Jaunākie

Spotify Pret SoundCloud – Kas Labāks?

Spotify pret SoundCloud

Spotify un SoundCloud ir lieliskas mūzikas atskaņošanas platformas, kas lietotājiem nodrošina izsmalcinātu mūzikas pieredzi.

Tomēr, mūzikas cienītājiem varētu būt grūti izlemt, kura no abām platformām ir vislabāk piemērota tieši viņiem. Vai tā ir arī ar tevi?

Zemāk esam uzskaitījuši kādas ir priekšrocības un kādi ir trūkumi abām no platformām.

Spotify premium

Spotify pret SoundCloud: Cena

Viena lieta, kas jāapsver tā ir maksa, kas jāmaksā izmantojot šīs platformas. Gan Spotify,  gan arī SoundCloud piedāvā bezmaksas un maksas servisu.

Spotify galveno peļņu veido abonēšanas maksa par šīs platformas lietošanu. Tie ir $9.99/mēnesī par premium plānu, kā arī ģimenes plānu par $14.99/mēnesī 6 cilvēkiem.

Ar abonementa maksu tev ir iespējas baudīt mūziku bez reklāmām, kuras parasti tiek atskaņotas un rādītas mūzikas atskaņošanas laikā. Audio kvalitāte arī ir augstāka (320 kbit/s), kā arī mūziku vari klausīties esot offline.

SoundCloud piedāvā mūziku atskaņot bezmaksas un augšupielādēt audio ierakstus līdz pat 2 stundām.

Ir iespējams maksāt arī $9.99/mēnesī par premium paku un baudīt mūziku bez reklāmām.

Tomēr, ja samaksāsi par šo abonementu Apple Store, pie izmaksām vari vēl pieskaitīt $3/mēnesī, jo Apple paņems savu daļu no šī pirkuma. Tā kā labāk ir iegādāties abonementu SoundCloud mājaslapā.

Runājot par abonentiem, Spotify šobrīd ir vairāk kā 70 miljoni cilvēku, kuri izmanto maksas abonementu. SoundCloud ir tikai 3 miljoni maksas abonentu.

Skaņas kvalitāte

Spotify pret SoundCloud: Skaņas kvalitāte

Vai skaņas kvalitāte SoundCloud ir labāka par Spotify? Šis ir ļoti nozīmīgs faktors, kuru nevajadzētu ignorēt. Iemesls ir tāds, ka pastāv ļoti izteikta atšķirība skaņas kvalitātē šajās mūzikas atskaņošanas platformās.

Spotify piedāvā divas galvenās mūzikas straumēšanas iespējas: Spotify Free ar 160 Kbps un Spotify Premium ar 320 Kbps un augstāk.

Tiem, kuri Spotify lieto savos viedtālruņos, ir iespējams baudīt mūziku 96 kbps skaņas kvalitātē. Visi mūzikas faili ir OGG Vorbis failu formātā.

SoundCloud  piedāvā atkskaņot mūziku 128 kbps kvalitātē un MP3 formātā. Tomēr, cilvēki runā, ka skaņas kvalitāte ir tuvāka 64 kbps.

SoundCloud downloader

Spotify pret SoundCloud: Lejupielādes funkcijas

Lejupielādēt mūziku ir svarīgi, tad kad esi vidē, kur nav piekļuves internetam, vai arī ļoti sliktam internetam.

Spotify piedāvā premium abonementa lietātājiem lejupielādēt mūziku, lai to varētu atskaņot esot bezsaistē. Bet šīs lejupielādētās dziesmas nav pieejams uz citiem atskaņotājiem, jo tās atrodas zem mistiska DRM aizsardzības protokola. Protams, pastāv veidi kā to apiet.

TuneFab Spotify Music Converter ir netikai paredzēts, lai lejupielādētu mūziku no Spotify, bet arī noņemtu iepriekš minēto DRM aizsardzību. Iespējams ir arī mainīt failu formātu.

SoundCloud, pārsteidzoši, atbalsta dziesmas lejupielādēt bezmaksas. Ar SoundCloud downloader ir iespējams pilnīgi legāli un bez problēmām lejupielādēt sevis izraudzīto dziesmu.

Spotify playlist

4. Spotify pret SoundCloud: Atšķirības mūzikas atskaņošanas sarakstā

Spotify piedāvā lietotājiem bezlimita online mūzikas katalogu. Iekļauti ir detalizēti ievadi ar māksliniekiem un albumiem, personalizēti mūzikas atskaņošanas saraksti, un dziesmas pielāgotas tavām preferencēm.

Ja tevi sāk garlaikot ierastās playlistes, tu vari mainīt žanrus un noskaņojumu, lai radītu sev tīkamu mūzikas klausīšanās atmosfēru.

SoundCloud būtiska iezīme ir tev piemeklēt miksēta stila dziesmas, kā arī parādīt līdz šim tev neatklātus māksliniekus. Tā ir lieliska iespēja uziet neticami labas dziesmas, kuras nav vēl ieguvušas plašāku atpazīstamību. Būtībā vari sajusties kā pionieris vai alu cilvēks, kurš atklājis uguni.

SoundCloud atskaņošanas saraksti nedod iespēju tikt pie personalizētiem albumiem.

Spotify vs SoundCloud

Tad ko, galu galā, izvēlēties?

Ja vēlies maksāt par Premium – Spotify / SoundCloud

Ja vēlies maksāt par Premium un tev ir tuvinieki, kas arī klausīsies – Spotify

Ja tev ir svarīgas personalizētas playlistes ar dziesmām – Spotify

Ja vēlies lejupielādēt dziesmas un klausīties bezsaistē – SoundCloud

Ja tev ir svarīga mūzikas kvalitāte – Spotify

Ja vēlies atklāt jaunu, nedzirdētu un labu mūziku – SoundCloud

Ja esi ievērojis/usi gramatikas kļūdas lūdzu atzīmē vārdu un nospied Ctrl+Enter. Liels paldies!

Komentāri

Populārākie

Uz augšu

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: