Auto

Tesla Neatļauj Pašiem Labot Savu Auto

Tesla Model S elektroauto

Kāds ir iemesls tam, ka Tesla nedod iespēju īpašniekiem labot savu auto?

Galvenais iemesls ir nepietiekams pieprasījums, jo Tesla nav liela apjoma masu produkcijas ražošanas auto kompānija kā piemēram, Ford, GM, Volkswagen vai Toyota.

Tas ir luksusa zīmols, kas ražo automašīnas mazai tirgus nišai.

Galvenā problēma ir tā, ka Tesla pilnībā monopolizē uz detaļām, jo ​​tirgū nav pieejamas brīvi nopērkamas detaļas.

Jums nav iespējas piekļūt kādai detaļai, kā arī Tesla tiešā veidā tās nepārdod. Salabot auto ir tikai iespējams tiešā veidā nosūtot savu auto uz oficiālo Tesla auto remontu.

Amerikā tas izmaksā aptuveni 175 dolārus stundā. Tas nozīmē, ka būtībā esiet lielās nepatikšanās, kad pēc 50km noskrējiena jūsu Tesla garantijai ir pienācis gals, balstoties uz šo, īpašnieks var atvadīties no lēta vietējā Normunda remonta.

Protams ir arī iespējams apbraukāt vietējos šrotus, vai iegādāties kādu jau sabojātu Tesla braucamrīku, taču jārēķinās, ka auto ražotājs ir parūpējies par to, lai nomainot kaut mazākās daļas, būs jāpapūlas.

Labs piemērs ir Rich Rebuilds, kā redzams video zemāk. Šis cilvēks pierāda, to ka ir iespējams elektro auto salabot pašam, izmantojot avārijā iekļuvušus auto, taču vai tas atmaksājas?

Lielākajai daļai remontdarbnīcu aizliegts izmantot neoficiāli iegādātas rezerves daļas, kas daudzos gadījumos ir pretrunā ar likumu. Jebkurā gadījumā, lielākajai daļai auto remontu darbnīcām nav nekāda veida zināšanas ar to kā salabot elektro automobiļus, jo īpaši Teslu.

Ja esi ievērojis/usi gramatikas kļūdas lūdzu atzīmē vārdu un nospied
Ctrl+Enter. Liels paldies!

Komentāri

Populārākie

Uz augšu

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: