Gadžeti

Bezvadu Austiņas – Pirkt vai Nepirkt?

Bezvadu austiņas un lādētājs

Bezvadu austiņas atbrīvo no auklas, kas piesaista tevi tavai mūzikai. Un tagad, kad viedtālruņu izstrādātāji atsakās no ierastās 3.5 mm ligzdas austiņām, bezvadu austiņas kļūst noderīgākas nekā jebkad agrāk. Vismaz doma par to iegādi.

Zemāk esam uzskaitījuši pāris noderīgus padomus gadījumā, ja esat ieinteresēti šādu austiņu iegādē vai gluži vienkārši, vēlaties gūt jaunu informāciju par tajām. Kas tas īsti ir par zvēru?

Bezvadu vai bez vada

Bezvadu Austiņas Piemērs 1

Ja termins “true wireless”  izklausās kā pārdošanas žargons, mēs esam ar tevi. Neatkarīgi no tā, vai to sauc par “true wireless”, “wireless” vai “wire free”, būtiska atšķirība starp šiem un tipiskajām austiņām ir pilnīgs kabeļa savienojums, kas savieno austiņas.

Apple AirPods 2016. gadā popularizēja bezvada dizainparaugu, dizaina ierobežojumi, darbības traucējumi un sliktā akumulatora darbības ilgums noteica lielāko daļu patieso bezvadu austiņu piedāvājumu un nebija skaidru uzvarētāju. Kopš tā laika bezvadu kategorija tapusi piesātināta.

On-Ear kontroles

Bezvadu Austiņas Piemērs 2

Ja pastāv kāda kopīga iezīme starp visiem bezvadu austiņu modeļiem, tad šī iezīme ir nejauši nopauzēt mūziku, izlaist kādu dziesmu vai izsaukt nelabo jeb aktivizēt asistentu ar balss atpazīšanu. Un šis viss rada galvassāpes dēļ gluži nekaitīgas darbības kā piekārtojot austiņas savās ausīs un pieskaroties, kur nebija plānots.

Kā ar bateriju?

Bezvadu Austiņas un Uzlādes Kaste

Akumulatora kalpošanas laiks ir patiess bezvadu kategorijas Ahileja papēdis. Vislabākais akumulatora kalpošanas laiks šobrīd ir JLab Epic Air bezvadu austiņām – 7 stundas.

Visas pārējās austiņas darbojas vidēji no 3 līdz 5 stundām. Protams, viss slēpjas tajā cik skaļi savās austiņās atskaņo mūziku. Jo skaļāk – jo ātrāk būs nepieciešama kārtējā uzlāde.

Līdzi nākošā uzlādes kastīte uzlādē austiņas vienlaicīgi. Ar pašu uzlādes kasti ir iespējams uzlādēt austiņas 2 reizes, līdz tā atkal ir jāpieslēdz pie elektrības.

Ja nu es nozaudēju austiņu?

Šis, saprotami, sagādā raizes daudziem potenciālajiem bezvadu austiņu nēsētājiem. Ja nu austiņas vienkārši kritīs ārā no ausīm, pazudīs?

Satraukumam nav pamata. Esam paši bezvadu austiņu lietotāji, nu jau pāris gadus. Jāsaka, ka līdz šim vēl nav nācies saskarties ar šādu problēmu. Austiņas, ja tās ir pielāgotas auss formai, iederas komfortabli, paliks tajās, ka pat neatcerēsies, ka tās tur ir!

Tad, kad austiņas netiek izmantotas, tās nozaudēt arī ir jāpacenšas. Lielākajai daļai austiņu  līdzi nāk kastīte, kurā nevien austiņas glabāt, bet arī tās uzlādēt.

Tā kā, ja pazaudēsi šo uzlādes kastīti ar visām austiņām, slikti, bet vismaz zini, ka nepazaudēsi tikai vienu no austiņām. Positive thinking and stuff.

Ja tomēr nākas nozaudēt vienu no austiņām, uzņēmums kā Apple būs priecīgi tev pārdot vienu austiņu atsevišķi, prasot daudz mazāku samaksu nekā par pilnu komplektu.

Sportistiem draudzīgas austiņas

Pārsteidzoši, daudzas no šīm austiņām var tik izmantotas sportojot un pat palikt nedaudz mitras. Tās var droši turēt ausīs, kad dodies ik rīta vai ik vakara skrējienā.

Pāris lietus pilieni tām nekādu skādi neradīs, sviedri ne tik. Ir arī radītas bezvadu austiņas, kuras piemērotas peldētājiem, jā peldētājiem. Iedomājies, peldēt un klausīties mūziku? Dīvaini, jā taisnība. Cena arī nav tā zemākā.

Apple Airpods
Apple Airpods

Kā jau iespējams noprati, bezvadu austiņas nav pats lētākais prieks. Tie nav pāris eiro vai dolāri, ko tu maksātu par parastām, lētā gala vadu austiņām.

Austiņas, kuras savā starpā ir savienotas jeb “neckband-style” bezvadu austiņas ir cenā no $40 līdz $150.

Patiesas bezvadu austiņas jeb “true wireless” ir cenā no $150 līdz $300.

Labākās patiesās bezvadu austiņas – APPLE AIRPODS

Šīs austiņas nebija pirmās pieejamās bezvadu austiņas tirgū, tomēr tās joprojām saglabā pirmo vietu sājā kategorijā. Nevainojama lietojuma pieredze, kuru tās sniedz, salīdzinoši ilgais akumulatora darbības ilgums, teicamā skaņas kvalitāte un labākā uzlādei un glabāšanai paredzētā kastīte.

Dizains, baltā krāsa – tas nodrošina šo austiņu atpazīstamību visā pasaulē. Šī brīža cena ir $159, agresīva cena, taču pievilcīga, nostādot šo produktu blakus konkurentu ražotajiem.

Runājot par skaņu – pietiekami no visa. Bass, skaņu toņi, skaņu skanējums, skaņas tīrums.

Protams, ir arī savi mīnusi kā tas, ka šīs austiņas daudziem nešķiet pašas komfortablākās un atvērtā tipa dizains laiž iekšā skaņu no ārpasaules, nav hermētiskums.

Ja tomēr izlem iegādāties bezvadu austiņas, noteikti pakonsultējies ar pārdevēju. Ja kāds draugs tādas lieto, palūdz iedot izmēģināt, lai saproti vai tās ir priekš tevis.

Ja esi ievērojis/usi gramatikas kļūdas lūdzu atzīmē vārdu un nospied Ctrl+Enter. Liels paldies!

Komentāri

Populārākie

Uz augšu

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: