Android

Lētas Viedierīces no Aliexpress, Droši?

Android mobilais telefons

AliExpress visspēcīgāk cenšas pārliecināties par to, ka viņu klienti vienmēr ir apmierināti ar viņu nopirkto mobilo tālruni.

Šo apgalvojumu var balstīt uz vienmēr pieejamo atsauksmju sekciju, kur lietotājs var tiešā veidā pārliecināties par produkta kvalitāti, kur nereti lietotāji ievieto saņemtā mobilā telefona bildes.

Lai arī mājaslapas galvenais mērķis, var šķist, ir piedāvāt produktus, AliExpress labi apzinās, ka neapmierināti klienti, kas neuzticas uzņēmumam, var būtiski ietekmēt uzņēmuma reputāciju, jo kurš gan cits spēs tik spēcīgi konkurēt ar eBay un Amazon.

Rezultātā klienta aizsardzība ir saraksta augšgalā, un tas ir kaut kas, ko AliExpress uztver ļoti nopietni. Nodrošināt uzticamību un leģitimitāti, piemērojot stingrus noteikumus par rīcību, kas visiem pārdevējiem ir jāievēro.

Ja tie pārkāpj noteikumus, AliExpress nevilcinās slēgt lietotāja veikalu un atdodot klientiem viņu naudu atpakaļ. Tādā veidā AliExpress soda sliktos pārdevējus un atlīdzina tos, kuriem ir lieliski un kvalitatīvi produkti kā arī klientu apkalpošana.

Ja tomēr nav pārliecība tad iesakam izmantot Goldway (https://goldway.aliexpress.com).

Izmantojot AliExpress Goldway jums nav jauztraucas par to vai, ja pasūtījums netiks saņemts vai tas ticis atsūtīts sabojāts, šī opcija dod pircējam augstāko aizsardzību pret šādiem gadījumiem.

Mūsu domas par Aliexpress pārdotajiem telefoniem?

Mūsuprāt, AliExpress patiešām piedāvā ļoti kvalitatīvus un izturīgus mobilos tālruņus par ļoti lētām cenām.

Gandrīz visi mobilie tālruņi, kurus jūs atradīsiet, ir atbloķēti un nāk ar 3G un 4G tehnoloģiju.

Protams, lielākajā daļā gadījumu tiem būs vai nu Android vai iOS operētājsistēma.

Pārliecinieties, ka esat apskatījis produkta tehniskās specifikācijas un pievērsiet uzmanību tālruņa viļņu frekvencēm. Atkarībā no valsts jūsu 3G un 4G var nedarboties, ja tiem ir uzstādīta cita frekvence.

Tādēļ pārliecinieties, ka tālruni, kuru vēlaties iegādāties, frekvences ir saderīgas ar jūsu atrašanās valsti.

Mēs ieteiktu, gadījumos ja jums ir kādas šaubas, nevilcinieties sazināties ar pārdevēju.