Jaunākie

Robots Kurš Spēj “Parkour” + Video

Boston Dynamics Robots

Parkour Atlas kontroles programmatūra izmanto visu robota ķermeni, ieskaitot kājas, rokas un torso.

Šādā veidā dodot iespēju robotam pārvietoties pilnībā funkcionāli, izmantojot augstākās sarežģītības kustību tehnoloģijas.

Tas var lekt pāri jebkuram objektam, izmantojot cilvēkam līdzīgas kustības. Ievērības cienīgs ir tas, ka tas spēj veikt lēcienus un skriet, nepārtraucot tempu un noturot ātrumu. (Soļa augstums aptuveni 40 centimetri.)

Atlasam tiek izmantots datora redzējums, lai precīzi noteiktu atrašanās vietu, izmantojot robota pārstrādātus redzamos marķierus.

Kā radās kompānija

Boston Dynamics Dzīvnieku robots

“Mēs sākām veidot šos funkcionālos robotus Masačūsetsas Tehnoloģijas Institūtā, kur mēs izstrādājām pirmos prototipus, kuri skrēja un manevrēja kā dzīvnieki. Tagad mēs spērām nākamo lielo soli, apvienojot dinamiska kontroles un līdzsvara principus ar sarežģītām mehāniskām konstrukcijām, izmantojot progresīvo elektroniku un programmatūru uztveršanai, navigācijai un izlūkošanai. Boston Dynamics strādā augsti kvalificēta, tehniska inženieru un zinātnieku komanda, kas nemanāmi apvieno progresīvu analītisko domāšanu ar drosmīgiem inženierzinātnes atklājumiem.” Stāsta tā veidotāji.

Vislabāk spriest par to vai šis izgudrojums ir ievērības cienīgs, ir noskatoties video, kur robots veic dažādas “parkour” kustības un ļoti veikli pārvar šķēršļus.

Ja esi ievērojis/usi gramatikas kļūdas lūdzu atzīmē vārdu un nospied Ctrl+Enter. Liels paldies!

Komentāri

Populārākie

Uz augšu

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: