Jaunākie

Paplašinātās Realitātes Klinšu Kāpšana

Augmented wall

Dortmundā, Vācijā, ir atvērta pirmā pasaules līmeņa paplašinātās realitātes kāpšanas zāle.

Paplašinātās realitātes kāpšanas zālē ir 6 kāpšanas sienas, no kurām katra piedāvā 6 dažādus kāpšanas veidus no kuriem izvēlēties. Izstrādāta, lai nodrošinātu dažāda fitnesa līmeņa sagatavotības cilvēkus izmēģināt gan rotaļu veida kāpšanu, gan arī advancētu treniņu.

Vieta piedāvā mājīgas sēdvietas, uzkodas un dzērienus, kā arī apavu nomas pakalpojumus un skatu laukumu.

Paplašinātās realitātes zāle ir ideāli piemērota jautrajai kāpšanai, dzimšanas dienas svinībām, uzņēmumu pasākumiem, skolas grupām un treniņiem.

Paplašinātās realitātes kāpšanas zālē “dalībnieki jūtas kā supervaroņi”

“Parastās kāpšanas sienas pārvēršas par milzīgiem interaktīviem skārienjutīgiem ekrāniem, kas iegremdē spēlētājus smieklīgā, pārcilvēciskā satraukuma un reālā treniņa pasaulē. Ikviens var izmēģināt neatkarīgi no vecuma vai kāpšanas pieredzes. Spēles garantē, ka spēlētāji patiešām jutīsies kā supervaroņi reālajā pasaulē “, apgalvo šīs atrakcijas radītāji.

Alexander Röstel , kurš nāca klajā ar šo konceptu, vizualizēja vietu, kurā cilvēki var izbaudīt lielisku sporta izklaides pieredzi, iegūt jaunus draugus un vienkārši labi pavadīt laiku.

Valo Motion, kas dibināts 2016.gadā, ir līderis interaktīvu tehnoloģiju apvienošanā ar fiziskām aktivitātēm. ValoClimb ir vairāk nekā 6 gadu attīstības un pētniecības produkts universitātē Helsinkos.

Valo Motion izmanto šo tehnoloģiju, lai izveidotu jautras spēles un mudinātu cilvēkus būt aktīvākiem. Šodien ValoClimb atrodas vairāk nekā 40 valstīs visā pasaulē.

Valo Motion turpina paplašināt savu globālo sasniedzamību. Augustā uzņēmums paziņoja par jaunu sadarbību ar ELI Play, lielāko Eiropas trampalīnu un atpūtas parku veidotāju.

Gan ValoClimb, gan ValoJump pievienosies ELI Play vietās visā Eiropā. ValoJump pārvērš tramplīnus par interaktīvu spēļu pieredzi, kad spēlētāji var iegūt punktus un redzēt sevi spēlē, izmantojot interaktīvu ekrānu. Avots

Ja esi ievērojis/usi gramatikas kļūdas lūdzu atzīmē vārdu un nospied Ctrl+Enter. Liels paldies!

Komentāri

Populārākie

Uz augšu

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: