Iphone

Ķīnā aizliegts tirgot “iphone”

Iphone xr

Tiesa Ķīnā ir aizliegusi viedtālruņu “iPhone” pārdošanu šajā valstī, ņemot vērā patentu strīdu starp ASV mikroshēmu ražotāju “Qualcomm” un ASV informācijas tehnoloģiju milzi “Apple”, teikts pirmdien publicētā “Qualcomm” paziņojumā.

Paziņojumā teikts, ka Fudžovas tautas starptiesa ir apmierinājusi “Qualcomm” pieprasījumu izsniegt divus izpildrakstus pret četriem “Apple” meitasuzņēmumiem, liekot tiem nekavējoties apturēt viedtālruņu “iPhone 6S”, “iPhone 6S Plus”, “iPhone 7”, “iPhone 7 Plus”, “iPhone 8”, “iPhone 8 Plus” un “iPhone X” pārdošanu.

Starp abiem Kalifornijas tehnoloģiju uzņēmumiem jau ilgu laiku pastāv strīds par patentiem un autorhonorāriem, un tie vēršas viens pret otru tiesās un administratīvās iestādēs visā pasaulē.

“Mēs augstu vērtējam mūsu attiecības ar klientiem, reti vēršoties tiesās pēc atbalsta, bet mēs arī ticam vajadzībai aizstāvēt intelektuālā īpašuma tiesības,” sacīja “Qualcomm” viceprezidents un ģenerālkonsultants Dons Rozenbergs.

“”Apple” turpina gūt labumu no mūsu intelektuālā īpašuma, vienlaikus atsakoties mums to kompensēt. Šie tiesas rīkojumi ir tālāks apstiprinājums “Qualcomm” plašā patentu portfeļa stiprumam.”

“Apple” vēl neatbildēja uz lūgumu komentēt šo ziņu.

Avots

Ja esi ievērojis/usi gramatikas kļūdas lūdzu atzīmē vārdu un nospied Ctrl+Enter. Liels paldies!

Komentāri

Populārākie

Uz augšu

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: