāji var piedalīties $ ROCKY ikdienas sacensībās BASE vai ar NFT pirkumu.

Lai iegūtu jaunākos atjauninājumus un uzsāktu $ROCKY ceļojumu, lietotāji var apmeklēt www.RockyCoinbase.com vai X.com/rockycoinbase.

Par MetaWin:

MetaWin, ko dibināja Skel, ir galvenā platforma tiešsaistes balvu sacensībām un tūlītējas laimesta spēlēm, piedāvājot lietotājiem daudzveidīgu izklaidējošu izaicinājumu klāstu. Izmantojot visprogresīvāko blokķēdes tehnoloģiju, MetaWin nodrošina pārredzamu, godīgu un drošu spēļu vidi, padarot to par vēlamo galamērķi blokķēdes entuziastiem un spēlētājiem. Web3 inovācijas priekšgalā MetaWin atbalsta spēcīga kopiena, kurā ir 250 000 savienotu maku. MetaWin, kas ir slavens ar savu spēju radīt ietekmīgu digitālo pieredzi, joprojām cenšas virzīt kriptovalūtas robežas.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet MetaWin.com.

Lietotāji var sekot MetaWin sociālajos medijos un pievienoties MetaWin kopienai:

X| Instagram| Telegramma | Nesaskaņas

Sazināties

PR komanda
MetaWin
[email protected]