Android

Populārākās Mobilās Aplikācijas Latvijā

Populārākās mobilās aplikācijas Latvijā
Ik dienu tiek pievienots liels mobilo aplikāciju daudzums, taču cik no tām ir ražotas Latvijā, specifiski tās iedzīvotājiem? Par šo mēs varam spriest apskatot 50 populārākās mobilās lietotnes gan no android gan no apple viedierīcēm. Vidēji katram lietotājam ir ieinstalētas aptuveni 60-90 programmas, kur 30 no tām tiek lietotas ikdienā. Google play vidēji dienā tiek ievietotas 6 140 aplikācijas, apple – ap 2000 (iespējams dēļ bargākiem noteikumiem).

TOP 5

Topa pirmo un otro vietu ieņem Smart-ID un Hello Stars aplikācijas.
3-5 vietās ierindojas: JokesPhone – Hilarious calls, WhatsApp Messenger, AliExpress. Pagaidām nekas pārsteidzošs, izņemot to, ka Hello stars spēļu aplikācija ikdienā tiek lietota vairāk kā smart-id mobile lietotne kura tiek izmantota, lai pieslēgtos internetbankai. Zemākās vietās ir redzamas, protams, tādas aplikācijas kā Instagram, Facebook, Messenger, Snapchat, Spotify. Vispārsteidzošākais ir tas, ka starp top pozīcijām ir tādas aplikācijas kā Hungry Shark World, Paper.io 2, Word Link – Word Puzzle Game un citas spēles.

Secinājums?

Nav novērojamas nevienas specifiski veidotas mobilās lietotnes Latvijā dzīvojošajiem vai arī šeit veidotās, piemēram tādas kā Carguru, Qfer un Local app. Pilns saraksts ar top aplikācijām Latvijā pieejams šeit: Iphone: https://www.similarweb.com/apps/top/apple/store-rank/lv/all/top-free/iphone Android: https://www.similarweb.com/apps/top/google/store-rank/lv/all/top-free

Ja esi ievērojis/usi gramatikas kļūdas lūdzu atzīmē vārdu un nospied Ctrl+Enter. Liels paldies!

Komentāri

Populārākie

Uz augšu

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: